امروز: یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴
همایش «جهاد دائمی به سبک ولی» در مشهد برگزار می شود

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان از برگزاری همایش پنجاهمین سالروز حضور جهادی رهبر معظم انقلاب در عرصه کمک‌رسانی به‌ مردم زلزله‌زده جنوب خراسان در سال ۴۷ خبر داد.

آیین افتتاحیه مؤسسه تخصصی تبلیغ فصل‌الخطاب برگزار شد

عضو شورای راهبردی مؤسسه تخصصی تبلیغ فصل‌الخطاب در این مراسم گفت: این مجموعه با استفاده از تجربیات پیشکسوتان تبلیغ و تجربیات حوزه علمیه خراسان در این زمینه آغاز به کار می‌کند.

عالمان متقی، عامل بقای حوزه اند

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: آنچه تا به حال حوزه های علمیه و قدرت های علمی را نگه داشته است، وجود علمای عالم و متقی بوده است.

بررسی راهکارهای انقلابی ماندن جامعه و مهم ترین چالش های آن

یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: برای انقلابی ماندن جامعه و حل مشکلات آن نیاز به شکل گیری جبهه ای عظیم و فراگیر از نیروهای انقلابی داریم.

تبلیغ، مهمترین وظیفه حوزه‌های علمیه است

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان، بیان کرد: اولین، اصلی‌ترین و عام ترین وظیفه حوزه‌های علمیه، تبلیغ است.

ضرورت برنامه ریزی احساسات در امر تبلیغ

کارشناس تبلیغ گفت: قرآن نمونه های فراوانی از تحریک احساسات در تبیین معارف اسلامی ارائه می دهد که بر یک مبلغ لازم است نسبت به آنها آگاهی داشته و الگو بگیرد.

ارتباط موثر، نیازی 100 درصدی در آموزش

یک کارشناس مشاوره اظهار کرد: ما در زندگی به 75 درصد مهارت ارتباط موثر نیاز داریم ولی این امر در آموزش به 100 درصد می رسد.

توانمندسازی اساتید و طلاب، گامی موثر در رسیدن به حوزه تحولی است

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان گفت: پرورش استاد و طلبه انقلابی و توانمندسازی آنان، گامی موثر در جهت ایجاد تحول در حوزه علمیه خراسان است.

رفتارسازی نتیجه تبلیغ موفق است

كارشناس دوره مهارت تبلیغ ابراز کرد: مبلغ باید در تبلیغ خود رفتارسازی کند زیرا منبری که باعث تغییر رفتار نشود، موفق نیست.

ضرورت ارتقا روحیه‌های جهادی در بین مردم

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان بیان کرد: ارتقا روحیه های جهادی بین مردم و به ویژه طلاب، یکی از ضروری‌ترین فعالیت‌های این معاونت است.

footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا