معاونت تبلیغ
مطالعات تبلیغی باید پاسخگو و مورد ابتلای نظام اسلامی باشد

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: به صرف اینکه کسی تبلیغش موفق ارزیابی شد نباید از درس فاصله بگیرد؛ همانطور که شخصی با 60 سال سابقه تبلیغی، باید برای تبلیغ مطالعه کند و این مطالعات تبلیغی اونیز باید پاسخگو و موردنیاز جامعه اسلامی باشد.

۹۸/۰۶/۱۲
طرح کلی حوزه خراسان، توانمندسازی داخلی و بازدهی خارجی است

مدیر حوزه علمیه خراسان گفت: توانمند سازی داخلی و بازدهی خارجی، طرح کلی حوزه علمیه خراسان می باشد که در سه سال اخیر آغاز شده است.

۹۸/۰۶/۱۰
تمام امور آموزشی مبلغان در خراسان توسط حوزه علمیه این منطقه انجام می‌شود

تمام امور آموزشی مبلغان شامل طرح هجرت، مدارس امین و سایر روحانیان مبلغ در خراسان توسط حوزه علمیه این منطقه انجام می‌شود.

۹۸/۰۶/۱۰
منابر و مجالس وعظ و خطابه باید اخلاقی، تحولی و الهی باشند

آیت الله العظمی سبحانی با بیان این که مبلغ باید مستمع را درنظر بگیرد و بر اساس اندیشه، فکر و استعداد او سخن بگوید گفتند: منابر باید در مخاطب اثرگذار بوده، اخلاقی، تحولی و الهی باشد و معنویت ایجاد کند.

۹۸/۰۶/۱۰
مبلغان سلوک سیدالشهدا را برای مردم تبیین کنند

آیت الله العظمی سبحانی با بیان این که باید در منابر راز و رمز شهادت سرور شهیدان تبیین شود، گفت: مبلغان حتما مطالعه قرآن و تاریخ انبیا و اولیای الهی را مدنظر داشته و سخنشان را با بیان شیرین ارائه دهند تا در افراد تحول ایجاد کند.

۹۸/۰۶/۱۰
خروجی عرصه های آموزش و پژوهش باید در عرصه تبلیغ متجلی شود

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان با بیان این که حاصل آموزش و پژوهش و خروجی آن باید در عرصه تبلیغ خود را نشان دهد، گفت: همه اساتید حوزه علمیه خراسان به عنوان مبلغین باید نقش ویژه و اثرگذاری ایفا کنند.

۹۸/۰۶/۰۷
ثبت نام مبلغ جهادی در ایام محرم

معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان برای فعالیت جهادی طلاب مبلغ ویژه کمک به سیل زدگان خلیل آباد کاشمر ثبت نام می کند.

۹۸/۰۶/۰۶
فعالیت های معاونت تبلیغ در دهه ولایت

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان بیان کرد: با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر ترویج و زنده نگه داشتن عید غدیر، این معاونت برنامه های ویژه ای را در دهه ولایت برگزار کرد.

۹۸/۰۶/۰۳
همایش طلایه داران هدایت برگزار می شود

همایش طلایه داران هدایت ویژه مبلغان اعزامی برادر و خواهر در ایام محرم با پخش پیام تصویری آیت الله العظمی جعفر سبحانی، به همت معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان، یکم شهریور در اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی برگزار می شود.

۹۸/۰۵/۳۱
بیش از 200 طلبه خراسانی به لباس مقدس روحانیت ملبس شدند

آیین عمامه گذاری بيش از 200 نفر از طلاب حوزه علمیه خراسان با حضور علما و اساتید در مدرسه علمیه عالی نواب برگزار شد.

۹۸/۰۵/۳۰
بالا