جلسات توجیه سیاسی دوره تابستانی مدرسه علمیه اهل‌البیت سبزوار برگزار شد
جلسات توجيه سياسي دوره تابستاني مدرسه علمیه اهل‌البیت سبزوار با موضوعات «راهبرد آمريكا در مواجهه با ايران» و همچنين «شوراي نگهبان» برگزار شد.
۹۸/۰۴/۲۷
سیزدهمین نشست تخصصی اولی‌الابصار برگزار شد
سیزدهمین نشست تخصصی سیاسی اولی‌الابصار ویژه مسئولان و اساتید مدارس علمیه خواهران برگزار شد.
۹۸/۰۴/۲۲
طلاب، پرچم دار دین‌داری در عرصه اجتماعی هستند
رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی بیان کرد: حوزه یک نهاد دینی است، و طلاب علاوه بر تحصیل، در عینیت پیدا کردن دین در عرصه جامعه باید علمدار و پرچم‌دار باشند.
۹۸/۰۴/۱۲
دوازدهمین نشست تخصصی اولوالابصار برگزار شد
دوازدهمین نشست تخصصی سیاسی اولوالابصار ویژه مسئولان و اساتید مدارس علمیه خواهران برگزار شد.
۹۸/۰۴/۱۱
کارگاه آموزشی دوره تربیت مدرس معارف انقلاب اسلامی ویژه طلاب سطح 3 و 4 برگزار شد
کارگاه آموزشی دوره تربیت مدرس معارف انقلاب اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری (حفظه الله ) ویژه طلاب سطح 3 و 4 در مدرسه تخصصی قرآن و عترت برگزار شد.
۹۸/۰۲/۱۰
برگزاری آخرین نشست گفتمانی انقلاب اسلامی با عنوان " عصر انقلاب " در مشهد
آخرین نشست " عصر انقلاب اسلامی " با رویکرد تبیین گفتمان انقلاب اسلامی و اندیشه های رهبر معظم انقلاب به همت دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری ، معاونت فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان وآستان قدس رضوی، ویژه طلاب، دانشجویان و فعالان فرهنگی مشهد در سالن همایش های آستان قدس رضوی برگزار شد.
۹۷/۱۲/۲۶
طلاب مراقب مراودات خود باشند
استاد حوزه علمیه خراسان تأکید کرد: خصائص انسانی مسری است و ممکن است در هنگام مراودات، خصائص ناپسند دیگران به ما منتقل شود.
۹۷/۱۰/۲۳
حوزه علمیه خراسان در برگزاری برنامه برای مدیران مدارس پیشگام است
استاد گروه تاریخ معاصر موسسه امام خمینی(ره) در خصوص برگزاري اجلاس سراسري مديران مدارس علميه، گفت: حوزه علمیه خراسان در این زمینه پیشگام است و شعار تحولی این حوزه واقعی است و امیدواریم برای سایر حوزه‌های علمیه كشور هم الگو شود.
۹۷/۰۸/۲۴
راهپیمایی 13 آبان نشان از آمادگی سطوح مختلف جامعه اسلامی در مقابله با استکبار دارد
نشست معاون آموزش حوزه علمیه خراسان با مسئولان آموزش و مسئولان پایگاه‌های بسیج مدارس علمیه مشهد در آستانه یوم‌الله 13 آبان برگزار شد.
۹۷/۰۸/۱۲
عده ای در داخل کشور قلم خود را در اختیار استکبار قرار داده اند
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی گفت: توطئه های دشمن روز به روز پیچیده تر می شود و از طریق شبکه های ماهواره ای و فضای مجازی فعالیت می کنند و عده ای نیز در داخل کشور هستند که قلم خود را در اختیار استکبار قرار داده اند.
۹۷/۰۷/۲۳
123456
بالا