ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
سایر اخبار
امکان استفاده از متن کامل 23 هزار عنوان کتاب برای کودکان و نوجوانان

وبسایت کتابخانه کودکان و نوجوانان، بیش از 23 هزار عنوان کتاب را به صورت رایگان برای مطالعه برخط، دراختیار علاقمندان قرار داده است.

۱۳۹۹/۰۱/۱۶
شعبان، بهشت مومنان

شعبان المعظم، ماه پرفیضی برای ورود به بهشت الهی و ضیافت خداست.

۱۳۹۹/۰۱/۰۶
اهمیت نوروز از دیدگاه اسلام

امام صادق(ع) در باب اهمیت نوروز فرموده اند: « هیچ روز، نوروز نیست مگر آن که ما در آن روز انتظار فرج می کشیم، زیرا از روزهای ما و شیعیان ما است. »

۱۳۹۸/۱۲/۲۹
نجوای مردم ایران در شب شهادت باب الحوائج(ع)

همزمان با شب شهادت باب الحوائج امام کاظم(ع) در آخرین شب سال 98، همه با هم در پویش "نجوای مردم ایران" با قرائت دعای توسل و عرض تسلیت به محضر حضرت رضا(ع) و حضرت فاطمه معصومه(س)، شرکت کنیم.

۱۳۹۸/۱۲/۲۸
هیچ تصمیم فردی درباره حرم مطهر گرفته نخواهد شد

تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه نسبت به حفظ سلامت زائران خود را مسئول می‌دانیم، تأکید کرد: بستن حرم مطهر کار آسانی نیست و هیچ تصمیم فردی درباره حرم مطهر گرفته نخواهد شد.

۱۳۹۸/۱۲/۲۶
پانزدهمین فراخوان آثار پژوهشی حوزه علمیه خراسان آغاز شد

پانزدهمین فراخوان آثار پژوهشی حوزه علمیه خراسان آغاز شد که علاوه بر بخش های کتاب، رساله علمی، مقاله، ایده و نرم افزار پژوهشی، در سه بخش ویژه «بیانیه گام دوم انقلاب؛ راهبردها و راهکارها»، «سردار سلیمانی و مکتب مقاومت» و «حوزه انقلابی، حوزه تحوّلی» نیز آثار طلاب پذیرفته می شود.

۱۳۹۸/۱۲/۲۰
زیارت جامعه، معجزه ای از امام هادی(ع)

یکی از کارهای مهم امام هادی علیه السلام را می توان توجه به مسئله معرفت و امام شناسی با دو نکته عقل و دل دانست که آن حضرت این معارف را در قالب زیارت با کلمات والای نورانی با عنایت به شرایط خاص حاکم، بیان کرده اند.

۱۳۹۸/۱۲/۰۷
مجاهدت علمی امام باقر(ع)

امام باقر (علیه السلام) با مجاهدت های خود مانند خورشید در جامعه سیاه اموی درخشید و با اتکا به سیاست تبیین و ترویج عقاید شیعه و تربیت شاگردان زبده، در مسیر اصلاح امت اسلام گام برداشت.

۱۳۹۸/۱۲/۰۶
بیانیه مجمع عالی طب اسلامی ایرانی در مورد پیشگیری بیماری کرونا

مجمع عالی طب اسلامی ایرانی وابسته به اندیشکده حوزه‌های علمیه درمورد بیماری ناشی از ویروس کرونا بیانیه ای صادر کرد.

۱۳۹۸/۱۲/۰۵
توصیه آیت الله وحید خراسانی در مورد شیوع بیماری کرونا

آیت الله وحید خراسانی ضمن تأکید بر رعایت دستورات پزشکی و بهداشتی، برای دفع بیماری و نگرانی مؤمنان توصیه ای ارائه کردند.

۱۳۹۸/۱۲/۰۵
برگزاری همایش میثاق سرخ در مدرسه اسلام شناسی

مدرسه اسلام شناسی حضرت زهرا(س) به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و چهلمین روز شهادت سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی، همایش " میثاق سرخ" را برگزار کرد.

۱۳۹۸/۱۱/۲۲
پذیرش مقطع دکتری دانشگاه معارف اسلامی سال ۱۳۹۹

دانشگاه معارف اسلامی وابسته به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها برای سال ۹۹ در مقطع دکتری از میان برادران و خواهران طلبه در رشته‌ی مدرسی معارف اسلامی با پنج گرایش در دوره روزانه دانشجو می‌پذیرد.

۱۳۹۸/۱۱/۱۶
بیانیه مدارس علمیه خواهران خراسان در پی حوادث اخیر

مدارس علمیه خواهران خراسان خواهان بررسی کارشناسانه حوادث اخیر (برخورد موشک و موج سواری های مردمی) شدند و در این میان، بیانیه ای صادر کردند.

۱۳۹۸/۱۰/۲۴
شهید آیت‌الله مدرس، نماینده واقعی مردم و عصاره ملت بود

تولیت آستان قدس رضوی، بیان کرد: شهید آیت‌الله مدرس نماینده واقعی مردم و عصاره ملت بود لذا تجلیل از این مقام والا، تکریم فضیلت و آرمان‌های او در جامعه است.

۱۳۹۸/۰۹/۱۳
مشاوره‌ی ایده پروری را به صورت رایگان دریافت کنید

مدیر مرکز نوآوری و شکوفایی حوزه علمیه خراسان، گفت: طلاب صاحب ایده می توانند از فرصت حضور این مرکز در بیست و یکمین نمایشگاه کتاب مشهد برای مشاوره و شتاب‌دهنگی رویدادها، بهره مندشوند.

۱۳۹۸/۰۸/۱۳
بالا