امروز: یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴
«نقش حوزه هاي علميه در تحولات سياسي تاريخ» بررسی شد
دومين نشست از سلسله جلسات گفتمان سياسي در حوزه علميه خراسان، با عنوان «نقش حوزه هاي علميه در تحولات سياسي تاريخ» به همت معاونت فرهنگی اجتماعی این حوزه و با مشارکت تیپ مستقل83 امام جعفر صادق(ع) خراسان رضوی در مدرسه عالی نواب برگزار شد.
همایش «نقش حوزه هاي علميه در تحولات سياسي تاريخ» پنجشنبه برگزار می شود
دومين همايش از سلسله جلسات «گفتمان سياسي در حوزه علميه»، با عنوان «نقش حوزه هاي علميه در تحولات سياسي تاريخ» پنجشنبه 20 مهر از ساعت 9 صبح در مدرسه علمیه عالی نواب با سخنراني حجت الاسلام و المسلمين سيد حميد روحاني برگزار می شود.
برنامه ریزی زیر یک سقف
دهمین شماره «پیام مشاور» با موضوع بررسی و تبیین راهکارهای همراهی دانش اندوزی و ازدواج و تاهل به همت مرکز مشاوره حوزه علمیه خراسان منتشر شده است.
با هیجانات کودکان مان چه کنیم؟
گروه تولید و پژوهش مرکز مشاوره معاونت فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان برشوری با عنوان «تربیت هیجانی و رفتاری در کودکان» را منتشر کرد.
مدیر حوزه علمیه خراسان فردی فاضل و مورد علاقه مقام معظم رهبری است
معاون فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان با اشاره به اهمیت توجه کارکنان یک مجموعه به مدیر و ارباب رجوع به عنوان دو رکن در اخلاق اداری، گفت: این نکته برای مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان بیشتر مهم است زیرا مدیر این مجموعه فردی با سواد، دارای ویژگی های اخلاقی و شاگرد ممتاز و مورد علاقه مقام معظم رهبری است.
پایان پویا و درخشان پرونده طرح مهارتی تخصصی «تابستان، فرصت طلایی»
مسئول مركز آموزش هاي علمي مهارتي معاونت فرهنگی اجتماعی حوزه علميه خراسان از برگزاری طرح «تابستان، فرصت طلایی» این مرکز در ابتدای تابستان با ثبت نام و استقبال گسترده 1800 نفر از طلاب، فضلاء و خانواده آنان خبر داد.
عمامه روحانیت، نماد علم، اخلاق و پیشگامی است
مدیر حوزه علمیه خراسان، عمامه روحانیت را نماد علم، تقوا، شجاعت، آگاهی، اخلاق و پیشگامی دانست و درباره جایگاه و حفظ حرمت آن مطالبی بیان کرد.
آغاز دوره های کارگاه مشاوره ای ویژه برادران از امروز
دوره های کارگاه مشاوره ویژه برادران از امروز به مدت یک ماه با عنوان «تابستان طلايي، فرصت همدلي» آغاز شد.
کارگاه های مشاوره ای ویژه خواهران در حال برگزاری است
دوره های آموزشی و مشاوره ای مرکز مشاوره حوزه علمیه خراسان در مرکز مشاوره این حوزه، مدارس علمیه و مجتمع های مسکونی طلاب در حال برگزاری است.
امروز و امشب؛ وداع با سربازان گمنام روح الله با حضور سربازان بقیه الله(عج)
مراسم وداع با شهیدان گمنام دوران دفاع مقدس ظهر امروز و امشب در مدارس علمیه حضرت مهدی(عج)، امام محمدباقر و موسی بن جعفر(ع) مشهد برگزار می شود.
1234567891011121314151617181920...
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا