امروز: شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴
شیطان هم سخن چین را نمی پذیرد/ مسئولیت در نظام اسلامی برای افراد صالح و کارآمد است
معاون فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان با اشاره به صفت زشت نمامی در یک مجموعه، ابراز کرد: خداوند نمی پذیرد که آبروی یک نفر در یک مجموعه دست به دست شود و درباره او سخن بگویند.
تدوین نظام واره های اخلاقی و سیاسی در حوزه خراسان/ استعدادهای بالقوه این حوزه را رشد دهیم
حجت الاسلام و المسلمین دکتر علی اکبر نوایی در دیدار با حضرت آیت الله شبیری زنجانی به ارائه گزارش از فعالیت های تحولی حوزه انقلابی خراسان پرداخت.
تقدیر ازشان والای خبرنگار در بیان معاون فرهنگی اجتماعی حوزه علیمه خراسان
معاون فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان به مناسبت روز خبرنگار ضمن تقدیر از تلاش اصحاب رسانه به ویژه خبرنگاران این حوزه، آورده است: خبر، جان بشر و اصل وجود او رامی سازد و بر می آورد و تکمیل می نماید و اساسا انسانیت، ملازم با خبر است.
اخلاق مغرب زمین اخلاق انسان ساز نیست
معاون فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان با اشاره به انسان ساز نبودن اخلاق در مغرب زمین، گفت: برخی از مطالب، مباحث و محتوای اخلاق حرفه ای که از سوی بعضی افراد بیان می گردد از غرب گرفته شده و نهایتا با یک حدیث همراه می شود که اتفاقا هیچ ارتباطی با آن ندارد.
اولین دوره حفظ تابستانه قرآن کریم با حضور طلاب خراسان برگزار شد
رییس اداره قرآن و عترت معاونت فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان گفت: اولین دوره حفظ تابستانه قرآن کریم تابستان سال جاری و با حضور طلاب برادر خراسان رضوی برگزار شد.
60 تن از طلاب حوزه علمیه خراسان معمم شدند
مراسم عمامه گذاری 60 تن از طلاب حوزه علمیه خراسان به همت معاونت فرهنگی اجتماعی این حوزه در تالار آیینه(ولایت) حرم مطهر رضوی برگزار شد.
رسالت طلاب تبلیغ دین بر اساس مخاطبین و نیازهای روز جهانی است
استادیار رشته فلسفه و کلام اسلامی دانشگاه علوم اسلامی رضوی با اشاره به بحران های روانی جهان بیان کرد: رسالت یک طلبه نفود در افکار و تبلیغ دین بر اساس مخاطبین و نیازهای روز جهانی نه آن سبک چندین دهه پیش است.
کارگاه تلبس ویژه طلاب حوزه علمیه خراسان برگزار شد
کارگاه تلبس طلاب حوزه علمیه خراسان به همت معاونت فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان در مدرسه علمیه عالی نواب برگزار شد.
حوزه علمیه نظام واره های تمدنی را مشی نظری و عملی خود قرار دهد
معاون فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان گفت: حوزه باید رهپویه سنگین اجتماع امت و نظام واره تمدنی را مشی نظری و عملی خود قرار دهد و در پرتو اجتهاد پاسخگو، نیازهای اجتماعی و حاکمیتی را به مرحله عمل برساند.
دیدار اعضای کمیسیون اخلاق و فرهنگ شورای عالی حوزه علمیه خراسان با آیت الله العظمی نوری همدانی
اعضای کمیسیون اخلاق و فرهنگ شورای عالی حوزه علمیه خراسان با حضرت آیت الله نوری همدانی دیدار و گفتگو کردند و معاون فرهنگی اجتماعی این حوزه نیز نسبت به فعالیت های انجام شده حوزه انقلابی و تحولی خراسان گزارشی ارائه کرد.
1234567891011121314151617181920...
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا