امروز: سه‌شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴
نظام جامع پژوهش تدوین شد/ بقای دین مرهون تلاش عالمان و فضلای حوزه است

رئیس کمیسیون پژوهش شورای عالی حوزه علمیه خراسان با اشاره به تلاش های حوزویان در طول تاریخ برای دین و اسلامی بودن جامعه، گفت: نظام اسلامی تمدن نوین اسلامی را بر اساس آموزه های دینی و روشمند دینی می خواهد شکل بدهد.

روز قدس، روز برائت از مستکبران

تولیت آستان قدس رضوی تاکید کرد: اهتمام به امور مسلمانان از آموزه های رسول الله(ص) و امیرمؤمنان(ع) است و به همین علت ظلم ستیزی و دشمن ستیزی باید از اصول کسانی باشد که از سیره نبوی و علوی پیروی می کنند.

مراسم ترحیم همسر نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی برگزار شد

مراسم ترحیم همسر نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی از سوی شورای عالی و مدیریت حوزه علمیه خراسان و آستان قدس رضوی در رواق کوثر حرم مطهر امام هشتم(ع) برگزار شد.

برگزاری دوره های مختلف برای استعدادهای برتر

دفتر نخبگان و استعدادهای برتر حوزه علمیه خراسان به دنبال حمايت هر چه بيشتر و بهتر از نخبگان و استعدادهاي برتر می باشد و در اين زمينه تا كنون برنامه ريزي هايي انجام داده و دوره هايي را برگزار كرده است.

مراسم سالگرد ارتحال امام راحل(ره) از سوی شورای عالی ومديريت حوزه علمیه خراسان برگزار شد

مراسم گرامیداشت بیست‌و‌هشتمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)، شامگاه یک شنبه در حرم مطهر امام رضا(ع) با حضور آیت الله علم الهدی، نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی، اعضای شورای عالی و مدیر حوزه علمیه خراسان، اساتید و روحانیان و طلاب این حوزه و جمع کثیری از زائران و مجاوران و مسئولان استانی برگزار شد.

اعلام برنامه های ویژه نیمه خرداد در حرم مطهر رضوی

برنامه های مراسم 13، 14 و 15 خرداد در رواق امام خمینی(ره) حرم مطهر رضوی اعلام شد.

حوزه علمیه به محتوا و کیفیت آموزش های مراکز علمی توجه کند

استاد دروس خارج حوزه علمیه خراسان گفت: حوزه علمیه در آموزش و پرورش و دانشگاه ها باید دقت کند و نسبت به آموزش های آن توجه داشته باشد.

پیام تسلیت آیت الله علم الهدی در پی وقوع حادثه اخیر آذربایجان شرقی

در پی جاری شدن سیل در استان‌ آذربایجان شرقی، که به جان باختن تعدادی از هم‌میهنان منجر شد، آیت الله علم الهدی، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با صدور پیامی این حادثه‌ مصیبت‌بار را تسلیت گفت.

تشکیل دومین کمیسیون تبلیغ شورای عالی حوزه علمیه خراسان

جلسه دوم کمیسیون تبلیغ شورای عالی حوزه علمیه خراسان با معرفی رئیس این کمیسیون تشکیل شد.

مدیریت انقلابی مرحوم آیت الله واعظ طبسی کم نظیر بود

عضو هئیت امنای کمیته امداد امام خمینی (ره) در حرم رضوی گفت: مدیریت انقلابی آیت الله واعظ طبسی در تولیت حرم مطهر امام رضا(ع) کم نظیر بود.

دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا