امروز: چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .    از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .    عدّة الداعي : ص 294
برنامه ریزی حوزه علمیه خراسان بر اساس مطالبات مقام معظم رهبری است

مدیر مرکز مطالعات، برنامه ریزی و بودجه حوزه علمیه خراسان گفت: برنامه های این حوزه برگرفته از مطالبات مقام معظم رهبری است که ۹ محور احصا و برنامه ریزی و اقدامات مشخصی تدوین شده است.

مراسم رونمایی از تلویزیون اینترنتی حوزه علمیه خراسان برگزار شد

تلویزیون اینترنتی حوزه علمیه خراسان با حضور معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، ظهر روز 17 اسفند 1396 رونمایی شد.

هیئت های اندیشه ورز به مسئله شناسی و برگزاری نشست های تخصصی در حوزه خراسان می پردازند

مسئله شناسی، اولویت بندی مسائل جامعه و نظام اسلامی، کمک به حل مسائل با برگزاری نشست های تخصصی و تاسیس رشته های تخصصی مورد نیاز و هدایت و حمایت از پژوهش های مربوطه در تعاملی فعال با سایر مراکز علمی از اهداف تاسیس هیئت های اندیشه ورز است.

فعالیت هیئت های اندیشه ورز حوزه خراسان در راستای پاسخگویی به نیازهای نظام و جامعه است

مدیر مرکز مطالعات و برنامه ریزی حوزه علمیه خراسان گفت: هیئت های اندیشه ورز مساله محور «اقتصاد و الگوی پیشرفت اسلامی»، «اسلام، ادیان و ارتباطات میان فرهنگی»، «خانواده، تعلیم و تربیت و سبک زندگی» ، «حوزه، رسانه ، فضای مجازی و شبکه های اجتماعی» و «جامعه، سیاست و تمدن اسلامی» برای پاسخگویی به مسایل وچالش های نظام و جامعه اسلامی تاسیس شده است.

footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا