امروز: جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴
مسئولان در برابر توطئه های اقتصادی دشمنان بایستند
عضو مجلس خبرگان رهبري، با بیان این که دشمنان همواره به دنبال ضربه زدن به نظام هستند، گفت: مسئولان در برابر توطئه های اقتصادی دشمنان بایستند.
مدیریت مقام معظم رهبری، الگوی قوای سه گانه باشد
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی، لازمه موفقیت قوای سه‌گانه را استفاده از مدیران شیفته خدمت دانست و خاطرنشان کرد: نظام مدیریتی که مقام معظم رهبری در حوزه مدیریت خود در سپاه و ارتش پیاده کردند، نیروهای مجهز، مخلص، با قدرت و شیفته خدمت به وجود آوردند، اگر این مدیریت عرصه قوه قضاییه و دولت را فرابگیرد، مسلماً آنان‌هم از همین قبیل خواهند شد.
مراسم سومین سالگرد ارتحال آیت‌الله واعظ طبسی(ره) برگزار می‌شود
مراسم سومین سالگرد ارتحال آیت‌الله واعظ طبسی(ره)، 14 اسفند از ساعت 18:30 در رواق امام خمینی(ره) حرم مطهر رضوی برگزار می شود.
برگزاری مراسم ایام فاطمیه در بیت آیت‌الله رضازاده
همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) مراسم ذکر توسل و عزاداری در بیت حضرت آیت الله رضازاده تا یکشنبه 21 بهمن 97 برگزار می شود.
نسبت به عزاداری ایام شهادت حضرت زهرا(س) اهتمام ورزیم / استقلال امروز کشور با گذشته قابل قیاس نیست
استاد برجسته حوزه علمیه خراسان گفت: بنابراین آنچه در عزای پیغمبر اکرم(ص) و امیرمومنان(ع) اهتمام داریم باید در شهادت حضرت زهرا(س) نیز همانگونه باشیم.
آیت الله علم الهدی با آیت الله عیسی قاسم دیدار کرد
آیت الله عیسی قاسم از علمای بحرین که روز شنبه وارد ایران شده به زیارت حرم امام رضا (ع) مشرف شد و آیت الله علم الهدی با وی دیدار کرد.
از جمعه؛ برگزاری مراسم ایام فاطمیه در بیت آیت‌الله مرتضوی
همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) مراسم ذکر توسل و عزاداری در بیت حضرت آیت الله مرتضوی شاهرودی از جمعه به مدت 5 روز برگزار می شود.
عيادت از آیت الله موسوی خلخالی توسط نمايندگاني از مركز مديريت حوزه
تعدادی از نمایندگان مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان با حضور در بیت آیت الله موسوی خلخالی در تهران از ایشان عيادت کردند.
مراسم بزرگداشت آیت الله العظمی هاشمی شاهرودی(رض) برگزار شد
مراسم بزرگداشت مرحوم آیت الله العظمی هاشمی شاهرودی(رض) در رواق امام خمینی(ره) حرم مطهر رضوی برگزار شد.
مجلس ترحیم آیت الله العظمی هاشمی شاهرودی دوشنبه در مشهد برگزار می شود
مراسم بزرگداشت و مجلس ترحیم آیت الله العظمی هاشمی شاهرودی دوشنبه شب از سوی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی، شورای عالی و مدیریت حوزه علمیه خراسان، تولیت آستان قدس رضوی در محل رواق امام خميني (ره) حرم مطهر رضوی برگزار می شود.
1234567891011121314151617181920...
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا