ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
خانواده، تعلیم و تربیت و سبک زندگی
اقتصاد مُولّد؛ سالم است

استادیار دانشگاه فردوسی مشهد، با بیان اینکه اقتصادی سالم است که مُولّد باشد، گفت: توصیه می شود افراد، وارد معادلات ارزی نشود چون منافع ملی را تحت تاثیر قرار می دهد.

۱۳۹۹/۰۷/۰۶
ثبت نام شرکت در کارگاه «مولفه های تربیت اقتصادی»

کارگاه «مولفه های تربیت اقتصادی» به صورت حضوری و نیز از طریق سامانه LMS حوزه علمیه خراسان در بستر مجازی پنجشنبه این هفته برگزار می شود.

۱۳۹۹/۰۶/۲۹
نشست تفاوت ها و نقش های جنسیتی برگزارشد

سومین نشست تخصصی دوره تربیت پژوهشگر در حوزه زن و خانواده با موضوع «تفاوت ها و نقش های جنسیتی» به همت معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان برگزارشد.

۱۳۹۸/۰۵/۲۶
زن متدین و همسویی با جامعه‌ی آسیب یافته

دوازدهمین نشست از سلسله نشست های علمی پژوهشی در حوزه زن و خانواده با موضوع " زن متدین و همسویی با جامعه‌ی آسیب یافته" به همت معاون پژوهش حوزه علمیه خراسان برگزار شد.

۱۳۹۸/۰۴/۲۵
مراسم افتتاحیه دوره تربیت پژوهشگر در حوزه زن و خانواده برگزار شد

دوره تربیت پژوهشگر در حوزه زن و خانواده با حضور 40 نفر از پژوهشگران سطح سه حوزه علمیه خراسان به مدت دو سال به دو شیوه حضوری و نیمه‌حضوری برگزار می‌شود.

۱۳۹۸/۰۴/۰۶
تمدید مهلت ثبت نام دوره تربیت پژوهشگر در حوزه زن و خانواده

معاون پژوهش حوزه علمیه خراسان با تاکید بر لزوم توجه به بحث زن و خانواده و سبک زندگی، اظهار کرد: ثبت نام دوره تربیت پژوهشگر در حوزه زن و خانواده تا 20 اردیبهشت ادامه دارد.

۱۳۹۸/۰۱/۳۱
نشست دهم هیئت اندیشه ورز خانواده و تعلیم و تربیت برگزار شد

دهمین نشست هیئت اندیشه ورز خانواده و تعلیم و تربیت با بیان چارچوب های کلی بررسی جنبش فمینیسم برگزار شد.

۱۳۹۷/۱۲/۲۰
سومین شماره دو فصلنامه علمی‌تخصصی «پژوهش‌های اسلامی زن و خانواده» منتشر شد

سومیّن شماره (پائیز و زمستان97) از دو فصلنامه علمی ‌تخصصی «پژوهش های اسلامی زن و خانواده» به همت معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان و با همکاری مدرسه علمیه اسلام شناسی حضرت زهرا(س) مشهد چاپ و منتشر شد.

۱۳۹۷/۱۲/۱۸
برگزاری دوره مترجمی زبان انگلیسی

دوره تخصصی ترجمه متون انگلیسی با موضوع "زن و خانواده" به همت هیات اندیشه ورز "خانواده، تعلیم و تربیت" معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان برگزار گردید.

۱۳۹۷/۰۹/۱۰
دو فصلنامه علمی تخصصی «پژوهش های اسلامی زن و خانواده» منتشر شد

شمارۀ دوم، دو فصلنامه علمی تخصصی «پژوهش های اسلامی زن و خانواده» به همت معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان و با همکاری مدرسه علمیه اسلام شناسی حضرت زهرا(س)، منتشر شد.

۱۳۹۷/۰۷/۲۹
عدالت جنسیتی در مفهوم جهانی، مقارن با فقه اسلامی است

عضو شورای فرهنگی اجتماعی زنان، گفت: ما نیاز به عدالت جنسیتی در مفهوم جهانی GENDER JUSTICE نداریم و با توجه به مفاهیم دینی اسلامی، واژه عدالت برای پاسخ گویی به نیازهای بشری کافی است.

۱۳۹۷/۰۵/۱۷
نشست علمی تخصصی با عنوان «عدالت جنسیتی» برگزار‌ می‌شود

اداره خواهران معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان پنجمین جلسه از سلسله نشست‌های علمی پژوهشی زن و خانواده را با موضوع « عدالت جنسیتی»، 17 مردادماه برگزار می‌کند.

۱۳۹۷/۰۵/۱۴
سومین نشست مشترک هیئت های اندیشه ورز حوزه علمیه خراسان برگزار شد

سومین نشست مشترک مدیران و دبیران هیئت های اندیشه ورز حوزه علمیه خراسان، در اتاق جلسات مرکز مدیریت این حوزه برگزار شد.

۱۳۹۷/۰۵/۰۷
تناسب آموزش های خواهران طلبه و نیازهای جامعه مورد بررسی قرار گیرد

مدیر هیئت اندیشه ورز خانواده، تعلیم و تربیت و سبک زندگی گفت: باید در کنار برگزاری نشست ها و همایش های تخصصی، تناسب آموزش های ویژه خواهران طلبه با نیازهای جامعه به صورت علمی مورد مطالعه قرار گیرد.

۱۳۹۷/۰۵/۰۷
نشست علمی تخصصی «شاخصه های خانواده جامعه محور» برگزارشد

چهارمین جلسه از سلسله نشست‌های علمی پژوهشی در حوزه «زن و خانواده» با موضوع «شاخصه های جامعه خانواده محور» و با حضور حجت الاسلام دکتر بستان، عضو ھیئت علمی گروه جامعه شناسی پژوھشگاه حوزه و دانشگاه، در مدرسه علمیه رضویه برگزار شد.

۱۳۹۷/۰۵/۰۷
بالا