ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
تبلیغ
کارگاه تلبس «بایدها و نبایدهای طلبگی» با حضور مدیر حوزه علمیه خراسان برگزار می‌شود

کارگاه تلبس «بایدها و نبایدهای طلبگی»، با حضور آیت‌الله سیدمصباح عاملی، فردا یکشنبه 20 بهمن، ساعت 8:30 در مدرسه علمیه سلیمانیه برگزار می‌شود.

۱۳۹۸/۱۱/۱۹
ثبت‌نام دوره تربیت مبلغ «آشنایی با جریان‌های فکری جهان اسلام» تا 10 دی

دوره عمومی «آشنایی با جریان‌های فکری جهان اسلام» به‌صورت کارگاهی و توسط اساتید مبرز کشوری ویژه خواهران و برادران طلبه برگزار می‌گردد.

۱۳۹۸/۱۰/۰۲
برای گسترش فرهنگ اربعین، نقش حوزه علمیه از بقیه ارگان‌ها پررنگ‌تر است

یک مبلغ حوزه علمیه خراسان ضمن تشکر از معاونت تبلیغ این حوزه، گفت: در جهانی کردن اربعین همه ارگان‌ها باید سهیم باشند، اما حوزه علمیه برای گسترش این فرهنگ در جامعه نقش پر رنگ تری دارد.

۱۳۹۸/۰۸/۰۲
اثرگذاری مبلغ به همراهی و بودن در کنار مردم است

مبلغ حوزه علمیه خراسان یادآور شد: مهمترین رسالت طلبگی مبلغین در این ایام حرکت به سمت مخاطب و جذب آنان است و اگر ما مبلغین بخواهیم اثرگذار باشیم باید بیشتر در کنار مردم و همراه آنان باشیم.

۱۳۹۸/۰۸/۰۲
پرورش و تربیت مبلغان زباندان برای گردهمایی عظیم اربعین باید بیشتر از امسال باشد

مبلغ اعزامی حوزه علمیه خراسان گفت: باید از ظرفیت رسانه‌ها در مسیر پرشکوه پیاده‌روی اربعین برای تبلیغ معارف دین در قالب‌های روز به نحو احسن استفاده کرد و در همین راستا شایسته است تا کار فکری در زمینه انیمیشن سازی، موشن گرافی و... برنامه ریزی و اجرایی شود که حوزه علمیه خراسان در این زمینه موفق بوده است.

۱۳۹۸/۰۸/۰۱
اقدامات جدید معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان در مساجد کوفه و سهله

مسئول گروه تبلیغی محورهای میثم تمار و مسجد کوفه و سهله گفت: برای سال های آینده در راستای خلق کارهای تازه و جدیدِ اثرگذار در میان انبوه مشتاقان و دلدادگان به سید الشهدا(ع)، باید تدابیری درنظر گرفته شده و همه ایده های طلاب نواندیش در این زمینه ها دریافت و در فضای کاری اعمال شود.

۱۳۹۸/۰۸/۰۱
حوزه علمیه خراسان برای سال‌های آینده راهپیمایی اربعین برنامه‌های اساسی‌تری در نظر دارد

حجت الاسلام و المسلمین حمید ایزدی معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان در پایان سفر خود به کشور عراق، گفت: مبلغین برای جهانی تر شدن همایش عظیم اربعین باید اهتمام بیشتری داشته باشند، که در این جهت حوزه علمیه خراسان برای سال های آتی اعزام مبلغین به کشور عراق گام های اساسی‌تری در نظر دارد.

۱۳۹۸/۰۷/۲۸
دیدار معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان با مسئول شئون تبلیغ حوزه علمیه نجف

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان در ادامه سفر خود به کشور عراق و سرکشی از حلقه های تبلیغی این حوزه در محورهای مختلف حضور زائران پیاده، با مسئول شئون تبلیغ حوزه علمیه نجف نیز دیدار کرد.

۱۳۹۸/۰۷/۲۳
گزارشی کوتاه از آغاز فعالیت تبلیغی حوزه علمیه خراسان در عراق/از اقامه نماز در شبستان حضرت زهرا(س) تا برگزاری نمایشگاه برای نوجوانان

مدیر تبلیغ حوزه علمیه خراسان، خدمت به زائران اربعین را وظیفه مبلغان دانست و گفت: 3 اتوبوس از مبلغان در نجف، 17 تیم تبلیغی در مسیر کربلا، 2 اتوبوس از مبلغان در کاظمین و ۴۴ نفر در مسجد سهله، مسجد کوفه و مسجد میثم تمار مستقر شده‌اند.

۱۳۹۸/۰۷/۱۸
آغاز ثبت‌نام مبلغان دهه آخر صفر

علاقه‌مندان به تبلیغ در دهه آخر صفر در مسیر زائران پیاده حرم رضوی می‌توانند از 14 تا 24 مهر 1398 از طریق سایت حوزه علمیه خراسان (پورتال طلبه، قسمت تبلیغ، ثبت‌نام اعزام دهه آخر صفر) برای این امر ثبت‌نام کنند.

۱۳۹۸/۰۷/۱۴
اعزام 200 مبلغ حوزه علمیه خراسان به پیاده روی عظیم اربعین

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان با بیان این که حدود 40 نفر از مبلغان خواهر و برادر در کاظمین و 40 نفر دیگر نیز در مسجد کوفه و سهله مشغول به فعالیت تبلیغی برای زوار سید الشهدا(ع) خواهند شد، خاطر نشان کرد: سایر مبلغان اعزامی نیز در قالب گروه های پنج نفره با تعیین سرگروه ساماندهی شده اند تا در مسیر نجف به کربلا به تبلیغ دینی، تبیین مسائل شرعی و همچنین پاسخگویی به شبهات اعتقادی بپردازند.

۱۳۹۸/۰۷/۱۳
پاسخ اجمالی به سه شبهه پیرامون غدیر خم

همایش «وارثان غدیر»، با حضور عصام العماد و حجت‌الاسلام والمسلمین توحیدی، برگزار شد و به بررسی سه شبهه پیرامون غدیر خم اختصاص داشت.

۱۳۹۸/۰۵/۲۸
نتیجه اعتقاد و عدم اعتقاد به غدیر، رهبری جوامع ایران و کشورهای وهابی است

عصام العماد گفت: جامعه عربستان یا ایران از لحاظ نژادی بر یکدیگر برتری ندارند ولی فرهنگ ایرانی بالاتر است، زیرا رهبری آن انسانی مؤمن، باتقوا و عالم است و این بزرگ‌ترین نتیجه عملی مسئله غدیر است.

۱۳۹۸/۰۵/۲۸
همایش وارثان غدیر برگزار شد

همایش «وارثان غدیر»، به همت معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان و با حضور دکتر عصام العماد و حجت‌الاسلام والمسلمین توحیدی، در مدرسه علمیه سلیمانیه برگزار شد.

۱۳۹۸/۰۵/۲۸
رویکردهای تحولی معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان بیان کرد: مرجعیت علمی و توان افزایی مبلغان در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و گام های تحولی حوزه، رویکرد فعالیت این معاونت است.

۱۳۹۸/۰۵/۲۲
بالا