اخلاق و تربیت
«نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی» عرصه ای نو برای پژوهشگران

نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی امکانات و ظرفیت های بسیار مناسبی را برای نویسندگان و پژوهشگران حوزوی فراهم می آورد تا آنها بتوانند جدیدترین آثار خود را در سطح حوزه علمیه خراسان به نمایش گذاشته و عرضه نمایند.

۹۸/۰۶/۲۵
پاسداری از اسلام (روز دوازدهم)

روز دوازدهم محرم روز شهادت چهارمین امام معصوم، حضرت سجاد علیهالسلام است. روزی که راوی دشت کربلا پس از 35 سال از واقعه عاشورا به خیل کاروان امام حسین علیه السلام پیوست.

۹۸/۰۶/۲۱
در امتداد عاشورا (روز یازدهم)

جنگ در عصرعاشورا به پایان رسید،اما آنچه آغاز شد، نهضت بیداری حسین علیه السلام است، نهضتی که تا ظهور منجی عالم بشریت ادامه خواهد داشت.

۹۸/۰۶/۲۱
از فراگیران برتر دوره تربیت مدرس معارف انقلاب اسلامی تقدیر شد

از فراگیران برتر دوره تربیت مدرس معارف انقلاب اسلامی تقدیر شد.

۹۸/۰۶/۱۴
گزارشی کوتاه از فعالیت تابستانی «گروه جهادی کرامت» مدرسه علمیه حضرت نرجس(س)

«گروه جهادي كرامت» مدرسه علميه حضرت نرجس(س) در یکی از فعالیت‌های تابستانی امسال خود، اردویی 11روزه در روستاي چهكند از توابع شهرستان بیرجند استان خراسان جنوبی، برگزار کرد.

۹۸/۰۵/۳۰
بیست و چهارمین نشست تخصصی اولوالالباب برگزار شد

نشست بیست و چهارم از سلسله نشست‌های تخصصی اخلاق و تهذیب با عنوان "اولوالالباب" ویژه مسئولین، اساتید و مبلغین مدارس علمیه خواهران برگزار شد.

۹۸/۰۵/۳۰
امیدواری، یکی از سرفصل‌های بیانیه گام دوم انقلاب است

معاون ارتباطات حوزوی تولیت آستان قدس رضوی گفت: رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم، امیدواری را به عنوان یک سرفصل قرار داده و فرمودند: جامعه را امیدوار رشد دهید و در اوج سختی‌ها امید را تزریق کنید.

۹۸/۰۵/۲۲
نشست «تحلیل بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی» برگزار شد

استاد حوزه و دانشگاه ابراز کرد: شخصیت ممتاز و برجسته مقام معظم رهبری در بین تمام سیاست‌مداران دنیا باعث شده ایشان به‌عنوان بی‌نظیرترین شخصیت بین‌المللی شناخته شوند.

۹۸/۰۵/۲۱
تقوا و تزکیه شاه کلید فهم نهج البلاغه هستند

مدرس حوزه و دانشگاه گفت: فردی با فسق و فجور می تواند فیزیکدان و شیمی دان شود اما به معارف ربانی نمی تواند دست پیدا کند و فهمیدن سخن پاک نیاز به تزکیه و پاکی درونی دارد.

۹۸/۰۵/۲۰
نشست دانش افزایی اساتید اخلاق، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه پایان یافت

نشست دانش افزایی اساتید اخلاق، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه حوزه علمیه خراسان با موضوع تبيين بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در مدرسه علمیه سلیمانیه مشهد برگزارشد .

۹۸/۰۵/۱۹
بالا