ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
همه ابعاد شخصیتی امام راحل را باید درک کرد
عضو شورای عالی حوزه علمیه خراسان با تاکید بر اینکه باید همه ابعاد شخصیتی امام خمینی(ره) بررسی شود تا به نتیجه دلخواه برسیم، تصریح کرد: البته فهم همه خصوصیت های ایشان کار عده خاصی از افراد است و تمام مردم نمی توانند آن را درک کنند.
۱۳۹۹/۰۳/۱۳
بیانیه شورای عالی و مدیریت حوزه علمیه خراسان به مناسبت ارتحال ملکوتی امام خمینی قدس سره الشریف و پانزدهم خرداد
شورای عالی و مدیریت حوزه علمیه خراسان به مناسبت ارتحال ملکوتی امام خمینی قدس سره الشریف و پانزدهم خرداد بیانیه ای صادر کردند.
۱۳۹۹/۰۳/۱۲
بیانیه شورای عالی و مدیریت حوزه علمیه خراسان درباره روز قدس
حوزه علمیه خراسان، در تداوم مبارزات اسلامی به مبارزه بی امان فکری و ایدئولوژیکی خویش ادامه می دهد و سر در خط فرمان قائد بزرگ خویش حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای تا پایان زمان شیطانی و دفن اهریمن به پیش خواهد تاخت.
۱۳۹۹/۰۳/۰۱
پیام تبریک دبیر شورای عالی و مدیر حوزه علمیه خراسان به رئیس سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی
دبیر شورای عالی و مدیر حوزه علمیه خراسان با صدور پیامی انتصاب حجت الاسلام و المسلمین مهدوی مهر را به عنوان ریاست سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی، تبریک گفتند.
۱۳۹۹/۰۲/۳۰
ورود به جبهه‌ی دین، سعادتی دنیوی و اخروی دارد
دبیر شورای عالی حوزه علمیه خراسان، بیان کرد: قرارگرفتن در جبهه ی علمای دین، سعادتی دارد که با هیچ کار دیگری قابل مقایسه نیست.
۱۳۹۹/۰۲/۲۳
توجه به الزامات ستاد ملی مبارزه با کرونا حق شرعی هر فرد است
دبیر شورای عالی حوزه علمیه خراسان، بیان کرد: با توجه به الزامات ستاد ملی مبارزه با کرونا کسی حق شرعی و عقلی ندارد که به عنوان مذهب و دین، بر خلاف این اصول اقدام کند.
۱۳۹۹/۰۲/۲۳
دعوت آیت الله سیدحسن مرتضوی از عموم مردم برای توسل و دعا در آستانه سال جدید
آیت الله سیدحسن مرتضوی، عضو شورای عالی حوزه علمیه خراسان در آستانه سال جدید از عموم مردم دعوت کردند تا با توسل و دعا، گرفتاری و بلا را از کشور دور کنیم.
۱۳۹۸/۱۲/۲۸
بیانیه دبیر شورای عالی و مدیر حوزه علمیه خراسان در شرایط شیوع ویروس کرونا و حمایت از بسته شدن حرم های مطهر
دبیر شورای عالی و مدیر حوزه علمیه خراسان در حمایت از بسته شدن درهای حرم های مطهر برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و نیز محکوم کردن هتاکی های برخی معاندان، بیانیه ای صادر کردند.
۱۳۹۸/۱۲/۲۷
ضرورت تقویت سنت کارآمد علم پژوهش محور در حوزه
مدیر حوزه علمیه خراسان، بیان کرد: سنت کارآمدی علم توأم با پژوهش که در طول تاریخ بوده است باید تقویت شود و در تمام رویکردهای این حوزه ورود کند تا باعث عمق‌بخشی به فعالیت‌ها شود.
۱۳۹۸/۱۲/۱۳
حضور مردمی در انتخابات، خاری در چشم کفار است
یکی از علمای بزرگ حوزه علمیه خراسان بیان کرد: حضور مردم شریف ایران درصحنه‌ی انتخابات، همانند خاری در چشم کفار است.
۱۳۹۸/۱۱/۳۰
1234567891011
بالا