ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
مجلس سوگواری حضرت زهرا(س) در بیت آیت الله رضازاده تا پنجشنبه ادامه دارد
مجلس ذکر توسل و مصائب حضرت زهرا سلام الله علیها در بیت حضرت آیت الله رضازاده از یکشنبه 6 بهمن تا پنجشنبه 10 بهمن 98 برگزار می شود.
۹۸/۱۱/۰۶
حمایت کارکنان مرکز مدیریت حوزه خراسان از اقدام سپاه
تجمع کارکنان مرکز مدیریت این حوزه در حمایت و قدردانی از حرکت موشکی بامداد امروز سپاه پاسداران با حضور نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و مدیر حوزه علمیه خراسان برگزار شد.
۹۸/۱۰/۱۸
مجلس سوگواری حضرت زهرا(س) در بیت آیت الله مرتضوی از روز سه شنبه
مجلس ذکر توسل و مصائب حضرت زهرا سلام الله علیها در بیت حضرت آیت الله مرتضوی از سه شنبه به مدت 5 روز برگزار می شود.
۹۸/۱۰/۱۶
ایمان بدون بصیرت راهگشا نخواهد بود
عضو شورای عالی حوزه علمیه خراسان، بیان کرد: ایمان بدون بصیرت راهگشا نخواهد بود و معلوم نیست چنین ایمانی عاقبت بخیری و سعادت را برای انسان به همراه داشته باشد یا خیر,
۹۸/۱۰/۰۹
پیام شورای عالی و مدیریت حوزه علمیه خراسان در پی ارتحال آیت الله موسوی خلخالی
شورای عالی و مدیریت حوزه علمیه خراسان در پیامی ارتحال آیت الله سید محمدمهدی موسوی خلخالی را تسلیت گفت.
۹۸/۱۰/۰۱
دوام هر حرکت ممتاز علمی، به پشتوانه پژوهشی آن وابسته است
دبیر شورای عالی حوزه علمیه خراسان گفت: هر کار علمی که به پشتوانه پژوهشی متصل است، زنده و پویاست و اگر پژوهش و تحقیق، پشتوانه یک حرکت علمی نباشد، آن کار نیز دوام پیدا نمی کند.
۹۸/۰۹/۲۸
حوزه علمیه خراسان در همه عرصه ها آماده خدمت است
مدیر حوزه علمیه خراسان ابراز کرد: امروز حوزه علمیه خراسان تک بعدی نیست بلکه علمی، عملی، فرهنگی، سیاسی، جهادی و… است و در هر عرصه ای که نیاز باشد آماده خدمت می باشد.
۹۸/۰۹/۲۷
دشمن در برابر مقاومت، خلع سلاح است
دبیر شورای عالی حوزه علمیه خراسان با تأکید بر اینکه دشمن در برابر مقاومت سلاحی ندارد و خلع سلاح است، تصریح کرد: مقاومت در ایران و جهان از جمله لبنان موفق خواهد شد که استکبار را به معنای واقعی از صحنه خارج کند.
۹۸/۰۹/۲۷
تبیین ضرورت پرورش فضائل اخلاقی در راستای رشد تربیتی طلاب
دبیر شورای عالی حوزه علمیه خراسان به تبیین فضائل اخلاقی جهت رشد تربیتی طلاب و روحانیون انقلابی در مدرسه علمیه امام محمد باقر(ع) پرداخت.
۹۸/۰۹/۰۵
قدرت انقلاب در منطقه توسعه یافته است
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با اشاره به ضرورت وحدت امت، با بیان اینکه قلمرو و قدرت انقلاب اسلامی فضای منطقه را فرا گرفته است، تصریح کرد: امروز آنچه انقلاب بخواهد در تحولات منطقه انجام می شود نه آنچه قدرت های دنیا بخواهند.
۹۸/۰۸/۲۲
12345678910
بالا
--%>