امروز: یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .    از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .    عدّة الداعي : ص 294
همایش «طلایه داران هدایت» برگزار شد

همایش «طلایه داران هدایت» به همت معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان و با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی و دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی برگزار شد.

اعزام بیش از ۲ هزار ۴۰۰ مبلّغ به مناطق تبلیغی

مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: در ماه رمضان ۲ هزار و ۴۰۲ مبلغ به ۲۳ شهرستان خراسان رضوی و ۲۰۰ مبلغ هم به مناطق سیل زده کشور اعزام می شوند.

کمک به سیل زدگان، یکی از جلوه های تبلیغ عملی حوزویان است

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان، یکی از جلوه های تبلیغ عملی روحانیون را که مورد تقدیر همگان قرار گرفت را حضور در مناطق سیل زده و کمک رسانی به مردم عنوان کرد.

تاکید بر توجه مبلغان به بیانیه گام دوم انقلاب در ایام تبلیغی ماه رمضان

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان بر توجه مبلغان در ایام ماه مبارک رمضان نسبت به بیانیه گام دوم انقلاب و تبیین آن تاکید کرد.

خدمت رسانی طلاب به مردم از ساعات اولیه حادثه سیل آغاز شده بود

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان اظهار کرد: باید در حادثه اخیر به تسکین آلام مردم توجه داشت و به صورتی هدفمند و موثر در خدمت رسانی به سیل زدگان ورود کرد.

فعالیت گروه جهادی شمس الشموس برای سیل زدگان

گروه جهادی شمس الشموس شهرستان جوین برای کمک به سیل زدگان گلستان و لرستان فعالیت خود را آغاز کرده و ادامه می دهد.

خدمت رسانی 300 طلبه حوزه علمیه خراسان در مناطق سیل زده

حدود 300 نفر از طلاب در قالب سه گروه درمانی، تبلیغی و عمرانی در حاشیه شهر مشهد و استان به سیل زدگان نوروز امسال خدمات ارائه کردند.

اخلاص، رمز پیروزی و عزت است

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه امیدواریم کسانی که همت والایی دارند سعی کنند که تاریخ انقلاب به خصوص جنبه های اعجازآمزی آن برجسته شود و برای دیگران درس باشد، گفت: کسانی که با اخلاص، در صدد انجام وظیفه باشند در نهایت در هدف خود پیروز خواهند بود ولو ضعف ها و مشکلاتی در زندگی برایشان پیش آید.

آزمون کتبی رشته تخصصی تبلیغ برگزار شد

آزمون کتبی رشته تخصصی تبلیغ با حضور بیش از 60 نفر به همت معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان برگزار شد.

آزمون رشته ی تخصصی "تبلیغ" ویژه برادران جمعه برگزار می شود

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان گفت: آزمون رشته تخصصی «تبلیغ» ویژه برادران جمعه 5 بهمن به همت معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان برگزار می‌شود.

footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا