امروز: یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴
فعالیت شبانه روزی اداره روابط عمومی حوزه علمیه خراسان دوشادوش تلاش مبلغان اعزامی
مسئول اداره روابط عمومی حوزه علمیه خراسان گفت: همه تلاش و همت این اداره در دهه منتهی به اربعین متمرکز و معطوف بر پوشش شایستهِ فعالیت ها، اقدامات و عملکرد مبلغان اعزامی به پیاده روی اربعین بود.
اولین نشریه الکترونیکی با عنوان ره توشه اربعین منتشر شد
اولین شماره نشریه الکترونیکی با عنوان ره توشه اربعین به همت روابط عمومی حوزه علمیه خراسان منتشر شد.
حضور تبلیغی طلاب مدرسه علمیه زهرای اطهر(س) در جمع زائران پیاده امام رضا(ع)
مسئول فرهنگی و سرپرست تیم تبلیغی مدرسه علمیه زهرای اطهر(س) گفت: بیش از 40 مبلغ خواهر در ایستگاه های خدمت به زائر مسیرهای منتهی به مشهد و پایگاه های داخل شهر در ایام آخر صفر به امر تبلیغ مشغول شدند.
هدف مأمون از دعوت امام رضا(علیه السلام) به خراسان چه بود؟
این تدبیر به قدری پیچیده و عمیق است که یقیناً هیچ‌ کس جز مأمون نمی ‌توانست آن را به خوبی هدایت کند و بدین دلیل بود که دوستان و نزدیکان مأمون از ابعاد و جوانب آن بی ‌خبر بودند.
طلبه هنرمند مشهدی اثر موشن گرافیک خود را تقدیم شهید تقی پور کرد
کارگردان موشن گرافیک «بپاخیز» اثر هنری خود که به موضوع ترویج و تحکیم جهاد فی سبیل الله پرداخته است را به روح شهید تقی پور تقدیم کرد.
بوسه مدیرعالی حوزه علمیه خراسان بر پیشانی فرزند شهید مدافع حرم
درباره یتیمان از خدا بترسید. مبادا كه گرسنه بمانند و در جمع و جامعه شما تباه شوند. من از پیامبر خدا شنیدم كه مى فرمود: اگر كسى یتیمى را، تا آنجا كه بى نیاز شود، سرپرستى كند خداوند به پاداش این كار، بهشت را بر او واجب مى كند.
بازدید آیت‌الله جنتی از ایستگاه‌های خدمت‌رسانی به زائران پیاده امام رضا(ع)
آیت‌الله جنتی امروز صبح با حضور در جاده نیشابور به مشهد از ایستگا‌های پذیرایی از زائران پیاده امام رضا(ع) بازدید کرد.
کاروان های پیاده با حرکت حماسی خود فرهنگ امامت و ولایت را ترویج می کنند
معاون فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان با بیان این که برای بزرگ شمردن شعائر الهی در قرآن تاکید زیادی شده که تجلی این تعظیم شعائر در راهپیمایی اربعین حسینی بود، گفت: شما عزیزان با پیاده روی خود عملا فرهنگ امامت را ترویج می کنید.
خدا محوری زندگی پیامبر(ص) الگوی مسلمانان قرار گیرد
مدیر جامعه الزهرا(س) با بیان این‌که دنیای غرب در حال الگو سازی برای مردم جهان است،‌ گفت: از جمله وظایفی که خداوند برای ما در قبال پیامبر(ص) تعیین کرده، الگو قرار دادن سیره نبوی و خدامحوری ایشان است.
گزارش تصویری / حضور معاون فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان در جمع طلاب زائر پیاده امام رضا (ع)
حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر علی اکبر نوایی معاون فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان در جمع طلاب زائر پیاده امام رضا (ع)، مدارس علمیه هراتی و فولاد تربت حیدریه و امام صادق (ع) چمن آباد. عکس: علیرضاابراهیم پور
1234567891011121314151617181920...
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا