ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
واقف ارجمند، بخشی از سرمایه‌ی خویش را وقف حوزه کرد
واقف ارجمند، حین وقف بخشی از سرمایه‌ی خویش، گفت: وقف برای حوزه‌ی علمیه خواهران، اثر گذاری و بازتاب اجتماعی گسترده تری در جامعه خواهد داشت.
۱۳۹۹/۰۵/۱۶
وقف، قرض‌الحسنه‌ای به خداوند
آیت الله سید عبدالهادی علم الهدی، ساختمان چهار طبقه ای را به عنوان مدرسه علمیه، وقف حوزه علمیه خراسان کرد.
۱۳۹۹/۰۵/۱۰
تکمیل پروژه‌های اقامتی طلاب، نیازمند مشارکت خیرین محترم است
مسئول دفتر موقوفات و امور حقوقی وقف حوزه علمیه خراسان، گفت: جهت تکمیل پروژه‌های اقامتی طلاب حوزه علمیه خراسان، نیازمند مشارکت خیرین محترم هستیم.
۱۳۹۹/۰۴/۲۲
وقف، زیرساختی برای تامین منابع حوزه است
مسئول حوزه مدیریت و ارتباطات و دفتر موقوفات و امور حقوقی وقف حوزه علمیه خراسان، بیان کرد: حضور حوزه و طلاب جهادی در زمان حیات و ممات و حفظ کرامات انسانی در هر وهله‌ای، نیازمند منابع می باشد و زیرساخت همه‌ی این مسائل، به واسطه‌ی وقف امکان پذیر است.
۱۳۹۹/۰۴/۰۵
افتتاح نمایندگی دفتر موقوفات حوزه علمیه خراسان در منطقه ترشیز
مراسم افتتاحیه نمایندگی دفتر موقوفات حوزه علمیه خراسان در منطقه ترشیز، برگزار و حجت‌الاسلام ایوبی به عنوان مسئول این دفتر معرفی شد.
۱۳۹۹/۰۴/۰۵
منزل مسکونی در بردسکن، وقف حوزه شد
مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) بردسکن، اعلام کرد: پس از رایزنی و پیگیری های متعدد، عرصه و اعیان یک باب منزل مسکونی به مساحت 107 متر مربع در شهرستان بردسکن، وقف این مدرسه شد.
۱۳۹۹/۰۴/۰۴
واگذاری دو منزل مسکونی توسط بانوی نیکوکار به حوزه علمیه خراسان
مسئول اداره موقوفات حوزه علمیه خراسان از اهداء و واگذاری دو باب منزل مسکونی توسط بانوی نیکوکار مشهدی به این حوزه خبر داد.
۱۳۹۹/۰۴/۰۳
عرض تسلیت در پی درگذشت مرحوم صاحبکار
دفتر موقوفات و امور حقوقی وقف حوزه علمیه خراسان درگذشت واقف محترم جناب آقای صاحبکار را تسلیت می‌گوید.
۱۳۹۹/۰۳/۱۷
گزارشی از احیای موقوفات حوزه علمیه خراسان در دو سال گذشته
کارشناس امور حقوقی وقف دفتر موقوفات و امور حقوقی وقف حوزه علمیه خراسان از تلاش های انجام شده برای احیای موقوفات این حوزه در دو سال گذشته‌، خبر داد.
۱۳۹۹/۰۳/۰۸
دومین مرحله از طرح رزمایش کمک مومنانه و مواسات اجرا می شود
مسئول اداره موقوفات حوزه علمیه خراسان، خبرداد: در دومین مرحله‌ی رزمایش مواسات این حوزه، بیش از 400 بسته معیشتی که توسط دفتر موقوفات و امور حقوقی وقف این حوزه تهیه شده، از امروز تا 29 اردیبهشت، توزیع می شود.
۱۳۹۹/۰۲/۲۵
12345
بالا