امروز: یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴
مدرسه علمیه نواب در سطح چهار تخصصی (دکتری) طلبه می‌پذیرد
مدیر مدرسه علمیه عالی نواب حجه الاسلام والمسلمين اسفندياري گفت: ثبت‌نام رشته‌های تخصصی سطح چهار مدرسه از اوائل هفته آینده آغاز شده و تا بعد از ماه مبارک رمضان، 15 تیر ادامه خواهد داشت.
برگزاری دوره‌های «مهارت تبلیغ در قرآن» ویژه ماه رمضان
معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان از برگزاری دوره‌های «مهارت تبلیغ در قرآن» ویژه ماه مبارک رمضان با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین قرائتی در مدرسه عالی نواب خبرداد.
همایش یادمان شهدای طلبه در مشهد برگزار شد
همایش یادمان شهدای روحانی با حضور بیش از 300 نفر از طلاب شاهد و ایثارگر در مشهد برگزار شد.
شرح دعای روز اول ماه مبارک رمضان
اگر در ماه رمضان همه کار ها برای خدا باشد؛ این روزه خاص الخاص هست و اینکه در دعا از خدا می خواهی اللَّهُمَّ اجْعَلْ صِیامِی فِیهِ صِیامَ الصَّائِمِینَ یعنی روزه مرا روزه خاص الخاص قرار بده.
تفسیر دعای سحر1
یکی از در خواست های بنده از معبود، آمرزش گناهان است؟ از جمله دعاها، دعای سحر می باشد که عارف سحرگاهان با خدای خود خلوت می کند و به راز و نیاز می پردازد و در همه دعا خدا خدا می کند همان گونه که استاد بزرگوارم حضرت امام رحمه الله می فرمودند دعای سحر، مسئول منه ندارد» یعنی فقط راز و نیاز با خداست.
کلیپ / سلسله همایش های اخلاق و تهذیب
همزمان با برگزاری سلسله همایش های اخلاق و تهذیب با عنوان پیوند مهدویت با اخلاق و تهذیب که به همت معاونت فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان برگزار شد، تعداد 50 تن از طلاب حوزه علمیه مشهد به دست آیت الله علم الهدی، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی، آیت الله عاملی، مدیر عالی حوزه علمیه خراسان و آیت الله حسینی خراسانی،‌ عضو مجلس خبرگان رهبری به لباس مقدس روحانیت ملبس شدند.
تا آسمان (به مناسبت ماه مبارک رمضان)
رمضان، موسم عبادت و شستشوی جان در نهر پاك روزه داری است. بندگان خدا در اين ماه با اتصال به حلقه های دعا و عبادت، آسمانی می شوند و وجود خود را جانی تازه می بخشند. ويژه نامه تا آسمان به مناسبت ماه مبارک رمضان، ارائه شده است.
کلیپ / آزمون پذیرش سال تحصیلی 97-96 حوزه علمیه خراسان
بازدید مدیر عالی حوزه علمیه خراسان آیت الله سیدمصباح عاملی از محل برگزاری آزمون پذیرش سال تحصیلی 97-96 این حوزه.
کلیپ / بازدید از مناطق زلزله زده فریمان
بازدید مدیران و مسئولین معاونت فرهنگی اجتماعی و مسئولین فرهنگی مدارس علمیه خراسان از مناطق زلزله زده فریمان.
دشمن جنگ اعتقادی را کلید زده است
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: مقاومت مردم در خرمشهر به جهانیان ثابت کرد که مقاومت کردن به عِده و عُده نیست، بلکه به ایمان و تقوای الهی است و اگر اعتقادات مردم ما قوی باشد اصلاً نگران جنگ سخت نخواهیم بود و به همین خاطر است که دشمنان به دنبال جنگ اعتقادی هستند.
1234567891011121314151617181920...
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا