امروز: پنج‌شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴
تمدید ثبت نام دوره زبان آلمانی تا 30 دی
ثبت نام دوره مقدماتی آموزش زبان آلمانی تا شنبه 30 دی 96 تمدید شد.
برگزاری نشست علمی طلاب و روحانيون شهرستان بيرجند در پی اظهارات اخير در خصوص انتقاد از معصومین(عليهم السلام)
حجت الاسلام والمسلمین مجید نصیرایی مدیر حوزه علمیه خراسان جنوبی در گفتگوبا خبرگزاري خاورستان، گفت: حوزه علمیه خراسان جنوبی، پیرامون مسائل مختلف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و ... نشست های علمی را برگزار می کند.
دهمین نشست از سلسله نشست‌های اقتصادنا، 28 دیماه برگزار می‌شود
دهمین نشست تخصصی از سلسله نشست‌های اقتصادنا به همت معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان و توسط هیأت اندیشه‌ورزی اقتصاد و الگوی پیشرفت اسلامی این حوزه با موضوع «نقش نظام وقف و نهادهای خیریه در اقتصاد مقاومتی» ساعت ۹ صبح پنجشنبه ۲۸ دی‌ماه ۱۳۹۶ برگزار خواهد شد.
برگزاري نشست والدين طلاب با مسئولين مدرسه علميه الزهرا (س) فردوس
در راستاي ارتباط موثر نشستي با حضور والدين طلاب و مسئولين مدرسه در محل سالن اجتماعات مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها فردوس برگزار گردید.
گزارش تصویری / همایش «شهید نواب صفوی، طلبه مؤمن انقلابی»
همایش «شهید نواب صفوی، طلبه مؤمن انقلابی» در آستانه شصت و دومین سالگرد شهادت وی در حرم رضوی برگزار شد. عکس: حمید فرش باف
هدف نخبگان حوزوی تولید علم و پیشروی در علوم انسانی باشد
ممتاز آموزشی و پژوهشی حوزه علمیه خراسان: تدریس اگر با هدف تدریس و برطرف کردن مسائل و تنگناهای مالی صورت پذیرد، مانعی در برابر پیشرفت و بروز استعدادهای نخبگان حوزوی و به ثمر نشستن ظرفیت ها و قابلیت های آنان است.
تبیین مولفه های حوزه علمیه انقلابی و غیرانقلابی در مدرسه جوادالائمه(ع) درود
امام جمعه درود نیشابور: حوزه غیرانقلابی نسبت به اتفاقات پیرامونی خود بی تفاوت است و همه همت و وظیفه خود را در درس خواندن طلبه می بیند و به نتیجه درس خواندن و تبلیغ کاری ندارد.
ادبیات مکتوب هنوز هم مهم ترین ابزار انتقال پیام است
مدیر گروه ادب و هنر دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی: اهمیت نویسندگی در توانایی متون برای انتقال پیام است و زمانی یک اندیشه به خوبی از طریق متن منتقل می شود که در قالب صحیح عرضه شود.
مسئولین به صورت مستمر پیگیر وضعیت نخبگان حوزوی باشند
ممتاز آموزشی و پژوهشی حوزه علمیه خراسان: مسئولین مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان و سایر مراکز دغدغه مند در زمینه حمایت از نخبگان حوزوی باید به صورت مستمر از وضعیت ایشان باخبر باشند.
مقدمات حضور نخبگان در همایش های بین المللی فراهم شود
ممتاز آموزشی و پژوهشی حوزه علمیه خراسان: حضور نخبگان و استعدادهای برتر حوزه علمیه در همایش های بین المللی و بازدید ایشان از مراکز علمی کشور و جهان بسیار مهم و اثرگذار است.
1234567891011121314151617181920...
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا