ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
زیارت جامعه، معجزه ای از امام هادی(ع)
یکی از کارهای مهم امام هادی علیه السلام را می توان توجه به مسئله معرفت و امام شناسی با دو نکته عقل و دل دانست که آن حضرت این معارف را در قالب زیارت با کلمات والای نورانی با عنایت به شرایط خاص حاکم، بیان کرده اند.
۹۸/۱۲/۰۷
مجاهدت علمی امام باقر(ع)
امام باقر (علیه السلام) با مجاهدت های خود مانند خورشید در جامعه سیاه اموی درخشید و با اتکا به سیاست تبیین و ترویج عقاید شیعه و تربیت شاگردان زبده، در مسیر اصلاح امت اسلام گام برداشت.
۹۸/۱۲/۰۶
بیانیه مجمع عالی طب اسلامی ایرانی در مورد پیشگیری بیماری کرونا
مجمع عالی طب اسلامی ایرانی وابسته به اندیشکده حوزه‌های علمیه درمورد بیماری ناشی از ویروس کرونا بیانیه ای صادر کرد.
۹۸/۱۲/۰۵
توصیه آیت الله وحید خراسانی در مورد شیوع بیماری کرونا
آیت الله وحید خراسانی ضمن تأکید بر رعایت دستورات پزشکی و بهداشتی، برای دفع بیماری و نگرانی مؤمنان توصیه ای ارائه کردند.
۹۸/۱۲/۰۵
برگزاری همایش میثاق سرخ در مدرسه اسلام شناسی
مدرسه اسلام شناسی حضرت زهرا(س) به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و چهلمین روز شهادت سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی، همایش " میثاق سرخ" را برگزار کرد.
۹۸/۱۱/۲۲
پذیرش مقطع دکتری دانشگاه معارف اسلامی سال ۱۳۹۹
دانشگاه معارف اسلامی وابسته به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها برای سال ۹۹ در مقطع دکتری از میان برادران و خواهران طلبه در رشته‌ی مدرسی معارف اسلامی با پنج گرایش در دوره روزانه دانشجو می‌پذیرد.
۹۸/۱۱/۱۶
بیانیه مدارس علمیه خواهران خراسان در پی حوادث اخیر
مدارس علمیه خواهران خراسان خواهان بررسی کارشناسانه حوادث اخیر (برخورد موشک و موج سواری های مردمی) شدند و در این میان، بیانیه ای صادر کردند.
۹۸/۱۰/۲۴
شهید آیت‌الله مدرس، نماینده واقعی مردم و عصاره ملت بود
تولیت آستان قدس رضوی، بیان کرد: شهید آیت‌الله مدرس نماینده واقعی مردم و عصاره ملت بود لذا تجلیل از این مقام والا، تکریم فضیلت و آرمان‌های او در جامعه است.
۹۸/۰۹/۱۳
مشاوره‌ی ایده پروری را به صورت رایگان دریافت کنید
مدیر مرکز نوآوری و شکوفایی حوزه علمیه خراسان، گفت: طلاب صاحب ایده می توانند از فرصت حضور این مرکز در بیست و یکمین نمایشگاه کتاب مشهد برای مشاوره و شتاب‌دهنگی رویدادها، بهره مندشوند.
۹۸/۰۸/۱۳
ثبت نام جذب نیرو در نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی
نمایندگی ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی از طریق آزمون سراسری نسبت به جذب روحانی برای دفاتر نمایندگی خود در سطح کشور اقدام می کند.
۹۸/۰۷/۰۷
1234567891011121314151617181920...
بالا