ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
نماهنگ/ چه کسی را انتخاب کنیم؟
حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای: هرگز در هیچ انتخاباتی رسم بنده نیست که اشاره کنم به کسی تا انتخاب بشود، امّا این خصوصیّات به نظر من در منتخب باید وجود داشته باشد. انقلابی، مؤمن، کارآمد، دارای روحیه‌ی جهادی، شجاع، طرف‌دار عدالت. آیت‌الله سید مصباح عاملی مدیر حوزه علمیه خراسان: هر کسي بايد وظیفه خود را به نحو احسن انجام دهد لذا شرکت نکردن و عدم حضور درصحنه‌ی انتخابات فرار از مسئولیت و اختیار انزوا است.
۹۸/۱۲/۰۱
کلیپ / مراسم تلبس طلاب حوزه علمیه خراسان
همزمان با سالروز ولادت حضرت صدیقه طاهره(سلام الله علیها)، مراسم عمامه گذاری 200 تن از طلاب حوزه علمیه خراسان در محل مدرسه علمیه عالی نواب با حضور آیت الله عاملی، مدیر این حوزه و جمعی از اساتید برگزار شد.
۹۸/۱۱/۲۸
نماهنگ | چون کوه استوار
حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای: «امروز هم که شما ملاحظه میکنید کشور شما، جامعه‌ی شما، زیر فشارهای گوناگون تاب‌آوریِ حیرت‌انگیزی دارد، ما حرفهای اینها را میخوانیم، می‌بینیم، می‌شنویم. تاب‌آوریِ ملّت ایران برای ناظران جهانی حیرت‌انگیز است؛ تعجّب میکنند. این فشاری که غول وحشی آمریکایی وارد میکند، ملّتها[ی دیگر] طاقت یک‌پنجم این و یک‌چهارم این را هم ندارند، امّا ملّت ایران محکم ایستاده؛ این بیست‌ودوّمِ بهمنش و قبل از آن هم تشییع جنازه‌ی سردار آسمانی‌اش؛ اصلاً همه را متحیّر میکند که این چه ملّت مقاومی است. این به برکت همین معارف اهل‌‌بیت است، به برکت همین مجالس و محافل است، به برکت نام و یاد حسین‌بن‌علی و به برکت نام و یاد فاطمه‌ی زهرا (سلام ‌الله ‌علیها) است.» ۱۳۹۸/۱۱/۲۶
۹۸/۱۱/۲۸
نماهنگ/ راهپیمایی 22 بهمن
حضور آیت الله سید مصباح عاملی مدیر حوزه علمیه خراسان در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن مشهد.
۹۸/۱۱/۲۳
نماهنگ/ موجیم که آسودگی ما عدم ماست
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR در آستانه فرارسیدن ۲۲ بهمن ماه و چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، نماهنگ «موجیم که آسودگی ما عدم ماست» را منتشر میکند.
۹۸/۱۱/۲۱
نماهنگ / این صدای انقلاب اسلامی ایران است
حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای: «ملت ایران در دوران طاغوت روزگار سختی را گذراند. این ملت با همه‌ی پیشینه‌های عزتمند تاریخی، به وسیله‌ی بیگانگان تحقیر میشد. ارتش تحقیر میشد، ملت تحقیر میشد، مسئولان کشور در همه‌ی رده‌ها تا بالاترین رده تحقیر میشدند، نخبگان جامعه تحقیر میشدند؛ به وسیله‌ی آن عناصری که خود را فراتر از این حرفها میدانستند و به چشم یک مزرعه‌ای که باید اینجا را درو کنند و لگدمال کنند و بچرند و ببرند، به ایران نگاه میکردند. ملت ایران در مقابل این ایستاد.» ۱۳۸۶/۱۱/۱۹
۹۸/۱۱/۱۹
نماهنگ / روشنگر راه
نماهنگ روشنگر راه
۹۸/۱۱/۱۰
نماهنگ / باور امام
نماهنگ باور امام
۹۸/۱۱/۱۰
نماهنگ | بشارت وصل
حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در ابتدای جلسه درس خارج فقه روز دوشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ به بیان و شرح حدیثی درباره شرح حدیثی درباره آخرین گفتگوهای پیامبر اعظم صلی‌الله علیه و آله وسلم و حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها پرداختند.
۹۸/۱۱/۰۷
کلیپ / حضور حوزه علمیه خراسان در نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد
حضور فعال حوزه علمیه خراسان در نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد
۹۸/۱۰/۳۰
1234567891011121314151617181920...
بالا