امروز: چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .    از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .    عدّة الداعي : ص 294
بازدید مدیر حوزه علمیه خراسان از آزمون کتبی سطح چهار مدرسه عالی نواب

آیت الله عاملی از آزمون کتبی مقطع دکتری مدرسه علمیه عالی نواب بازدید کرد؛ این آزمون به مدت دو روز در این مدرسه برگزار شد.

دوره‌های آموزشی طلاب خواهر آغاز شد

دوره‌های آموزشی دانش، مهارت و بصیرت افزایی طلاب خواهر حوزه علمیه خراسان با حضور 400 طلبه مدارس علمیه خراسان رضوی، شمالی و جنوبی، از 27 تیر در اردوگاه جوادالائمه(ع) گلبهار آغاز شد.

دیدار دکتر علم الهدی با آیت‌الله عاملی، مدیر حوزه علمیه خراسان

دکتر خانم علم الهدی با توجه به ضرورت حضور بانوان حوزوی در فعالیت های فرهنگی، با آیت‌الله عاملی، مدیر حوزه علمیه خراسان، دیدار کرد.

مراسم بزرگداشت مرحوم حجت الاسلام و المسلمین طباطبایی پنجشنبه شب در حرم رضوی برگزار می شود

مراسم بزرگداشت مرحوم حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی طباطبایی، سوم خرداد از سوی نماینده ولی فقیه در استان، شورای عالی و مدیریت حوزه علمیه خراسان و تولیت آستان قدس رضوی و استانداری خراسان رضوی برگزار می شود.

اندیشه حوزه نجات بخش جامعه است

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به مطالعات انجام شده در حوزه فرهنگی و اجتماعی و آسیب‌های آن در این شهر، گفت: حوزه و دانشگاه باید راهکارهای موجود را ارائه دهند.

محتوای فرهنگی کافی در اختیار نداریم/ به ظرفیت های حوزه علمیه نیاز داریم

مدیرکل آموزش‌ و پرورش خراسان رضوی تصریح کرد: برای رسیدن دانش‌آموزان به حیات طیبه باید از ظرفیت حوزه‌های علمیه استفاده شود زیرا در این زمینه بسیار نیازمند ارائه راهکار و محتوای فرهنگی‌ و تربیتی هستیم.

150 تن از طلاب خراسان به لباس روحانیت ملبس شدند

آیین عمامه گذاری 150 نفر از طلاب حوزه های علمیه خراسان با حضور مدیر این حوزه در مدرسه علمیه عالی نواب برگزار شد.

حوزه علمیه در زمینه اعتقادی و مبارزه با شبهات نقش آفرین است

وزیر اطلاعات گفت: حوزه علمیه می تواند در مباحث اعتقادی و مقابله با شبهه افکنی ها و جریان های منحرف، نقش آفرین باشد.

بازدید مدیر حوزه علمیه خراسان از مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها فردوس

آیت الله سید مصباح عاملی مدیر حوزه علمیه خراسان از مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) فردوس بازدید کرد و در جریان فعالیت های این مدرسه قرار گرفتند .

تحول، نیاز امروز حوزه پاسخگو است

مدیر حوزه علمیه خراسان تاکید کرد: نگاه، گفتمان و حرکت تحولی در همه مدارس و فضای حوزه های علمیه خراسان پر رنگ شده است و مطالبات نیز در همین سمت و سو می باشد.

footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا