امروز: جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴
نماز جمعه بازوی حاکمیت دینی است
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه شاکله دین بدون حکومت قائم به اصل خود نیست، گفت: نماز جمعه یکی از بازوان قدرت حاکمیت دینی است البته نمازجمعه ای که خطیب آن قدرت تبیین مسائل مختلف را داشته باشد.
نشست تخصصی «فرهنگ رضوی؛ بانوان و رسالت ها» در مدرسه علمیه اسلام شناسی برگزار می شود
مدیر مدرسه علمیه اسلام شناسی حضرت زهرا(س) از برگزاری نشست تخصصی با عنوان «فرهنگ رضوی، بانوان و رسالت ها» در روز شنبه 7 مرداد خبر داد.
سوء خلق و بد رفتاری عامل حبط اعمال خیر و فشار قبر است
عضو هیات امنا و سرپرست مرکز جامع علوم انسانی سوء خلق و بدرفتاری با اطرافیان به خصوص اعضای خانواده را عاملی موثر در حبط اعمال خیر و فشار قبر دانست چراکه دیگران را در فشار و سختی می گذارد.
جدول زمانبندی مصاحبه علمی مهارتی مجوز تدریس خواهران
زمان انجام مصاحبه علمی مهارتی مجوز تدریس خواهران بر اساس جدول پیوست می باشد.
گزارش تصویری / سلسله همایش های اخلاق و تهذیب با حضور حضرت آیت الله العظمی سبحانی
سلسله همایش های اخلاق و تهذیب با حضور حضرت آیت الله العظمی سبحانی به همت معاونت فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان پیش از ظهر امروز در مدرسه علمیه عالی نواب برگزار شد. عکس: علیرضابراهیم پور
همکاری بین حوزه‌های علمیه و آموزش و پرورش، از بركات شجره طیبه انقلاب است
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: همکاری بین حوزه‌های علمیه و آموزش و پرورش، از بركات شجره طیبه انقلاب است
حوزه علميه استان آمادگي همكاري با آموزش و پرورش را در امر تربيت ديني دانش آموزان به صورت محتوا محور دارد
مدير حوزه علميه خراسان شمالي: حوزه علميه استان آمادگي همكاري با آموزش و پرورش را در امر تربيت ديني دانش آموزان به صورت محتوا محور دارد
تبیین احکام مربوط به آیات 229 سوره بقره در دهمين جلسه «محاضرات فی فقه القرآن الکریم»
آیت الله العظمی جعفر سبحانی، از مراجع عظام تقلید در دهمین جلسه از سلسله جلسات «محاضرات فی فقه القرآن الکریم» با اشاره به آیه229 سوره مبارکه بقره به احکام مربوط به آن پرداختند.
کرامت انسان در گرو اطاعت و تبعیت از خداوند متعال است
حجت الاسلام اسلامی فر با بیان این که عدم منت گذاری و آبروداری از ویژگی های کریم بوده و اوج این خصیصه در حضور کریمه اهل بیت، حضرت فاطمه معصومه(س) است، گفت: کرامت انسان در اطاعت و تبعیت از خداوند است.
آزادی غربی، مقدمه استعمار است
آیت الله ممدوحی در پاسخ به برخی شبهات و ایرادات غلطی که به حکمت حکومت فقیه وارد می شود، گفت: غرب قصد گرفتن دین ما را دارد و برای رسیدن به این هدف و سلطه بر ایران از مقوله آزادی و پوچ‌گرایی جوانان استفاده می‌کند.
1234567891011121314151617181920...
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا