ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
مرکز مشاوره و مهارت آموزی
اعلام زمانبندی وبینار میان‌رشته‌ای «کرونا و معنویت»

زمانبندی جلسات آنلاین اولین دوره از وبینارهای میان‌رشته‌ای «کرونا و معنویت»، با حضور شخصیت‌های علمی ملی و بین المللی، اعلام شد.

۱۳۹۹/۰۵/۰۴
برگزاری همایش آنلاین روز ملی مهارت و کار آفرینی

مرکز مشاوره و آموزش های علمی کاربردی حوزه علمیه خراسان با همکاری مرکز مهارت آموزی و معرفت افزایی دانشگاه علوم اسلامی رضوی، همایش آنلاین روز ملی مهارت و کار آفرینی را برگزار می کنند.

۱۳۹۹/۰۴/۳۱
وبینار بین‌المللی « کرونا ‌و ‌معنویت»، رایگان شد

مسئول مرکز مشاوره و آموزش های علمی کاربردی حوزه علمیه خراسان، گفت: در پی درخواست مخاطبان این مرکز، شرکت در وبینار بین‌المللی « کرونا ‌و ‌معنویت»، رایگان شد.

۱۳۹۹/۰۴/۳۱
برگزاری دوره های آموزشی مجازی در مرکز مشاوره

مرکز مشاوره حوزه علمیه خراسان برای ایام تابستان99 اقدام به برگزاری دوره های آموزش مجازی با موضوعات متنوع کرده است.

۱۳۹۹/۰۴/۲۶
وبینار های میان رشته‌ای با عنوان «کرونا و معنویت»، برگزار می شود

مدیر مرکز مشاوره و آموزش های علمی کاربردی حوزه علمیه خراسان، اعلام کرد: اولین دوره‌ از سلسله وبینار های میان رشته‌ای با عنوان «کرونا و معنویت» به همت مرکز مشاوره این حوزه از 5 مرداد به صورت مجازی برگزار می شود.

۱۳۹۹/۰۴/۲۴
برگزاری نخستین جلسه از « مسئول پاسخگو»

مدیر مرکز مشاوره و آموزش های علمی کاربردی حوزه علمیه خراسان، گفت: اولین جلسه از سلسله جلسات گفتمانی «مسئول پاسخگو» به همت این مرکز در فضای مجازی و به صورت آنلاین و برخط، برگزار شد.

۱۳۹۹/۰۴/۲۲
پرسش و پاسخ مجازی با مسئولان مرکز مشاوره و آموزش مهارت ها

مسئولان مرکز مشاوره و آموزش مهارت‌ها به صورت جلسه‌ی آنلاین در فضای مجازی به سوالات مراجعه کنندگان این مرکز پاسخ می دهند.

۱۳۹۹/۰۴/۱۰
توانمندسازی مشاغل خانگی خانواده طلاب

مسئول مرکز مشاوره و مهارت آموزی حوزه علمیه خراسان، گفت: در راستای توانمند سازی مشاغل خانگی خانواده‌ی طلاب، این مرکز دوره های مهارتی کسب و کار را ویژه‌ خانواده طلاب برگزار می کند.

۱۳۹۹/۰۴/۰۶
سومین مرحله از دوره های آموزشی بورس برگزار شد

مسئول مرکز مشاوره و مهارت آموزی حوزه علمیه خراسان از برگزاری دوره های مقدماتی و آموزش های تحلیل تکنیکال بورس در این مرکز خبر داد.

۱۳۹۹/۰۳/۲۲
ثبت نام دوره های جدید در مرکز مشاوره حوزه علمیه خراسان

مسئول مرکز مشاوره و مهارت آموزی حوزه علمیه خراسان از آغاز ثبت نام 5 دوره ی جدید در این مرکز خبر داد.

۱۳۹۹/۰۲/۲۷
برگزاری دوره های مرکز مشاوره و مهارت آموزی حوزه در فضای مجازی

مسئول مرکز مشاوره و مهارت آموزی حوزه علمیه خراسان، اعلام کرد: این مرکز با شیوع کرونا، 13 دوره آموزشی در سه سرفصل مهارتهای فردی، فناوری اطلاعات و هوش مالی را در بستر فضای مجازی برگزار کرد.

۱۳۹۹/۰۲/۱۵
فعالیت مجازی مرکز مشاوره حوزه علمیه خراسان

مسئول مرکز مشاوره و مهارت آموزی حوزه علمیه خراسان، گفت: مرکز مشاوره این حوزه، دوره های آموزشی و کارگاهی با شعار « در بهار 99 آموختن تعطیل نیست»، را به صورت مجازی در فروردین برگزار کرد.

۱۳۹۹/۰۲/۱۱
مسابقه‌ی "اشتغال خانوادگی" برگزار می شود

مسئول مرکز مشاوره و مهارت آموزی حوزه علمیه خراسان، اعلام کرد: در سال «جهش تولید»، این مرکز با مشارکت مدرسه علمیه حضرت نرجس(س) مشهد مسابقه " اشتغال خانوادگی" را برگزار می کند.

۱۳۹۹/۰۲/۰۹
آغاز ثبت نام کارگاه مدیریت زمان

مرکز مشاوره و مهارت آموزی حوزه علمیه خراسان، کارگاه مدیریت زمان را در چهار جلسه برگزار می کند.

۱۳۹۸/۱۱/۲۸
افتتاح سومین نمایشگاه و بازارچه مشاغل خانگی

مسئول مرکز مشاوره و مهارت آموزی حوزه علمیه خراسان، خبر داد: سومین نمایشگاه و بازارچه مشاغل خانگی با 150 غرفه در محل بازارچه حیات نور امروز افتتاح شد.

۱۳۹۸/۱۱/۲۲
بالا