ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
روابط عمومی
مراسم سالگرد رحلت مرحوم آیت الله حاج سید محمد حسین مصباح موسوی برگزار می شود

مراسم سالگرد رحلت مرحوم آیت الله حاج سید محمد حسین مصباح موسوی شب پنجشنبه بعد از نماز مغرب و عشاء در بیت آن فقید سعید برگزار می شود.

۹۸/۰۹/۲۰
گفتمان اسلام و انقلاب باید توسعه یابد

مدير حوزه علميه خراسان شمالي، گفت: باید به دنبال خلق عرصه های جدید، جهت اجرایی کردن گفتمان انقلاب و سبک زندگی اسلامی باشیم.

۹۸/۰۹/۱۸
خط حزب‌الله ۲۱۲ | دشمن تودهنی خورد

دویست‌ودوازدهمین شماره‌ی هفته‌نامه‌ی خط حزب‌الله با عنوان «دشمن تودهنی خورد» منتشر شد.

۹۸/۰۹/۰۹
گام جدی حوزه خراسان در عرصه خدمت به مردم

مسئول حوزه مدیریت حوزه علمیه خراسان گفت: حوزه علمیه خراسان در عرصه های خدمات اجتماعی، تبلیغ و ... حرکت جدی خود را شروع کرده است.

۹۸/۰۸/۳۰
جمعه؛ مردم مشهد اقتدار نظام را به رخ جهانیان خواهند کشید

راهپیمایی روز جمعه مردم ولایتمدار مشهد در حمایت از فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای حفظ امنیت و اقتدار نظام برگزار خواهد شد.

۹۸/۰۸/۲۹
پاسداران مکتب جعفری

امام صادق(ع) در 17 ربیع الاول سال 83 هجری قمری در مدینه متولد و در 25 شوال سال 148 هجری قمری نیز در سن 65 سالگی به دستور منصور دوانیقی مسموم شد و به شهادت رسید. مرقد مطهرش در قبرستان بقیع در مدینه قرار دارد.

۹۸/۰۸/۲۳
جستاری بر سیره نورانی بزرگ‌ترین مبشّر بصیرت و مهرورزی

میلاد سراسر نور حضرت خاتم الانبیا محمد مصطفی(ص) در 17 ربیع الاول سال 570 میلادی صورت گرفت و این تاریخ به یاد ماندنی به عنوان سرآغاز میلادی سرشار از نور و روز اهدای مدال سعادت و رستگاری برای امت های اسلامی دانسته می شود.

۹۸/۰۸/۲۳
تجلی مفاخر برجسته اخلاق و معنویت تاریخ در حوزه علمیه کهن خراسان

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان این که از جمله وجوه قوت های حوزه علمیه خراسان بحث اخلاق است، گفت: اخلاق در حوزه علمیه خراسان، نمود و جلوه بیشتری دارد و مفاخر بزرگی که تندیس اخلاق و معنویت هستند، از این حوزه کهن برخواسته اند.

۹۸/۰۸/۲۲
اطاعت از ولی امر اصلی ترین محور وحدت می باشد

فرمانده قرارگاه ثامن الائمه(ع) با بیان اینکه اصلی ترین محور وحدت، اطاعت محض از فرمان اولی الامر است، گفت: برای اینکه در گام دوم انقلاب در موضوع خودسازی و جامعه سازی و تشکیل تمدن بزرگ جهانی اسلام شرایط را فراهم کنیم، می بایست اطاعت از اولی الامر توسط علما تبیین شود.

۹۸/۰۸/۲۲
حجت الاسلام و المسلمین رضاعلی عزیزی به علت عارضه قلبی درگذشت

حجت الاسلام و المسلمین رضاعلی عزیزی به علت عارضه قلبی درگذشت و جمعه به خاک سپرده می شود.

۹۸/۰۸/۱۷
امام عسکری(ع)، زمینه ساز فرهنگ انتظار

شبکه وکالت تنها راه از بین بردن شک و تردید و ابزار مقابله با حاکمان جور زمانه بود که می شد با بهره بردن از آن به مدیریت و هدایت مردم پرداخت و فرهنگ انتظار موعود غایب را به خوبی تبیین کرد و تعلیم داد.

۹۸/۰۸/۱۴
نشست تخصصی نقش و جایگاه اساتید در تبیین هویت معنوی حوزه علمیه برگزار می شود

نشست تخصصی «نقش و جایگاه اساتید در تبیین هویت معنوی حوزه علمیه» با محوریت معنویت و اخلاق در آئینه سنت های کارآمد چهارشنبه 15 آبان ماه در مدرسه علمیه عالی نواب برگزار می شود.

۹۸/۰۸/۱۴
حضور حوزه علمیه خراسان در نمایشگاه کتاب باشکوه، گسترده، سودمند و راهگشا است

عضو هیئت علمی دانشگاه فردوسی مشهد، ضمن بازدید از غرفه‌های حوزه علمیه خراسان در بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد و آشنایی با فعالیت‌های این حوزه و بخش‌های مختلف گفت: حضور این حوزه در نمایشگاه کتاب، باشکوه، گسترده، سودمند و راهگشا است.

۹۸/۰۸/۱۴
آشتی با کتاب نیازمند نوآوری است

حوزه علمیه خراسان یکی از نهادهای مؤثر و موفق نمایشگاه کتاب مشهد محسوب می‌شود چرا که هرسال با تغییراتی محسوس در نمایشگاه حضور می‌یابد.

۹۸/۰۸/۱۴
موج پژوهشی که در حوزه علمیه خراسان آغاز شده، نویدبخش آینده‌ای روشن است

مدیرعامل بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی، گفت: حضور حوزه علمیه خراسان در نمایشگاه‌ها حضوری فاخر و روبه‌رشد و هر نوبت نسبت به قبل، متنوع‌تر، جذاب‌تر و باشکوه‌تر بوده است.

۹۸/۰۸/۱۳
بالا