امروز: یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴
دشمن در صدد تضعیف نقاط قوت ماست

مدیرکل هماهنگی امور فرهنگی زائران استانداری خراسان رضوی با اشاره به اهمیت اربعین حسینی، گفت: دشمن همیشه سعی دارد نقاط قوت ما را هدف قرار دهد و تضعیف کند.

رویکرد بدیعِ تحولی معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان در احصاء توشه تبلیغی علمای طراز اول استان

مديريت تبلیغ حوزه علمیه خراسان با حضور در بیوت علمای طراز اول استان و عالمان برجسته این حوزه و گفتگوی تفصیلی چندساعته، تجربه های تبلیغی آنان را دریافت و با احصاء آراء اندیشمندانه و تجربیات نفیس تبلیغی این ذخائر حوزه، نظام و انقلاب، پیشنهادات و ایده های عملیاتی و اجرایی آنان را جمع آوری می نماید.

آغاز ثبت نام رشته تخصصی تبلیغ ویژه برادران

مدیر تبلیغ حوزه علمیه خراسان از آغاز ثبت نام رشته ی تخصصی "تبلیغ" ویژه برادران خبر داد و مهلت نام نویسی را تا 20 دی 97 اعلام كرد

بازدید از مدارس طرح امین شهرستان تربت حیدریه

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان و نماینده معاونت تبلیغ حوزه های علمیه کشور در خراسان رضوی به منظور ارزیابی فعالیت های مبلغان در مدارس آموزش و پرورش، از مدارس طرح امین شهرستان تربت حیدریه بازدید کردند.

همراه با معاونت تبليغ حضور فعال مبلغان حوزه علمیه خراسان در اجتماع عظیم اربعین حسینی

حضور تبلیغی امسال حوزه علمیه خراسان در پیاده‌روی عظیم اربعین حسینی با برنامه به مدت 10 روز صورت گرفت و در مجموع به بیش از 868 هزار نفر خدمت‌رسانی تبلیغی شد.

حضور فعال مبلغان حوزه علمیه خراسان در دهه آخر صفر

فعالیت تبلیغی مبلغان دهه آخر صفر در استان های خراسان رضوی و به ویژه شهرمشهد و شهرهای منتهی به این شهر به صورت برجسته ای انجام شده و می شود.

حماسه سازي مبلغان حوزه علمیه خراسان در پیاده روی اربعین حسینی

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان گفت: بناست تا در آینده، طلاب با قوت بیش تری در این پیاده روی حضور پیدا کنند و بر اساس بیان رهبر معظم انقلاب باید تلاش کرد تا این حرکت حماسی زمینه ساز تحولات عمیقی در دنیای اسلام باشد.

همایش آموزشی مبلغات رضوی برگزارشد

همایش‌ آموزشی ایام پایانی ماه صفر ویژه مبلغان خواهر، به همت معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان و با همکاری قرارگاه فرهنگی رضوی، 26 مهر در دانشگاه علوم اسلامی رضوی برگزارشد.

حضور حوزه علمیه خراسان در جمع زائران پیاده علی بن موسی الرضا(ع)

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان از حضور مبلغان و مبلغات این حوزه در ایام تبلیغی دهه آخر صفر و در جمع زائران پیاده ثامن الحجج(ع) خبر داد.

علم واقعی در قرآن است

رئیس ستاد اقامه نماز کشور، گفت: علم واقعی در قرآن و وسیله دست یافتن عموم مردم به آن، تفسیر است.

footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا