ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

همایش «انقلاب اسلامی، روحانیت، استکبار ستیزی» برگزار می شودمراسم گرامی‌داشت دهه فجر با عنوان «انقلاب اسلامی، روحانیت، استکبار ستیزی» شنبه 21 بهمن در مدرسه علمیه عالی نواب برگزار می‌گردد.

مراسم گرامی داشت دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی با عنوان «انقلاب اسلامی، روحانیت، استکبار ستیزی» از ساعت 9:30 صبح روز شنبه 21 بهمن‌ماه 96 در مدرسه علميه عالی نواب برگزار مي‌شود.
در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین سعیدی، نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران درباره انقلاب اسلامی و استکبار ستیزی، حوزه انقلابی و وظیفه طلاب علوم دینی در قبال نظام جمهوری اسلامی و اطاعت از ولی امر مسلمین جهان مطالبی بیان خواهد کرد.
این مراسم همزمان با دهمین روز از ایام دهه فجر که به عنوان «انقلاب اسلامی، استکبار ستیزی، حمایت از جبهه مقاومت قدس شریف» نامیده شده است، با حضور علما، اساتید، روحانیان و طلاب به منظور تجدید عهد با آرمان های امام راحل و انقلاب اسلامی و پیمان مجدد با رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی) برگزار می شود.
ستاد دهه فجر حوزه علمیه خراسان که مسئول برگزاری این مراسم می باشد از ابتدای این ایام با برکت نسبت به برپایی مراسم ها و نشست های مختلف در مدارس علمیه استان های خراسان برنامه ریزی محتوائي و  شايسته اي انجام داده که در حال برگزاری است.

 


كد خبر: 21477  |  تاریخ درج خبر: 96/11/19  |  کد خبرنگار: 3884
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا