ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
دفتر طرح و برنامه و فناوري اطلاعات
مزایای سامانه مدارج علمی برای طلاب، اساتید و گروه های علمی (5)

اين سامانه با ايجاد ارتباطي استاندارد و آنلاين بين طلبه، اساتيد راهنما و مشاور، واحد حراست، واحد پژوهش و گروه هاي علمي، روند نوشتن پايان نامه و مديريت مراحل اداري آن را براي طلاب، اساتيد و كاركنان مركز، تسهيل مي نمايد.

۹۸/۱۱/۰۷
تجدید میثاق با ولایت/ نامه طلاب مدرسه آیت الله العظمی خویی(ره) به امام خامنه ای(مدظله العالی)

طلاب، اساتید و مسئولین مدرسه آیت الله العظمی خویی(ره) به تأسّی از مدیر انقلابی و بصیر حوزه علميه خراسان، آيت الله سيد مصباح عاملي در ابراز همدردی و وفاداری به مقام عظمای ولایت، طی نامه ای به معظم له ضمن تجدید میثاق با ایشان، حمایت خود از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را اعلام کردند.

۹۸/۱۱/۰۷
پایگاه دانشی کلام در حوزه علمیه خراسان آغاز به کار نمود

قرارگاه علوم عقلی حوزه علمیه خراسان از این پس فعالیت های خود را در قالب سه پایگاه دانشی ادامه می دهد.

۹۸/۱۱/۰۷
تجدید میثاق با ولایت/ نامه طلاب مدرسه صاحب الزمان(عج) به رهبر معظم انقلاب

طلاب و اساتید مدرسه صاحب الزمان(عج) مشهد به تأسّی از مدیر انقلابی و بصیر حوزه علميه خراسان، آيت الله سيد مصباح عاملي در ابراز همدردی و وفاداری به مقام عظمای ولایت، طی نامه ای به معظم له ضمن تجدید میثاق با ایشان، حمایت خود از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را اعلام کردند.

۹۸/۱۱/۰۱
راه اندازی سامانه جامع مدیریت مباحثات (4)

به همت دفتر طرح و برنامه و فناوری اطلاعات حوزه علمیه خراسان سامانه مدیریت جامع مباحثات با هدف ساماندهی بهتر و دقیق تر گروه های مباحثاتی و ثبت اطلاعات جلسات مباحثه راه اندازی شد.

۹۸/۱۱/۰۱
شانزدهمین نشست حدیث پژوهی پنجشنبه برگزار می شود

شانزدهمین نشست حدیث پژوهی به همت گروه رجال پژوهی معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان پنجشنبه 3 بهمن ماه 1398 در ساختمان هیئت های اندیشه ورز برگزار می شود.

۹۸/۱۱/۰۱
راه اندازی جبهه مقاومت سایبری حوزه علمیه خراسان

مدیر طرح و برنامه حوزه علمیه خراسان از راه اندازی جبهه مقاومت سایبری خبر داد.

۹۸/۱۰/۳۰
نشست هم اندیشی جهادگران فضای مجازی مدارس مشهد برگزار شد

نشست هم اندیشی فعالان فضای مجازی مدارس علمیه مشهد با عنوان جهادگران فضای مجازی در محل مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان برگزار شد.

۹۸/۱۰/۱۸
کارنما؛ دریافت گزارشات به لحظه از فعالیت های تحولی حوزه علمیه خراسان (3)

دفتر طرح و برنامه و فناوری اطلاعات حوزه علمیه خراسان جهت تسهیل فرآیند ثبت گزارشات برنامه ها توسط مجریان و دستیابی سریع تر مدیران و برنامه ریزان به اطلاعات حاصل از آن، سامانه ای تحت عنوان «کارنما» را طراحی کرده است.

۹۸/۱۰/۰۹
پشتیبانی بیش از ۲۰ وب سایت حوزوی از طریق سامانه مدیریت محتوا (2)

یکی از قابلیت‌های مهم سامانه مدیریت محتوا (CMS) امکان ایجاد سریع وب‌سایت‌های جدید برای مراکز و مدارسی است که درخواست تهیه وب سایت ارائه محتوا دارند.

۹۸/۱۰/۰۲
ارتقاء کیفیت آموزش های مجازی (LMS) از طریق سامانه دانا (1)

از بین بردن محدودیت های مکانی و زمانی، برگزاری وب کنفرانس، نظرسنجی، برگزاری آزمون ها و مسابقات آنلاین تنها بخشی از قابلیت های سامانه آموزش مجازی حوزه علمیه خراسان است.

۹۸/۰۹/۳۰
رونمایی از سامانه ها و نسخه بازطراحی شده وبسایت حوزه علمیه خراسان

در حاشیه بازدید آیت الله سید مصباح عاملی، مدیر این حوزه از بیستمین نمایشگاه پژوهش و فناوری استان خراسان رضوی، از سه سامانه دفتر فناوری اطلاعات حوزه علمیه خراسان از جمله نسخه بازطراحی وبسایت اصلی رونمایی شد.

۹۸/۰۹/۲۳
برنامه حوزه خراسان بر اساس مطالبات رهبری است

مدیر مرکز مطالعات، برنامه ریزی و بودجه حوزه علمیه خراسان گفت: الگوی برنامه ای این حوزه بر اساس مطالبات و رهنمودهای مقام معظم رهبری در دو بخش درون زا با رویکرد دانش محور و برون گرا با رویکرد مسئله محور طراحی و اقدام شده است.

۹۸/۰۹/۰۴
فعالیت های حوزه خراسان در دو بخش عمومی و تخصصی

مدیر مرکز مطالعات، برنامه ریزی و بودجه حوزه علمیه خراسان گفت: بر اساس مطالبات و فرمایشات مقام معظم رهبری فعالیت های حوزه علمیه خراسان به دو بخش عمومی و تخصصی تقسیم شده است

۹۸/۰۴/۳۱
فراخوان ایده پردازی در حوزه علمیه خراسان

نخستین دوره ایده پردازی توسط حوزه علمیه خراسان با موضوع تولید محتوای فرهنگی ویژه زائران رضوی فراخوان شد.

۹۸/۰۴/۱۲
بالا