امروز: چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴
آیین افتتاحیه مؤسسه تخصصی تبلیغ فصل‌الخطاب برگزار شد

عضو شورای راهبردی مؤسسه تخصصی تبلیغ فصل‌الخطاب در این مراسم گفت: این مجموعه با استفاده از تجربیات پیشکسوتان تبلیغ و تجربیات حوزه علمیه خراسان در این زمینه آغاز به کار می‌کند.

تبلیغ، مهمترین وظیفه حوزه‌های علمیه است

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان، بیان کرد: اولین، اصلی‌ترین و عام ترین وظیفه حوزه‌های علمیه، تبلیغ است.

ضرورت برنامه ریزی احساسات در امر تبلیغ

کارشناس تبلیغ گفت: قرآن نمونه های فراوانی از تحریک احساسات در تبیین معارف اسلامی ارائه می دهد که بر یک مبلغ لازم است نسبت به آنها آگاهی داشته و الگو بگیرد.

ارتباط موثر، نیازی 100 درصدی در آموزش

یک کارشناس مشاوره اظهار کرد: ما در زندگی به 75 درصد مهارت ارتباط موثر نیاز داریم ولی این امر در آموزش به 100 درصد می رسد.

توانمندسازی اساتید و طلاب، گامی موثر در رسیدن به حوزه تحولی است

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان گفت: پرورش استاد و طلبه انقلابی و توانمندسازی آنان، گامی موثر در جهت ایجاد تحول در حوزه علمیه خراسان است.

رفتارسازی نتیجه تبلیغ موفق است

كارشناس دوره مهارت تبلیغ ابراز کرد: مبلغ باید در تبلیغ خود رفتارسازی کند زیرا منبری که باعث تغییر رفتار نشود، موفق نیست.

لزوم آموزش و تمرکز بر فعالیت‌های قرآنی ویژه پیش‌دبستانی

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان بیان کرد: آموزش و تمرکز بر فعالیت های قرآنی ویژه سنین پیش دبستانی، یکی از الزامات حوزه های علمیه است.

ضرورت ارتقا روحیه‌های جهادی در بین مردم

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان بیان کرد: ارتقا روحیه های جهادی بین مردم و به ویژه طلاب، یکی از ضروری‌ترین فعالیت‌های این معاونت است.

نشست مسئولان گروه های جهادی تبلیغی حوزه علمیه خراسان برگزار شد

نخستین نشست مسئولان گروه های جهادی تبلیغی حوزه علمیه خراسان در سال 97 در محل مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان برگزار شد.

شناسایی نخبگان از دوره ابتدایی در مدارس طرح لبیک

ثبت‌نام در مقاطع ابتدایی و متوسطه اول پسرانه در مدارس طرح لبیک از طریق شناسایی و هدایت استعدادهای برتر با حمایت اساتید و نخبگان حوزوی و دانشگاهی انجام می‌شود.

footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا