ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
نماهنگ
نماهنگ | بشارت وصل

حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در ابتدای جلسه درس خارج فقه روز دوشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ به بیان و شرح حدیثی درباره شرح حدیثی درباره آخرین گفتگوهای پیامبر اعظم صلی‌الله علیه و آله وسلم و حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها پرداختند.

۹۸/۱۱/۰۷
کلیپ / حضور حوزه علمیه خراسان در نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد

حضور فعال حوزه علمیه خراسان در نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد

۹۸/۱۰/۳۰
گفتگو با حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای درباره شخصیت شهید نواب صفوی

گفتگو با حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای درباره شخصیت شهید نواب صفوی

۹۸/۱۰/۲۵
نماهنگ/ بزرگداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی

بزرگداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی

۹۸/۱۰/۲۲
نماهنگ / رقص در خون

پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR به مناسبت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی، تصاویری از دیدارهای این سردار پرافتخار اسلام با حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای را برای نخستین بار در نماهنگ «رقص در خون» منتشر میکند.

۹۸/۱۰/۱۵
نماهنگ / برای سلیمانیِ شهید

در پی شهادت سردار پرافتخار اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس رهبر معظم انقلاب پیامی صادر کردند. پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR متن پیام رهبر انقلاب را در نماهنگ «برای سلیمانیِ شهید» را منتشر میکند.

۹۸/۱۰/۱۴
نماهنگ / بصیرت و سلوک انقلابی

همایش بصیرت و سلوک انقلابی حوزه علمیه مشهد در مدرسه علمیه عالی نواب برگزارشد.

۹۸/۱۰/۱۳
خدا با ماست

رهبر معظم انقلاب: موسی به قوم خودش گفت که: «اِسْتَعِینُوا بِاللهِ وَاصْبِرُوا»؛ «فَلَمَّا تَرَٰءَا ٱلْجَمْعَانِ قَالَ أَصْحَٰبُ مُوسَىٰٓ إِنَّا لَمُدْرَکُونَ» وقتی که [قوم موسی] داشتند میرفتند، از دور، مجموعه‌ی فرعونی هم دیده شدند که دارند می‌آیند [به سمت اینها]، اصحاب موسی (علیه‌السلام) گفتند «إِنَّا لَمُدْرَکُونَ»، ما گیر افتادیم؛ «قَالَ کَلَّآ» حضرت موسی فرمود ابدا، «کَلّآ»؛ «کَلَّآ إِنَّ مَعِىَ رَبِّى سَیَهْدِینِ» او هدایت میکند، میگوید چه‌کار کنید، کجا بروید. من به شما عرض بکنم «إِنَّ مَعِىَ رَبِّى»، بدانید خدا با ما است؛ اگر ما خودمان، انگیزه‌مان، ایمان و عزم راسخمان را حفظ کنیم، عقلمان را به کار بیندازیم، تدبیر درست بکنیم، ما بر تمام این ترفندهایی که دشمنان از جبهه‌های مختلف و از جهت‌های مختلف به کار میبرند و حملاتی که میکنند -که بعضی خیال میکنند ما محاصره شدیم-، بر همه‌ی اینها فایق خواهیم شد و همه را ان‌شاءالله به خاک خواهیم نشاند.

۹۸/۱۰/۰۷
تصویری/حادثه بی‌نظیر نُه دی، نمونه‌ای از قدرت فکری مردم

حادثه بی‌نظیر نُه دی، نمونه‌ای از قدرت فکری مردم

۹۸/۱۰/۰۵
شرح حدیثی از پیامبر اعظم(ص) در ابتدای درس خارج فقه درباره فرصت زندگی

حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در ابتدای جلسه درس خارج فقه روز یکشنبه ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ به بیان و شرح حدیثی از پیامبر اعظم صلی‌الله‌ علیه و آله و سلم درباره فرصت زندگی پرداختند.

۹۸/۱۰/۰۳
نماهنگ | سیاه‌نمایی

حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار مسئولان و اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در سراسر کشور: «همه‌ی مدیران جمهوری اسلامی، از اوّل جمهوری اسلامی تا امروز، خدمات مهمّی انجام دادند. خب ما دیدیم، بودیم؛ نزدیک بودیم، دیدیم خدماتی انجام دادند؛ البتّه صدماتی هم بعضاً زدند؛ خدمات هم بوده، صدمات هم بوده. خدمات دولتی‌ها و قضائی‌ها و مجلسی‌ها را در طول این زمان هرچه بوده، باید انسان سپاسگزاری کند، شکرگزاری کند؛ غالب [آنها] هم خدمتگزاران هستند. صدمات را هم بایستی انتقاد کرد، نقد کرد؛ منتها نقد منصفانه و نقد مسئولانه، نه نقد همراه با فحّاشی و تهمت. نقد و نقدپذیری واجب است، تهمت و لجن‌پراکنی حرام است؛ نقد با تهمت‌زنی فرق میکند، با لجن‌پراکنی فرق میکند، با تکرار حرف دشمن فرق میکند؛ نقد باید منصفانه باشد، باید عاقلانه باشد، باید مسئولانه باشد. سیاه‌نمایی هنر نیست؛ اینکه برداریم همین‌طوری بی‌هوا، این دستگاه را، آن دستگاه را، این قوّه را، آن قوّه را بدون هیچ تمییزی محکوم کنیم؛ خب هر کسی، هر بچّه‌ای هم میتواند سنگ دستش بگیرد شیشه‌ها را بشکند، اینکه هنر نیست. هنر این است که انسان، منطقی حرف بزند، منصفانه حرف بزند، برای خاطر هوای نفْس حرف نزند، برای خاطر جهات شخصی حرف نزند، برای خاطر قدرت‌یابی حرف نزند، خدا را در نظر داشته باشد؛ اِنَّ السَّمعَ‌ وَ البَصَرَ وَ الفُؤادَ کُلُّ اُولٰئِکَ کانَ عَنهُ مَسئولاً». ۱۳۹۶/۱۰/۰۶

۹۸/۰۹/۲۷
کلیپ/ حضور حوزه علمیه خراسان در نوزدهمین نمایشگاه پژوهش و فناوری

حضور فعال حوزه علمیه خراسان در نوزدهمین نمایشگاه پژوهش و فناوری خراسان رضوی

۹۸/۰۹/۲۰
نماهنگ / الگوهای جاودان

حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای: «بسیج دو جلوه دارد؛ این حتماً مورد توجّه باشد. یک جلوه، جلوه‌ِی مجاهدت در عرصه‌ی دفاع سخت است؛ همان که برای خاطر آن شما آموزش نظامی می‌بینید. در دوران هشت سال دفاع مقدّس، معجزه‌ی حضور بسیج خودش را نشان داد؛ دلگرمی مجموعه‌های نظامی ما ‌به حضور بسیجی‌ها بود در میدان نبرد، و بعد از آن هم در موارد گوناگون در کشور هر حادثه‌ای پیش آمده، بسیج در میدان دفاع سخت و دفاع نظامی حضور داشته. و همچنین در عرصه‌ی دفاع نرم، جنگ نرم که اینجا هم همین جور است. در عرصه‌ی جنگ نرم، یعنی عرصه‌ی علم، عرصه‌ی خدمت‌رسانی، عرصه‌ی سازندگی، عرصه‌ی تبلیغات دینی، عرصه‌ی فرهنگی هم بسیج مثل عرصه‌ی نظامی حضور دارد و باید حضور داشته باشد و باید تلاش کند و حرکت کند.» ۱۳۹۸/۰۹/۰۶

۹۸/۰۹/۱۸
نماهنگ / رحلت حضرت معصومه (سلام‌الله‌علیها)

رحلت حضرت معصومه (سلام‌الله‌علیها)

۹۸/۰۹/۱۴
نماهنگ / میلاد امام حسن عسکری علیه السلام

حوزه علمیه خراسان میلاد نورانی امام حسن عسکری(علیه السلام) را که با طلوع او در عرصه درخشان بشریت، به گستره آفاق امامت و ولایت آذین بخشیده و چشم هستی به تولد پیشوای دیگری از نسل رهبران عرشی روشن شد، را تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوار است میلاد مبارک این راهبر اندیشه انسانی، خورشید پرفروغ فضیلت و دانش و معلم بزرگ انسانیت، حضرت امام حسن عسکری(علیه السلام) مایه تاسی رهروان نور و تشنگان معارف الهی باشد.

۹۸/۰۹/۱۴
بالا