نسخه آزمایشی  
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
طرح و برنامه
برنامه حوزه خراسان بر اساس مطالبات رهبری است

مدیر مرکز مطالعات، برنامه ریزی و بودجه حوزه علمیه خراسان گفت: الگوی برنامه ای این حوزه بر اساس مطالبات و رهنمودهای مقام معظم رهبری در دو بخش درون زا با رویکرد دانش محور و برون گرا با رویکرد مسئله محور طراحی و اقدام شده است.

۹۸/۰۹/۰۴
فعالیت های حوزه خراسان در دو بخش عمومی و تخصصی

مدیر مرکز مطالعات، برنامه ریزی و بودجه حوزه علمیه خراسان گفت: بر اساس مطالبات و فرمایشات مقام معظم رهبری فعالیت های حوزه علمیه خراسان به دو بخش عمومی و تخصصی تقسیم شده است

۹۸/۰۴/۳۱
فراخوان ایده پردازی در حوزه علمیه خراسان

نخستین دوره ایده پردازی توسط حوزه علمیه خراسان با موضوع تولید محتوای فرهنگی ویژه زائران رضوی فراخوان شد.

۹۸/۰۴/۱۲
راه اندازی سامانه مدیریت نشریات علمی حوزه علمیه خراسان

سامانه مديريت نشريات علمي حوزه علميه خراسان راه اندازي و در مرحله بهره برداري قرار گرفت.

۹۸/۰۱/۱۷
طرح ایده های نوین و بروز در مرکز نوآوری و شکوفایی حوزه علمیه خراسان

مسئول سامانه بارش مرکز نوآوری و شکوفایی حوزه علمیه خراسان در کارگاه طریق تحول گفت: یکی از ویژگی های اقدامات تحولی استفاده از ابزارهای روز است که امروز حوزه علمیه خراسان در این زمینه فعالیت دارد.

۹۷/۱۱/۱۷
حوزه علمیه خراسان در سطح جهانی کار می کند

پرفسور ادواردو لوپز گارسیا، استاد کامل دانشکده الهیات پاپی سومه سنت آنسلمو رم وابسطه به واتیکان و پرفسور یار تولومه پیرونه دکترای زبانها و تمدنهای شرقی، استاد کامل زبان و ادبیات عربی در دانشکده مطالعات اسلامی عربی دانشگاه ناپل از نمايشگاه دستاوردهای تحولی حوزه علمیه خراسان بازدید کردند.

۹۷/۱۱/۱۳
طرح طریق تحول آغاز شد

طرح طریق تحول با نگاهی نو به آینده نوین طلبگی از طریق ترویج روحیه تحول خواهی در طلاب جوان توسط مرکز نوآوری و شکوفایی حوزه علمیه خراسان در حال برگزاری است.

۹۷/۱۰/۲۶
جلسه هم‌اندیشی مهارت‌های کاربردی رایانه و فضای مجازی برگزار شد

جلسه هم‌اندیشی اساتید مرکز مشاوره و مهارت‌آموزی حوزه علمیه خراسان در زمینه مهارت‌های کاربردی رایانه و فضای مجازی برگزار شد.

۹۷/۱۰/۰۸
برنامه ریزی حوزه علمیه خراسان بر اساس مطالبات مقام معظم رهبری است

مدیر مرکز مطالعات، برنامه ریزی و بودجه حوزه علمیه خراسان گفت: برنامه های این حوزه برگرفته از مطالبات مقام معظم رهبری است که ۹ محور احصا و برنامه ریزی و اقدامات مشخصی تدوین شده است.

۹۶/۱۲/۲۰
مراسم رونمایی از تلویزیون اینترنتی حوزه علمیه خراسان برگزار شد

تلویزیون اینترنتی حوزه علمیه خراسان با حضور معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، ظهر روز 17 اسفند 1396 رونمایی شد.

۹۶/۱۲/۱۸
هیئت های اندیشه ورز به مسئله شناسی و برگزاری نشست های تخصصی در حوزه خراسان می پردازند

مسئله شناسی، اولویت بندی مسائل جامعه و نظام اسلامی، کمک به حل مسائل با برگزاری نشست های تخصصی و تاسیس رشته های تخصصی مورد نیاز و هدایت و حمایت از پژوهش های مربوطه در تعاملی فعال با سایر مراکز علمی از اهداف تاسیس هیئت های اندیشه ورز است.

۹۶/۱۲/۱۶
فعالیت هیئت های اندیشه ورز حوزه خراسان در راستای پاسخگویی به نیازهای نظام و جامعه است

مدیر مرکز مطالعات و برنامه ریزی حوزه علمیه خراسان گفت: هیئت های اندیشه ورز مساله محور «اقتصاد و الگوی پیشرفت اسلامی»، «اسلام، ادیان و ارتباطات میان فرهنگی»، «خانواده، تعلیم و تربیت و سبک زندگی» ، «حوزه، رسانه ، فضای مجازی و شبکه های اجتماعی» و «جامعه، سیاست و تمدن اسلامی» برای پاسخگویی به مسایل وچالش های نظام و جامعه اسلامی تاسیس شده است.

۹۶/۱۱/۲۶
بالا