ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
روابط عمومی
مَطاف عاشقی

شب و روز عرفه فرصت مغتنمی برای بندگان است که خود را در دریای رحمت بی کران الهی مغروق کنند و ظرفیت نفسانی خود را برای پذیرش معارف اسلامی ارتقاء بخشند.

۱۳۹۹/۰۵/۰۹
روزی برای آغاز حج تمتع

هشتم ذی الحجه روز ترویه است؛ روزی که حجاج نیت حج تمتع می نمایند و محرم شده از مکه سمت منا حرکت و شب را در آنجا بیتوته می کنند و صبح عرفه به جانب عرفات رهسپار می شوند.

۱۳۹۹/۰۵/۰۸
نقد با تحول عجین شده است

مدیر مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع) مشهد، گفت: اساسا نقد با تحول عجین شده است و در فضای حوزوی با نقد همراه با ارائه راهکار منطبق با واقع، می توان همدل با مسئولین ذی ربط، مشکلات را رفع و در مسیر تحول حوزه علمیه خراسان گام نهاد.

۱۳۹۹/۰۵/۰۸
تحول با تکریم، نقدپذیری و تلاش، ممکن است

رشد و ترقی هر مجموعه ای در دنیای امروز به پویایی در کار و تکریم ارباب رجوع بستگی دارد و روحیه نقدپذیری در مدیران سازمان ها دارای اهمیت زیادی برای افزایش عملکرد و بهره وری نهادها می باشد.

۱۳۹۹/۰۵/۰۷
مرزبان علم دین

پنجمین امام ما در دورانی حضور داشتند که عرصه برای فعالیت بیش از گذشته باز شد و از این رو ایشان به تبیین علوم الهی و معارف آسمانی اهل بیت عصمت و طهارت پرداختند و شاگردانی را تربیت کردند...

۱۳۹۹/۰۵/۰۶
آسمانی‌ترین پیوند

روز اول ذی‌الحجه، مصادف با سالروز ازدواج امیرالمؤمنین علی (ع) با بهترین و پاکدامن‌ترین بانوی دو عالم، در کشور ما ایران به نام روز عشق و ازدواج نامگذاری شده و فرصت بسیار مناسبی است برای جوانان تا با ازدواجی ساده و آسان از این دو معصوم عزیز و بزرگوار الگوبرداری کنند.

۱۳۹۹/۰۵/۰۱
مدیر مدرسه علمیه الحجه (عج) دار فانی را وداع گفت

حجت الاسلام والمسلمین حاج سید حسن طباطبایی شیرازی، مدیر مدرسه علمیه الحجه(عج) مشهد، در روز شهادت امام جواد علیه السلام به اجداد طاهرینش پیوست.

۱۳۹۹/۰۵/۰۱
روز فراگیری رحمت خدا

منظور از دحوالارض این است که در آغاز،تمام سطح زمین را آب‏ فراگرفته بود. که ابتدا زمین کعبه و بتدریج سایر خشکی‏ ها از زیر آب سر برآوردند و روز به روز گسترده‏ تر شدند.

۱۳۹۹/۰۴/۲۶
کانال ارتباطی روابط عمومی را در ایتا دنبال کنید

کانال رسمی روابط عمومی حوزه علمیه خراسان به نشانی news_howzehkh قابل دسترسی می باشد.

۱۳۹۹/۰۴/۲۵
اختصاص بزرگترین کانال حوزه در شبکه های اجتماعی به ارتباط مستقیم با مدیر حوزه علمیه خراسان

فضلا، اساتید و طلاب از طریق این درگاه می توانند، انتقاد و پیشنهادهای خود را نسبت به بخش های مختلف حوزه علمیه خراسان مطرح و پاسخ مدیر محترم را دریافت نمایند.

۱۳۹۹/۰۴/۲۴
معیار تشخیص و کاربرد قیاس منطقی و فقهی در کتاب جواهرالکلام

رساله‌ی سطح 4 حوزه علمیه خراسان با عنوان « معیار تشخیص و کاربرد قیاس منطقی و قیاس فقهی در کتاب جواهرالکلام» به همت اداره مدارج علمی معاونت آموزش حوزه علمیه خراسان در مدرسه علمیه عالی نواب، دفاع شد.

۱۳۹۹/۰۴/۱۷
مرجعیت علمی به برکت همجواری با عالم آل محمد(ص)

تحصیل علوم دینی در جوار عالم آل محمد(ص) بی شک از جایگاه والاتری برخوردار است و بهره بردن از فضای با برکت و تنفس در این هوای همسایگی آن حضرت با بهره مندی از آموزه های دینی، بس گرانبهاست.

۱۳۹۹/۰۴/۱۲
شهید مظلوم

ایشان در عین آن متانت و ابهتی که داشت به لحاظ آن مقام و شخصیت در عین حال، حالت تواضع و برخورد بسیار مؤدبانه ای پر از احساس و عاطفه همراه با روان شناسی اصیل ژرف اسلامی داشتند.

۱۳۹۹/۰۴/۰۷
بانوی بهشتی

امام هشتم در حق خواهر گرانقدرشان فرمودند: «من زارها عارفاً بحقها، وجبت له الجنه» یعنی آن کسی که فاطمه(س) را زیارت کند و شناختی نسبت به مقام و جایگاه و سهم مؤثر او داشته باشد، چنین زیارتی موجب ورود به بهشت خواهد بود.

۱۳۹۹/۰۴/۰۳
تسلیت حوزه علمیه خراسان در پی درگذشت داماد آیت الله مرتضوی

آیت الله شیخ محی الدین آموزگار، داماد ارشد آیت الله سید حسن مرتضوی دارفانی را وداع گفت.

۱۳۹۹/۰۳/۲۹
بالا