امروز: چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .    از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .    عدّة الداعي : ص 294
حضور طلاب در کمک رسانی سیل اخیر نمونه تبلیغ عملی بود
حضرت آیت الله علوی گرگانی گفتند: در سیلی که اخیرا در کشور به راه افتاد، ما شاهد بودیم که ۶ هزار طلبه به مناطق سیل زده اعزام شدند و به خدمت رسانی پرداختند؛ این کار دقیقا همان تبلیغ عملی بود.
آیت الله محقق کابلی نماز جمعه را در افغانستان نهادینه کرد
امام جمعه کابل با اشاره به فعالیت های علمی آیت الله محقق کابلی(ره) گفت: نماز جمعه در افغانستان در هیچ یک از شهرها اقامه نمی شد ولی با تلاش این عالم در گسترش فرهنگ تشیع، امروز در همه شهرهای آن برپا می شود.
اتحاد ایران و ترکیه ، دشمنان را از منطقه خارج می کند
حضرت آیت الله مکارم شیرازی با ذکر این نکته که دشمنان به قراردادهایشان پایبند نیستند، گفتند: دشمنان ما نمی پسندند که مستقل باشیم. می‌خواهند همه وابسته به آن ها باشند و این امر در واقع یک روحیه قلدری است که در وجود زورمندان هست.
پیمان شکنی از ویژگی های منافقانه ‌دولتمردان آمریکایی است
حضرت آیت الله سبحانی ، پیمان شکنی را از ویژگی های منافقانه ترامپ و سردمداران آمریکایی دانستند و ابراز کردند: اگر به دنبال پیمان با کسی هستیم باید شرایط ویژگی های اخلاقی او را در نظر بگیریم که مبادا در او نفاقی وجود داشته باشد.
دعای سیل زدگان با قلب شکسته مستجاب است
حضرت آیت الله جوادی آملی ضمن دعا براي عزيزان آسيب ديده سيل، از مردم و مسئولين که براي رفع مشکلات مردم تلاش مي کنند، تقدير کردند.
دفاع تمام قد آیت الله العظمی مکارم از بیانیه گام دوم انقلاب/ از رهبر انقلاب تشکر می کنیم
بحمدالله اخیرا رهبر معظم انقلاب بیانیه ای جامع، پرمعنی، حساب شده و راهگشا تحت عنوان گام دوم انقلاب صادر کردند که پیداست روی آن فکر و دقت زیادی شده است.
پیام مراجع عظام تقلید در پی رحلت آیت الله مومن
مراجع عظام تقلید در پیام های جداگانه خود، رحلت آیت الله مومن را تسلیت گفتند.
حضور مردم در ۲۲ بهمن نشست لهستان را به شکست کشاند
حضرت آیت الله نوری همدانی حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن امسال خواب دشمنان این کشور و نظام را آشفته کرد و لرزه بر اندام آن‌ها انداخت و این حضور مردم، نشست لهستان را با هرنتیجه ای که باشد به شکست کشاند.
تقدیر آیت الله العظمی مکارم از حضور حماسی و باشکوه مردم در راهپیمایی۲۲بهمن امسال
حضرت آیت الله مکارم شیرازی با بیان اینکه طبق شواهد راهپیمایی۲۲بهمن امسال باشکوه تر از سال های قبل بود از حضور حماسی مردم در این حماسه بزرگ تقدیر و تشکر کردند.
حضور آگاهانه مردم در ۲۲ بهمن باعث خوشحالی رهبر انقلاب و مراجع تقلید شده است
حضرت آیت الله علوی گرگانی ضمن قدردانی و تشکر از حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن که با وجود همه مشکلات و گرانی به میدان آمده اند، گفتند: این حضور باعث خوشحالی و سرور رهبر انقلاب و مراجع تقلید شده است.
1234567
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا