امروز: چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .    از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .    عدّة الداعي : ص 294
مرور 6 نکته مهم در امر تبلیغ
مرور 6 نکته مهم تبلیغی در گفت‌وگو با حجت‌الاسلام والمسلمین عبدخدایی، عضو مجلس خبرگان رهبری را در ادامه بخوانید.
خدمت به مردم خدمت در راه خداست
آیت‌الله مرتضوی ضمن ابراز خرسندي از دغدغه مندي مسئولان نسبت به نيازمندان و اجراي طرح هاي معيشتي گفت: در بعضی روایات نقل شده خدمت به مردم خدمت در راه خدا است، زيرا با این خدمت‌ها خانواده‌ها، مردم و فقرا خوشحال می‌شوند و این سرور فقرا به این معنا است که عمل افراد خيرخواه مورد لطف قرار گرفته‌ است.
اهمیت حفظ وحدت در فعالیت‌های تبلیغی
آیت‌الله رضازاده تأکید کرد: برائتی که ما می‌گوییم، اهل‌سنت نیز قبول دارند و همه قبول دارند که ظلم خوب نیست و قرآن نیز می‌گوید برائت از شخص ظالم لازم است و همه دنیا بر برائت از ظالم تأکید دارند، بنابراین برائت از ظالم نباید باعث اختلاف و تفرقه بین مسلمانان شود.
مدرسه محوری، نیاز امروز مباحث قرآنی است
استاد دروس خارج حوزه علمیه خراسان، بیان کرد: مدرسه محوری، راه برون رفت از حاشیه در مورد مسائل قرآنی، است.
بيانيه آیت الله عیسی قاسم در دفاع از آیت الله غریفی
شیخ عیسی قاسم در واکنش به بیانیه توهین آمیز وزارت کشور بحرین علیه آیت الله غریفی تاکید کرد: ملت بحرین حمله به آیت الله غریفی را به نظاره نخواهد نشست.
مسئولان در برابر توطئه های اقتصادی دشمنان بایستند
عضو مجلس خبرگان رهبري، با بیان این که دشمنان همواره به دنبال ضربه زدن به نظام هستند، گفت: مسئولان در برابر توطئه های اقتصادی دشمنان بایستند.
مدیریت مقام معظم رهبری، الگوی قوای سه گانه باشد
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی، لازمه موفقیت قوای سه‌گانه را استفاده از مدیران شیفته خدمت دانست و خاطرنشان کرد: نظام مدیریتی که مقام معظم رهبری در حوزه مدیریت خود در سپاه و ارتش پیاده کردند، نیروهای مجهز، مخلص، با قدرت و شیفته خدمت به وجود آوردند، اگر این مدیریت عرصه قوه قضاییه و دولت را فرابگیرد، مسلماً آنان‌هم از همین قبیل خواهند شد.
مراسم سومین سالگرد ارتحال آیت‌الله واعظ طبسی(ره) برگزار می‌شود
مراسم سومین سالگرد ارتحال آیت‌الله واعظ طبسی(ره)، 14 اسفند از ساعت 18:30 در رواق امام خمینی(ره) حرم مطهر رضوی برگزار می شود.
برگزاری مراسم ایام فاطمیه در بیت آیت‌الله رضازاده
همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) مراسم ذکر توسل و عزاداری در بیت حضرت آیت الله رضازاده تا یکشنبه 21 بهمن 97 برگزار می شود.
نسبت به عزاداری ایام شهادت حضرت زهرا(س) اهتمام ورزیم / استقلال امروز کشور با گذشته قابل قیاس نیست
استاد برجسته حوزه علمیه خراسان گفت: بنابراین آنچه در عزای پیغمبر اکرم(ص) و امیرمومنان(ع) اهتمام داریم باید در شهادت حضرت زهرا(س) نیز همانگونه باشیم.
1234567891011121314151617181920...
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا