امروز: چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .    از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .    عدّة الداعي : ص 294
اعلام شرایط طرح ويژه خدمت سربازي طلاب

طلاب و روحانيون واجد شرايط مي‌توانند از طريق انجام مأموريت‌هاي فرهنگي، تبليغي و تدريسي طبق شرايط خاص، خدمت سربازي خود را طي كرده و كارت پايان خدمت دريافت كنند.

حضور علما و اساتید حوزه علمیه مشهد در جمع عزاداران صادقیون

حضرات آیات، علما، اساتید و طلاب حوزه علمیه مشهد همزمان با سالروز شهادت امام صادق(علیه السلام) با حضور در مراسمی در مدرسه علمیه آیت الله العظمی خویی(ره) به عزاداری و سوگواری پرداختند و در قالب اجتماع صادقیون به حرم مطهر رضوی مشرف شدند.

مراسم ویژه شهادت امام صادق(ع) شنبه 8 تير ماه برگزار می شود

همزمان با سالروز شهادت امام صادق(ع)، مراسم عزاداري آن امام همام از سوي شوراي عالي و مدیریت حوزه علميه خراسان، شنبه هشتم تير ماه از ساعت ۸ صبح، در محل مدرسه علمیه آیت الله العظمی خویی(ره) برگزار مي شود.

مشاور آموزشی مدیر حوزه علمیه خراسان منصوب شد

حجت الاسلام و المسلمین فردوسی پور به عنوان مشاور آموزشی مدیر حوزه علمیه خراسان از سوی آیت الله عاملی منصوب شد.

علم آموزی باید کاربردی باشد

مسئول حوزه مدیریت حوزه علمیه خراسان علم آموزی بدون نگاه کاربردی را بی فایده دانست که حتی به حجابی برای انسان نیز تبدیل می شود .

مدیر مدرسه، پدر معنوی طلاب است

مدیر سابق مدرسه علمیه امام خمینی(ره) به نگاه پدرانه به طلاب از سوی مدیران مدارس توصیه کرد.

بدون استفاده از تجربه بزرگان، نمی توان موفق بود

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی توصیه کرد:‌ طلاب علوم دینی با استفاده از ارتباط خویش با بزرگان، راه آینده را برای خود و جامعه دینی هموار کنند.

مدیر جدید مدرسه علمیه امام خمینی(ره) بجنورد معرفی شد

حجت الاسلام و المسلمين دانش طلب، به عنوان مدیر جدید مدرسه علمیه امام خمینی(ره) بجنورد معرفی شد.

مدیریت، آزمونی الهی است

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی مدیریت از دیدگاه اسلام را نوعی آزمایش و امتحان عنوان کرد و حزب گرایی، عجب، فخرفروشی و تقدم رابطه بر ضابطه را از آفت های آن دانست.

برنامه ریزی، امری مهم در مدیریت مدارس است

مسئول حوزه مدیریت حوزه علمیه خراسان با بیان اینکه مدیران، اساس کار در مدارس هستند، برنامه ریزی تحولی توسط مدیران را از جمله کارهایی دانست که از سوی این حوزه مطالبه می شود.

footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا