ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
معاونت تبلیغ
نمایه تبلیغ مدرسه علمیه فاطمیه(س) فاروج

واحد تبلیغ مدرسه علمیه فاطمیه(س) فاروج در راستای بازتاب فعالیت‌های دینی در جامعه، علاوه بر تربیت مبلغان توانمند، فعالیت‌های برون حوزوی را در عرصه‌ها و مناسبت‌های مختلف در سال 98، اجرا کرده است.

۱۳۹۹/۰۵/۱۳
برگزاری کارگاه های تلبس از 12 تا 23 مرداد

مدیر تبلیغ حوزه علمیه خراسان، اعلام کرد: کارگاه های تلبس به صورت مجازی، از 12 لغایت 23 مرداد در سامانه‌ی آموزشی lms این حوزه، برگزار می شود.

۱۳۹۹/۰۵/۰۵
نمایه تبلیغ مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) اسفراین

واحد تبلیغ مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) اسفراین در راستای بازتاب فعالیت‌های دینی در جامعه، علاوه بر تربیت مبلغان توانمند، فعالیت‌های برون حوزوی را در عرصه‌ها و مناسبت‌های مختلف در سال 98، اجرا کرده است.

۱۳۹۹/۰۴/۲۶
نمایه تبلیغ مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع) مشهد

واحد تبلیغ مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع) مشهد در راستای بازتاب فعالیت‌های دینی در جامعه، علاوه بر تربیت مبلغان توانمند، فعالیت‌های برون حوزوی را در عرصه‌ها و مناسبت‌های مختلف در سال 98، اجرا کرده است.

۱۳۹۹/۰۴/۲۲
فعالیت جهادی تبلیغی طلاب در تایباد

جهادگران مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) تایباد با شروع همه گیری ویروس کرونا و همچنین آغاز رزمایش مواسات و همدلی، اقدامات قابل توجهی را در سطح منطقه انجام دادند.

۱۳۹۹/۰۴/۱۷
نمایه تبلیغ مدرسه علمیه حضرت نرجس(س) تربت‌جام

واحد تبلیغ مدرسه علمیه حضرت نرجس(س) تربت‌جام در راستای بازتاب فعالیت‌های دینی در جامعه، علاوه بر تربیت مبلغان توانمند، فعالیت‌های برون حوزوی را در عرصه‌ها و مناسبت‌های مختلف در سال 98، اجرا کرده است.

۱۳۹۹/۰۴/۱۶
استقبال طلاب سراسر کشور از مدرسه‌ تابستانه‌ تبلیغ

معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان تصمیم به برگزاری مدرسه تابستانه تبلیغ با ارائه 19 سرفصل آموزشی در عرصه‌ی توانمند سازی مبلغین، به صورت حضوری و مجازی برای طلاب گرامی سراسر کشور گرفته که با استقبال بی نظیری مواجه شده است.

۱۳۹۹/۰۴/۱۴
برگزاری دومین نشست فرماندهان گروه‌های جهادی طلاب مشهد

دومین نشست ماهانه فرماندهان گروه‌های جهادی طلاب مشهد به همت قرارگاه مرکزی جهادی طلاب سردار شهید سلیمانی معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان، در مدرسه علمیه فاضلیه برگزار شد.

۱۳۹۹/۰۴/۱۱
نمایه تبلیغ مدرسه علمیه بقیه‌الله(عج) مشهد

واحد تبلیغ مدرسه علمیه بقیه‌الله(عج) مشهد در راستای بازتاب فعالیت‌های دینی در جامعه، علاوه بر تربیت مبلغان توانمند، فعالیت‌های برون حوزوی را در عرصه‌ها و مناسبت‌های مختلف در سال 98، اجرا کرده است.

۱۳۹۹/۰۴/۱۱
مراکز نیکوکاری در مدارس علمیه راه اندازی می شوند

جلسه مشترک معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان با کمیته امداد امام خمینی(ره) در خصوص ایجاد مراکز نیکوکاری در مدارس علمیه با حضور مدیران مدارس علمیه خواهران مشهد در مرکز مدیریت برگزار شد.

۱۳۹۹/۰۴/۰۸
نام نویسی دوره های مدرسه تابستانه حوزه علمیه خراسان

ثبت نام دوره های مدرسه تابستانه حوزه علمیه خراسان برای برادران و خواهران طلبه تا 25 تیر ادامه دارد.

۱۳۹۹/۰۴/۰۷
نمایه تبلیغ مدرسه علمیه حاج شیخ کاشمر

واحد تبلیغ مدرسه علمیه حاج شیخ کاشمر در راستای بازتاب فعالیت‌های دینی در جامعه، علاوه بر تربیت مبلغان توانمند، فعالیت‌های برون حوزوی را در عرصه‌ها و مناسبت‌های مختلف در سال 98، اجرا کرده است.

۱۳۹۹/۰۴/۰۵
برگزاری نشست مشترک معاونت تبلیغ حوزه خراسان و هوانیروز شمال شرق

نشست مشترک معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان و هوانیروز شمال شرق کشور برگزار شد.

۱۳۹۹/۰۴/۰۳
خدمات حوزه علمیه خراسان به مناطق سیستان و بلوچستان ادامه دارد

راه‌اندازی تاسیسات آبرسانی قطره ای به مساحت ۴۰ هکتار زمین کشاورزی و ترمیم کانال آبرسانی بعد از 15 سال توقف پروژه در کنار فعالیت های تبلیغی از کارهایی است که در روند خدمت اجتماعی حوزه علمیه خراسان اجرا شده است.

۱۳۹۹/۰۴/۰۳
نمایه تبلیغ مدرسه علمیه شهید شفیعی مشهد

واحد تبلیغ مدرسه علمیه شهید شفیعی مشهد در راستای بازتاب فعالیت‌های دینی در جامعه، علاوه بر تربیت مبلغان توانمند، فعالیت‌های برون حوزوی را در عرصه‌ها و مناسبت‌های مختلف در سال 98، اجرا کرده است.

۱۳۹۹/۰۴/۰۱
بالا