نسخه آزمایشی  
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
خانواده، تعلیم و تربیت و سبک زندگی
نشست تفاوت ها و نقش های جنسیتی برگزارشد

سومين نشست تخصصي دوره تربيت پژوهشگر در حوزه زن و خانواده با موضوع «تفاوت ها و نقش هاي جنسيتي» به همت معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان برگزارشد.

۹۸/۰۵/۲۶
زن متدین و همسویی با جامعه‌ی آسیب یافته

دوازدهمین نشست از سلسله نشست های علمی پژوهشی در حوزه زن و خانواده با موضوع " زن متدین و همسویی با جامعه‌ی آسیب یافته" به همت معاون پژوهش حوزه علمیه خراسان برگزار شد.

۹۸/۰۴/۲۵
مراسم افتتاحیه دوره تربیت پژوهشگر در حوزه زن و خانواده برگزار شد

دوره تربیت پژوهشگر در حوزه زن و خانواده با حضور 40 نفر از پژوهشگران سطح سه حوزه علمیه خراسان به مدت دو سال به دو شیوه حضوری و نیمه‌حضوری برگزار می‌شود.

۹۸/۰۴/۰۶
تمدید مهلت ثبت نام دوره تربیت پژوهشگر در حوزه زن و خانواده

معاون پژوهش حوزه علمیه خراسان با تاکید بر لزوم توجه به بحث زن و خانواده و سبک زندگی، اظهار کرد: ثبت نام دوره تربیت پژوهشگر در حوزه زن و خانواده تا 20 اردیبهشت ادامه دارد.

۹۸/۰۱/۳۱
نشست دهم هیئت اندیشه ورز خانواده و تعلیم و تربیت برگزار شد

دهمین نشست هيئت انديشه ورز خانواده و تعليم و تربيت با بيان چارچوب هاي كلي بررسي جنبش فمينيسم برگزار شد.

۹۷/۱۲/۲۰
سومین شماره دو فصلنامه علمی‌تخصصی «پژوهش‌های اسلامی زن و خانواده» منتشر شد

سوميّن شماره (پائيز و زمستان97) از دو فصلنامه علمی ‌تخصصی «پژوهش هاي اسلامي زن و خانواده» به همت معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان و با همکاری مدرسه علمیه اسلام شناسی حضرت زهرا(س) مشهد چاپ و منتشر شد.

۹۷/۱۲/۱۸
برگزاری دوره مترجمی زبان انگلیسی

دوره تخصصي ترجمه متون انگليسي با موضوع "زن و خانواده" به همت هيات انديشه ورز "خانواده، تعليم و تربيت" معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان برگزار گرديد.

۹۷/۰۹/۱۰
دو فصلنامه علمی تخصصی «پژوهش های اسلامی زن و خانواده» منتشر شد

شمارۀ دوم، دو فصلنامه علمی تخصصی «پژوهش های اسلامی زن و خانواده» به همت معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان و با همکاری مدرسه علمیه اسلام شناسی حضرت زهرا(س)، منتشر شد.

۹۷/۰۷/۲۹
عدالت جنسیتی در مفهوم جهانی، مقارن با فقه اسلامی است

عضو شورای فرهنگی اجتماعی زنان، گفت: ما نیاز به عدالت جنسیتی در مفهوم جهانی GENDER JUSTICE نداریم و با توجه به مفاهیم دینی اسلامی، واژه عدالت برای پاسخ گویی به نیازهای بشری کافی است.

۹۷/۰۵/۱۷
نشست علمی تخصصی با عنوان «عدالت جنسیتی» برگزار‌ می‌شود

اداره خواهران معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان پنجمین جلسه از سلسله نشست‌های علمی پژوهشی زن و خانواده را با موضوع « عدالت جنسیتی»، 17 مردادماه برگزار می‌کند.

۹۷/۰۵/۱۴
سومین نشست مشترک هیئت های اندیشه ورز حوزه علمیه خراسان برگزار شد

سومین نشست مشترک مدیران و دبیران هیئت های اندیشه ورز حوزه علمیه خراسان، در اتاق جلسات مرکز مدیریت این حوزه برگزار شد.

۹۷/۰۵/۰۷
تناسب آموزش های خواهران طلبه و نیازهای جامعه مورد بررسی قرار گیرد

مدیر هیئت اندیشه ورز خانواده، تعلیم و تربیت و سبک زندگی گفت: باید در کنار برگزاری نشست ها و همایش های تخصصی، تناسب آموزش های ویژه خواهران طلبه با نیازهای جامعه به صورت علمی مورد مطالعه قرار گیرد.

۹۷/۰۵/۰۷
نشست علمی تخصصی «شاخصه های خانواده جامعه محور» برگزارشد

چهارمین جلسه از سلسله نشست‌های علمی پژوهشی در حوزه «زن و خانواده» با موضوع «شاخصه های جامعه خانواده محور» و با حضور حجت الاسلام دکتر بستان، عضو ھیئت علمی گروه جامعه شناسی پژوھشگاه حوزه و دانشگاه، در مدرسه علمیه رضویه برگزار شد.

۹۷/۰۵/۰۷
ضرورت بررسی مسائل زن و خانواده در جامعه

عضو ھیئت علمی گروه جامعه شناسی پژوھشگاه حوزه و دانشگاه گفت: با توجه به اهمیت مسائل زن و خانواده، لازم است حوزه های علمیه دوره های آموزشی را با رویکرد مباحث و مسائل زنان براساس یافته های اسلام در جامعه نهادینه کنند.

۹۷/۰۴/۲۸
نشست علمی تخصصی چالش های فرزندپروری برگزار‌ شد

سومین جلسه از سلسله نشست‌های علمی پژوهشی زن و خانواده با موضوع « چالش های فرزندپروری» با بررسی موضوعی دیدگاه‌های جنسیتی در بنیاد پژوهش های آستان قدس رضوی برگزار شد.

۹۷/۰۴/۱۲
بالا