ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
مدارس برادران
دفع بیماری کرونا به واسطه‌ی صدقه دادن

امام جمعه درود بیان کرد: با توجه به آثار شگفت انگیز صدقه، ضمن رعایت مسائل بهداشتی، می توان با صدقه دادن بیماری کرونا را از خود و خانواده دور کرد.

۱۳۹۹/۰۵/۰۸
نقد با تحول عجین شده است

مدیر مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع) مشهد، گفت: اساسا نقد با تحول عجین شده است و در فضای حوزوی با نقد همراه با ارائه راهکار منطبق با واقع، می توان همدل با مسئولین ذی ربط، مشکلات را رفع و در مسیر تحول حوزه علمیه خراسان گام نهاد.

۱۳۹۹/۰۵/۰۸
6 مرداد؛ آزمون شفاهی و مصاحبه عمومی مدرسه علمیه عالی نواب آغاز می شود

مسئول آموزش و پژوهش مدرسه علمیه عالی نواب از شروع آزمون شفاهی متقاضیان پذیرش سطح 2 و 3 این مدرسه، از دوشنبه 6 مردادماه 99 خبر داد.

۱۳۹۹/۰۵/۰۴
لزوم توجه به معارف اسلام در ترویج و گسترش آن به بشر

امام جمعه کوهسرخ، گفت: حوزه های علمیه شجره مبارکی هستند که ریشه در معارف دینی دارند لذا با بهره گیری از منابع ناب و گسترده دینی، باید بتوانیم برنامه و نظام های دینی را به طور گسترده و کامل، به بشر عرضه کنیم.

۱۳۹۹/۰۴/۳۱
آغاز پذیرش مدرسه مبارکه امام صادق(ع)

مدرسه مبارکه امام صادق(ع) برای سال تحصیلی 1400-1399 از بین طلاب مستعد و با انگیزه در سطح 2 و 3 تحت برنامه طلبه می پذیرد.

۱۳۹۹/۰۴/۳۱
برگزاری دوره های فرهنگی مجازی در مدرسه علمیه عالی نواب

واحد فرهنگی مدرسه علمیه عالی نواب جهت مهارت آموزشی و پر کردن اوقات فراغت طلاب و خانواده های ایشان، دوره های آموزش مجازی با موضوعات متنوع اعم از خانواده و تربیت کودک را در تابستان برگزار می کند.

۱۳۹۹/۰۴/۳۱
چهارشنبه های پاسخگویی در مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع)

مدیر مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع) در پی راه اندازی اتاق گفتگو و تعامل سازنده با طلاب و خانواده آنان، چهارشنبه ها به صورت حضوری پاسخ می دهد.

۱۳۹۹/۰۴/۳۱
ارزش انسان، به ارتباط با خداست

مدیر مدرسه علمیه جواد الائمه(ع) درود، گفت: انسان، ضمن ارتباط با خدا، در این دنیا و در آخرت قیمت پیدا می کند.

۱۳۹۹/۰۴/۳۰
نشست هم اندیشی مدیر و مسئولان مدارس علمیه کاشمر وکوهسرخ برگزار شد

نشست هم اندیشی مدیر و مسئولان مدارس علمیه کاشمر وکوهسرخ با هدف ارتقاء سطح شاخص‌های فرهنگی و تربیتی و نظارت بر فعالیتهای مدارس، در مدرسه علمیه امام خمینی(ره) کوهسرخ برگزار شد.

۱۳۹۹/۰۴/۲۹
کارنمای پژوهش مدرسه علمیه جعفریه شهرستان قاین

مهمترین فعالیت های واحد پژوهش مدرسه علمیه جعفریه شهرستان قاین در سال98 که با حمایت های معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان صورت گرفته، گزارش می شود.

۱۳۹۹/۰۴/۲۶
پذیرش مدرسه علمیه جعفریه(ع) آغاز شد

مدرسه علمیه جعفریه(ع) سطح 2 و 3 تحت برنامه مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان برای سال تحصیلی 1400- 1399 به صورت محدود طلبه می پذیرد.

۱۳۹۹/۰۴/۲۵
پذیرش طلاب پایه‌ی 7 و 8 و 9 در مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع) مشهد

مدرسه علمیه امام محمد باقر(ع) مشهد برای سال تحصیلی جدید 1399-1400 در مقطع سطح 2 و 3 (برادران)، از بین طلاب متعهد، مستعد و با انگیزه برای پایه 7 و 8 و 9 به تعداد محدود، طلبه می پذیرد.

۱۳۹۹/۰۴/۲۴
آغاز پذیرس مدرسه علمیه مسجد گوهرشاد

مدرسه علمیه مسجد گوهرشاد برای سال تحصیلی جدید در مقطع سطح 2 و 3 (برادران)، به تعداد محدود طلبه می پذیرد.

۱۳۹۹/۰۴/۲۴
آغاز مصاحبه های علمی و عمومی پذیرش مدرسه تخصصی عباسقلی خان

مصاحبه علمی و عمومی پذیرش سطوح 2 و 3 مدرسه تخصصی عباسقلی خان از شنبه 21 تیرماه 99 به مدت 5 روز در محل مدرسه علمیه عباسقلی خان آغاز شد.

۱۳۹۹/۰۴/۲۴
نمایه تبلیغ مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع) مشهد

واحد تبلیغ مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع) مشهد در راستای بازتاب فعالیت‌های دینی در جامعه، علاوه بر تربیت مبلغان توانمند، فعالیت‌های برون حوزوی را در عرصه‌ها و مناسبت‌های مختلف در سال 98، اجرا کرده است.

۱۳۹۹/۰۴/۲۲
بالا