ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی: حوادث اخیر تداوم رویارویی اعتقادی و نظامی جبهه حق و استکبار است
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی: حوادث اخیر تداوم رویارویی اعتقادی و نظامی جبهه حق و استکبار است
۹۸/۱۰/۲۸
گزارش تصویری/ حضور اساتيد و طلاب مدرسه علميه امام صادق علیه السلام بردسکن در راهپيمايي
حضور اساتيدو طلاب مدرسه علميه امام صادق علیه السلام بردسکن در نمازجمعه و راهپيمايي این شهر به منظور ابراز همدردي با خانواده هاي جان باختگان سقوط هواپيما و حمايت از سپاه.
۹۸/۱۰/۲۸
ملت مقاوم / روز پاسخ موشکی سپاه به آمریکا از ایام الله است
مقام معظم رهبری در بخشی از خطبه‌های اول نماز جمعه این هفته تهران، گفتند: خداوند در قرآن میفرماید ایام‌الله را به‌یاد بیاورید؛ روزی که جمعیت میلیونی در بزرگترین بدرقه جهان شکل گرفت و سپاه پایگاه آمریکایی را کوبید جزو ایام‌الله بود. اراده الهی بر پیروزی ملت ایران است.
۹۸/۱۰/۲۸
سر خُمّ می سلامت، شکند اگر سبویی / نامه طلاب مدرسه علمیه عالي نواب به رهبر معظم انقلاب
طلاب، اساتید و کادر مدرسه علمیه عالی نواب به تأسّی از مدیر انقلابی و بصیر حوزه علميه خراسان، آيت الله سيد مصباح عاملي در ابراز همدردی و وفاداری به مقام عظمای ولایت، طی نامه ای به معظم له آمادگی همه جانبه خود را در اطاعت از فرامین حکیمانه ایشان اعلام کردند.
۹۸/۱۰/۲۷
ستاد خدمت رسانی نهادهای حوزوی خراسان تشکیل شد
ستاد خدمت رسانی نهادهای حوزوی خراسان برای کمک به سیل زدگان سیستان و بلوچستان تشکیل و تصمیماتی برای امداد رسانی به مردم تصویب شد.
۹۸/۱۰/۲۷
نامه ای از سلیمانیه / سربازان مخلص شماییم
طلاب مدرسه علمیه سلیمانیه در نامه ای خطاب به رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به اقدام انقلابی و نامه آیت الله عاملی، مدیر حوزه علمیه خراسان به امام خامنه اي(مدظله العالي)، آورده اند: مصمم هستیم تا حمایت خود را از فرامین و دستورات حضرتعالی و سربازان مخلص شما اعلام نماییم.
۹۸/۱۰/۲۷
برگزاری آزمون کتبی کارگاه تقریر نویسی درس خارج فقه و اصول در خراسان جنوبی
به همت اداره پژوهش مدیریت حوزه علمیه خراسان جنوبی، آزمون کتبی کارگاه تقریر نویسی درس خارج فقه و اصول برگزار شد
۹۸/۱۰/۲۶
همدلی، راه رستگاری است / تقدیر از اقدام انقلابی مدیر حوزه خراسان
طلاب و اساتید مدرسه علمیه امام محمد باقر(ع) در نامه ای به محضر رهبر معظم انقلاب، ضمن تقدیر از اقدام انقلابی مدیر حوزه علمیه خراسان، آیت الله عاملی در اعلام حمایت و اطاعت از ولی امر مسلمین، با آرمان های انقلابی امام راحل و امام خامنه(حفظه الله) تجدید بیعت کردند.
۹۸/۱۰/۲۶
تبیین و بررسی جامعه شناسی خانواده
دهمین نشست تخصصی دوره تربیت پژوهشگر در حوزه زن و خانواده با موضوع "جامعه شناسی خانواده"، به همت هیئت اندیشه ورز خانواده، تعلیم و تربیت و سبک زندگی معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان و با همکاری مدرسه علمیه اسلام شناسی برگزار شد.
۹۸/۱۰/۲۶
نخبگان و استعدادهای برتر، سرمایه عظیمی هستند
مسئول مرکز نخبگان و استعدادهای برتر حوزه علمیه خراسان، ابرازکرد: نخبگان و استعدادهای برتر سرمایه عظیمی هستند که در اختیار مرکز نخبگان و استعدادهای برتر این حوزه قرار دارند.
۹۸/۱۰/۲۶
1234567891011121314151617181920...
بالا
--%>