امروز: یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴
همایش تجلیل از برترین های حوزه علمیه خراسان برگزار می شود

مسئول مرکز نخبگان و استعدادهای برتر حوزه علمیه خراسان اعلام کرد: همایش تجلیل از برترین های این حوزه با حضور آیت الله سیداحمد علم‌الهدی، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و آیت الله سیدمصباح عاملی، مدیر حوزه علمیه خراسان، پنجشنبه دوم اسفند در مدرسه علمیه عالی نواب برگزار می شود.

نشست تخصصی دستاوردهای انقلاب اسلامی برگزار شد

نشست تخصصی دستاوردهای تحولی انقلاب اسلامی با حضور مسئولین و طلاب مدارس علمیه خواهران مشهد برگزار شد.

كنگره بانوی بافضيلت "شهيده بنت الهدي صدر" برگزارشد

كنگره بانوان بافضيلت هم عصر استادطاهايي(ره) با محوريت سيره" شهيده بنت الهدي صدر" در آستانه چهلمين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي، چهارشنبه 17 بهمن در مدرسه علمیه حضرت نرجس(س) مشهد برگزار شد.

"ما تا آخر ایستاده ایم..."

مدارس علمیه خواهران ضمن عرض تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن 97، اعلام حضور حداکثری کردند و از عموم بانوان و امت انقلابی نیز دعوت به عمل آوردند.

دوره تربیت مربی خانواده آغاز شد

دوره تربیت مربی " آموزش های خانواده" با هدف معرفی و آشنایی طلاب خواهر با مهارت های همسرداری ، تربیت فرزند، ارتباط مؤثر و مهارتهای زندگی، در حال برگزاری است.

شروع فعالیت نمایشگاه دستاوردهای تحولی حوزه علمیه خراسان در بخش خواهران

نمایشگاه دستاوردهای تحولی حوزه علمیه خراسان در بخش خواهران از امروز برای بازدید عموم دایر شد.

هدف گفتگوهای ادیان، توسعه فرهنگ مسالمت آمیز در افق جهانی است

مشاور ویژه سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با بیان این که حضرت رضا(ع) الگوی کامل گفتگوی ادیان محسوب می شوند، گفت: گفتگوهای ادیان آغازی در چهلمین سال پیروزی انقلاب است تا بتوان این فرهنگ مسالمت آمیز را در افق جهانی آن ترویج کرد.

گفتگو با اندیشمندان ادیان مختلف از برجسته ترین ویژگی های سیره رضوی است

عضو شورای علمی و برنامه ریزی نخستین همایش امام رضا(ع) و گفتگوی ادیان با بیان اینکه یکی از سیره‌های امام رضا(ع) گفت‌وگو با اندیشمندان ادیان مختلف و ارتباط با نخبگان و اندیشمندان ادیان دیگر بوده است، گفت: مناظرات علمی این امام همام همواره مورد توجه علما و اندیشمندان است.

گفتگوی میان رهبران ادیان الهی زمینه را برای صلح و همزیستی هموار می کند

اسقف اعظم ارامنه تهران با بیان این که تا زمانی که در میان رهبران ادیان گفتگوی صادقانه نباشد، زمینه برای ایجاد صلح و همزیستی و همکاری فراهم نمی شود، گفت: مسیحیان و مسلمانان باید روابط خود را براساس گفت‌وگو و همکاری تنظیم کنند.

شتابندگی حوزه علمیه خراسان در عرصه های مختلف

استاد سطوح عالی حوزه علمیه خراسان، گفت: شتابندگی در همه عرصه های حوزوی با توجه به نیازهای اجتماعی در این حوزه دیده می شود و تاکنون خدمات بزرگی نیز صورت گرفته است.

footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا