ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
غفلت، عامل ندامت
مسئول دفتر موقوفات و امور حقوقی حوزه علمیه خراسان ابراز کرد: یکی از مسائلی که در مسیر سربازی امام زمان (عج) طلاب بزرگوار باید به آن توجه کنند، مسئله غفلت است.
۹۸/۱۰/۱۹
وقف یک قطعه زمین برای حوزه علمیه خراسان
مسئول دفتر موقوفات و امور حقوقی وقف حوزه علمیه خراسان از وقف یک قطعه زمین به مساحت قریب به 7000 متر مربع برای طلاب حوزه علمیه خراسان خبر داد.
۹۸/۰۹/۰۴
رشد و بالندگی حوزه با احیای موقوفات حوزوی
احیای موقوفات حوزوی و ایجاد وقف های جدید می تواند در رشد و بالندگی حوزه نقش آفرین باشد، بنابراین نباید از انجام فعالیت های تبلیغی در زمینه وقف غافل شد.
۹۸/۰۸/۲۰
نگاهی به موقوفه قرآنی دفتر موقوفات حوزه علمیه خراسان
موقوفه مرحوم حجت الاسلام والمسلمین محمد رحمانی فرد، برای فعالیت های قرآنی حوزه علمیه خراسان وقف شده است.
۹۸/۰۸/۲۰
اجرای نیت واقفان، دغدغه دفتر موقوفات حوزه علمیه خراسان است
مسئول دفتر موقوفات و امور حقوقی وقف حوزه علمیه خراسان، گفت: این دفتر از ابتدای تاسیس در اجرای نیات واقفین محترم، گام های موثری را برداشته است.
۹۸/۰۸/۱۹
تجلیل از خانواده عالم واقف قوچانی، مرحوم حجت‌الاسلام بلاغی
به همت دفتر موقوفات و امور حقوقی وقف حوزه علمیه خراسان، هم‌زمان با چهارمین سالگرد ارتحال عالم واقف و خیراندیش، مرحوم حجت‌الاسلام حاج شیخ رمضانعلی بلاغی، طی مراسمی از مقام شامخ ایشان تجلیل شده و از فرزندان وی تقدیر به عمل آمد.
۹۸/۰۷/۱۶
پیگیری موقوفات مدرسه علمیه امیرالمومنین(ع) شهرستان درگز
مسئول دفترموقوفات و امور حقوقی وقف حوزه علمیه خراسان ضمن حضور و بازدید از موقوفات و رقبات حوزه علمیه شهرستان درگز، نسبت به پیگیری امور حقوقی و رفع تصرف موقوفه مرحوم عاکفی نژاد که از رقبات مدرسه علمیه امیرالمومنین(ع) شهرستان درگز می باشد با شهردار آن، به گفتگو و تبادل نظر پرداخت.
۹۸/۰۴/۳۰
گزارشی از عرصه ها و ظرفیت های وقفی حوزه علمیه خراسان
رسالت های دفتر موقوفات و امور حقوقی وقف حوزه علمیه خراسان در بخش های احیاء و جذب موقوفات به همراه انجمن خیرین تعریف شده است که گوشه ای از این عرصه ها و فعالیت های وقفی این حوزه در متن ذیل مورد اشاره قرار گرفته است.
۹۸/۰۳/۱۱
جذب ده ها موقوفه و احیای رقبات ارزشمند در دو سال اخیر
مسئول دفتر موقوفات و امور حقوقی وقف حوزه علمیه خراسان گفت: جذب دهها موقوفه و موارد صلحی،احیاء رقبات و موقوفات ارزشمند با اقدامات حقوقی و قانونی،تامین مصالح ساختمانی مدارس علمیه خراسان بخشی از اقدامات این دفتر در دو سال اخیر است.
۹۷/۱۲/۰۸
وقف یک باب منزل مسکونی برای طلاب حوزه علمیه خراسان
ششدانگ عرصه و اعیان یک باب منزل مسکونی با متراژ 530 متر اعیان در شهرستان تربت حیدریه برای طلاب حوزه علمیه خراسان وقف شد.
۹۷/۱۲/۰۴
123
بالا
--%>