امروز: دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .    از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .    عدّة الداعي : ص 294
همایش وارثان غدیر برگزار شد
همایش «وارثان غدیر»، به همت معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان و با حضور دکتر عصام العماد و حجت‌الاسلام والمسلمین توحیدی، در مدرسه علمیه سلیمانیه برگزار شد.
جشن عمامه گذاری 280 طلبه خراسان در غدیر
معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان گفت: همزمان با عید غدیر، مراسم جشن تلبس و عمامه گذاری 280 طلبه خراسانی در مدرسه علمیه نواب برگزار می شود.
همایش وارثان غدیر برگزار می شود
معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان از برگزاری همایش "وارثان غدیر" دوشنبه 28 مرداد و در آستانه عید غدیر در مدرسه علمیه سلیمانیه خبرداد.
رویکردهای تحولی معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان
معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان بیان کرد: مرجعیت علمی و توان افزایی مبلغان در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و گام های تحولی حوزه، رویکرد فعالیت این معاونت است.
آزمون رشته تخصصی «تبلیغ» ویژه برادران برگزار شد
آزمون رشته تخصصی «تبلیغ» ویژه برادران در محل مدرسه علمیه مبارکه امام صادق(ع) برگزار شد.
برگزاری دوره توانمند سازي مبلغين اربعین
دوره توانمند سازي مبلغين برادر و خواهر مشهد مقدس ویژه اربعين در حال برگزاری است.
ثبت نام مبلغین اربعین آغاز شد
معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان اعلام کرد: مبلغینی که قصد اعزام در مناسبت اربعین دارند از 30 تیر تا 7 مرداد 98 مهلت دارند تا نسبت به ثبت نام در پرتال طلبگی، اقدام نمایند.
تعامل حوزه علمیه خراسان و ستاد مبارزه با مواد مخدر
اولین جلسه مشترک معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان با رئیس پلیس ستاد مبارزه با مواد مخدر استان خراسان رضوی با تعامل این دو نهاد در زمینه های پیشگیری از اعتیاد و مبارزه با آن همراه شد.
مخاطب‌شناسی از مهم‌ترین نکات برای تبلیغ به‌روز است
اخلاص، کسب مهارت تبلیغ و سخنرانی، به‌روزبودن نسبت به مسائل عمومی کشور، تطابق قول و عمل، مردمی‌بودن، اعتدال‌گرایی و دورنبودن از روح معنویت از ویژگی‌های مهمی است که مبلّغ باید مدنظر داشته باشد.
استاد تبلیغ حوزه علمیه خراسان: ترویج سبک زندگی اسلامی مهم‌ترین اولویت بیانیه گام دوم انقلاب است
استاد تبلیغ حوزه علمیه خراسان: ترویج سبک زندگی اسلامی مهم‌ترین اولویت بیانیه گام دوم انقلاب است
1234567891011
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا