ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
علما و فرزانگان حوزه
آیت‌الله ابراهیم امینی عضو خبرگان رهبری به دیار حق شتافت+ زندگینامه

آیت الله ابراهیم امینی که از چند روز پیش در بیمارستان شهید بهشتی قم بستری بود شامگاه امروز به دیار باقی شتافت.

۱۳۹۹/۰۲/۰۶
قدردانی آیت الله العظمی سبحانی از پزشکان و پرستاران کشور

آیت الله سبحانی، مرجع عالیقدر شیعه، در پیامی ضمن تشکر از خدمات شبانه روزی پزشکان و پرستاران، صحت و سلامت و شفای عاجل همه بیماران را از خدای متعال خواستار شدند.

۱۳۹۸/۱۲/۱۰
تا انتخابات (1)؛ همه باید با شرکت در انتخابات در مسیر دیانت و حفظ نظام حرکت کنند

آیت‌الله سیدان تأکید کرد: همه مردم این وظیفه را دارند که در انتخابات پیش رو شرکت کنند تا در مسیر دین و دیانت، اسلام و حفظ نظام حرکت کرده و در جهت یاری رساندن در اساس مسائل کشورمان کوشا باشند.

۱۳۹۸/۱۲/۰۱
تا انتخابات (6)؛ اهمیت مجلس شورای اسلامی، نشان‌دهنده اهمیت حضور مردم در انتخابات است

استاد درس خارج حوزه علمیه خراسان، گفت: برای اینکه حاکمیت دینی بتواند به سمت اهداف بلند خود حرکت کند، حضور جدی مردم می‌تواند نقشه‌های دشمن را خنثی کند و بار دیگر مثل گذشته مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی باشد.

۱۳۹۸/۱۱/۳۰
تا انتخابات (5)؛ مردم برای حفظ کشور در مقابل توطئه گران، پای صندوق های رأی حاضر شوند

استاد دروس خارج حوزه علمیه خراسان ابراز کرد: مردم همانطور که در تشییع سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی شرکت گسترده‌ای داشتند، برای حفظ کشور در مقابل توطئه گران، در پای صندوق های رأی حاضر شوند.

۱۳۹۸/۱۱/۳۰
تا انتخابات (4)؛ بقای انقلاب اسلامی به دست مردم و حضورشان است

استاد درس خارج حوزه علمیه خراسان، گفت: همان گونه که مردم برای ایجاد انقلاب، دست به دست هم دادند و در پشت سر روحانیت و به ویژه امام عزیزمان حرکت کرده و به پیروزی رسیدند، در بقای این انقلاب هم حرکت موتور آن به دست همه مردم عزیز و همه مسلمانان است.

۱۳۹۸/۱۱/۳۰
تا انتخابات (3)؛ مردم پایه‌های حکومت نور هستند و باید در انتخابات شرکت کنند

استاد حوزه علمیه خراسان با اشاره به فشارهای اقتصادی و تحریم‌های مختلف، گفت: مردم باید به این امر توجه داشته باشند که ایران قبل از انقلاب در چه شرایطی بود و الان در چه وضعیتی است.

۱۳۹۸/۱۱/۲۹
تا انتخابات (2)؛ هر چه مخالفان نظام بیشتر باشند، حضور مردم در انتخابات، مهم‌تر خواهد بود

استاد دروس خارج حوزه علمیه خراسان، گفت: حضور مردم به منزله تأیید نظام اسلامی است و همان طور که امام راحل و رهبری معظم انقلاب بارها تأکید کرده‌اند، هر چه حضور مردم پررنگ‌تر باشد مشت محکم‌تری بر دهان مستکبران عالم خواهد بود.

۱۳۹۸/۱۱/۲۹
نوصدرایی‌بودن علامه به‌دلیل تحول در ساختمان فلسفه صدرایی است

استاد مؤسسه آموزشی‌پژوهشی امام خمینی(ره) قم، گفت: نوبودن هر تفکر فلسفی، تحول در ساختمان نظام فلسفی در کنار مواد اولیه و اجزای آن است که علامه آن را انجام دادند، مثل واردکردن مباحث معرفت‌شناسی در فلسفه و بحث ادراکات اعتباری به‌عنوان پشتوانه بسیاری از فلسفه‌های مضاف.

۱۳۹۸/۰۹/۰۳
همایش «علامه طباطبایی و فلسفه نوصدرایی» برگزار شد

همایش «علامه طباطبایی و فلسفه نوصدرایی» با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی زمانی فرد، استاد سطوح عالی حوزه علمیه خراسان و دکتر فنایی اشکوری، استاد مؤسسه آموزشی‌پژوهشی امام خمینی(ره) قم، برگزار شد.

۱۳۹۸/۰۸/۳۰
ترویج عفاف و حجاب از مهدکودک‌ها شروع شود

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با بیان اینکه مهدکودک‌ها ریشه کار هستند، تصریح کرد: باید پای‌بست‌های خود را درست ببندیم، وقتی در مهدکودک‌ها به بچه‌ها رقص و آواز یاد می‌دهند روشن است این کودک وقتی به سن بلوغ رسید حجاب و مقنعه سر نمی‌کند.

۱۳۹۸/۰۷/۱۱
حوزه علمیه زیرساخت بنیادین جامعه دینی است

عضو هیئت رئیسه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به نقش و جایگاه روحانیت و حوزه‌های علمیه در کشور، گفت: حوزه علمیه زیرساخت بنیادین جامعه اسلامی است.

۱۳۹۸/۰۵/۲۳
باید همواره خود را در همه اوقات مورد ارزیابی قرار دهیم

خداوند برای انسان ارزش و شخصیت قائل شده لذا سرگرمی‌های دنیایی نباید باعث گردد تا به دام شیاطین بیافتیم.

۱۳۹۸/۰۴/۳۰
مرور 6 نکته مهم در امر تبلیغ

مرور 6 نکته مهم تبلیغی در گفت‌وگو با حجت‌الاسلام والمسلمین عبدخدایی، عضو مجلس خبرگان رهبری را در ادامه بخوانید.

۱۳۹۸/۰۴/۲۳
اهمیت حفظ وحدت در فعالیت‌های تبلیغی

آیت‌الله رضازاده تأکید کرد: برائتی که ما می‌گوییم، اهل‌سنت نیز قبول دارند و همه قبول دارند که ظلم خوب نیست و قرآن نیز می‌گوید برائت از شخص ظالم لازم است و همه دنیا بر برائت از ظالم تأکید دارند، بنابراین برائت از ظالم نباید باعث اختلاف و تفرقه بین مسلمانان شود.

۱۳۹۸/۰۴/۱۹
بالا