ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
نشست تخصصی «پیوند قرنیه چشم از نگاه فقهی و فرهنگی» برگزار شد
هیئت اندیشه‌ورز دین، سلامت و سبک زندگی معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان نشستی تخصصی «پیوند قرنیه چشم از نگاه فقهی و فرهنگی» را به میزبانی بانک چشم دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار کرد.
۹۸/۱۰/۱۹
گزارش تصویری/ تجمع عظيم بزرگداشت شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی
تجمع عظيم بزرگداشت شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش اساتید و طلاب مدرسه حاج شیخ کاشمر که در میدان انقلاب این شهر برگزار شد شرکت کردند.
۹۸/۱۰/۱۸
ضرورت تدوین دائره المعارف سنت های کارآمد حوزه علمیه
مدیر حوزه علمیه قم با بیان این که حوزه های علمیه دارای سابقه و پیشینه هزار ساله هستند، گفت: در طول جریانات هزاره قبل تاکنون، حوزه هویت واحده خود را حفظ کرده است.
۹۸/۰۹/۱۵
برگزاری دومین نشست تخصصی فقه پزشکی 14 آذر
دومین نشست تخصصی فقه پزشکی با موضوع اختلالات جنسیتی 14 آذرماه به همت هیئت اندیشه ورز دین، سلامت و سبک زندگی معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان برگزار می شود.
۹۸/۰۹/۱۳
اولین نشست تخصصی با موضوع تغییر جنسیت برگزار شد
اولین نشست تخصصی با موضوع تغییر جنسیت به همت هیئت اندیشه ورز دین، سلامت و سبک زندگی معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان برگزار شد.
۹۸/۰۹/۰۹
سلسله نشست های تخصصی پیرامون مساله تغییر جنسیت برگزار می شود
اولین و دومین جلسه از سلسله نشست های تخصصی پیرامون مساله تغییر جنسیت با موضوعات «تغییر جنسیت از منظر فقهای عصر شیعه» و «بررسی احکام فقهی و حقوقی تغییر جنسیت» برگزار می شود.
۹۸/۰۹/۰۵
نشست هم اندیشی اساتید حوزه و دانشگاه با موضوع پیوند اعضاء برگزار شد
هیئت اندیشه ورز دین، سلامت و سبک زندگی معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان اقدام به برگزاری نشست هم اندیشی با حضور اساتید معظم حوزه علمیه و جمعی از متخصصین و پزشکان با موضوع پیوند اعضا نمود.
۹۸/۰۹/۰۱
نشست تخصصی نقش و جایگاه اساتید در تبیین هویت معنوی حوزه علمیه برگزار شد
مدیر موسسه علمی پژوهشی الهادی(ع)، در نشست تخصصی نقش و جایگاه اساتید در تبیین هویت معنوی حوزه علمیه گفت: یکی از حرکتهای مهم و مبارک در حوزه علمیه خراسان، بحث احیای سنت های کارآمد است.
۹۸/۰۸/۲۳
اخلاق علم مبین فضائل و رذائل اخلاقی و دارای هویت واسطه ای است
مدیرگروه اخلاق دانشکده الهیات دانشگاه تهران گفت: اخلاق دانش واسطه ای است که همه علوم را شامل می شود و در سنت علمی ما نیز اخلاق بیان کننده فضایل و رذایل خلقی بر اساس وحی اسلامی می باشد.
۹۸/۰۸/۲۳
نظام اخلاق اسلامی هنجارهای جهانی دارد/ مفاهیم اخلاقی فرامرزی است
مدیرگروه اخلاق دانشکده الهیات دانشگاه تهران با بیان این که اگر بنا باشد رسالت اخلاقی پیامبر(ص) را در سطح جهانی دنبال کنیم، باید لوازم جهانی شدن آن را نیز داشته باشیم گفت: نظام اخلاق اسلامی هنجارهای جهانی دارد.
۹۸/۰۸/۲۳
123
بالا
--%>