ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
سیاست و جامعه
تعریف انقلاب در فضای انقلاب اسلامی با تعریف غربی آن متفاوت است

مدرس معارف انقلاب اسلامی، گفت: انقلاب اسلامی و نظام، تفکیک‌پذیر نیستند اما در عین حال متمایزند؛ بنابراین کارکردهای نادرستی که در بدنه نظام صورت می‌گیرد را نباید به پای انقلاب گذاشت.

۱۳۹۸/۱۰/۲۸
جلسات توجیه سیاسی دوره تابستانی مدرسه علمیه اهل‌البیت سبزوار برگزار شد

جلسات توجیه سیاسی دوره تابستانی مدرسه علمیه اهل‌البیت سبزوار با موضوعات «راهبرد آمریکا در مواجهه با ایران» و همچنین «شورای نگهبان» برگزار شد.

۱۳۹۸/۰۴/۲۷
سیزدهمین نشست تخصصی اولی‌الابصار برگزار شد

سیزدهمین نشست تخصصی سیاسی اولی‌الابصار ویژه مسئولان و اساتید مدارس علمیه خواهران برگزار شد.

۱۳۹۸/۰۴/۲۲
طلاب، پرچم دار دین‌داری در عرصه اجتماعی هستند

رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی بیان کرد: حوزه یک نهاد دینی است، و طلاب علاوه بر تحصیل، در عینیت پیدا کردن دین در عرصه جامعه باید علمدار و پرچم‌دار باشند.

۱۳۹۸/۰۴/۱۲
دوازدهمین نشست تخصصی اولوالابصار برگزار شد

دوازدهمین نشست تخصصی سیاسی اولوالابصار ویژه مسئولان و اساتید مدارس علمیه خواهران برگزار شد.

۱۳۹۸/۰۴/۱۱
کارگاه آموزشی دوره تربیت مدرس معارف انقلاب اسلامی ویژه طلاب سطح 3 و 4 برگزار شد

کارگاه آموزشی دوره تربیت مدرس معارف انقلاب اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری (حفظه الله ) ویژه طلاب سطح 3 و 4 در مدرسه تخصصی قرآن و عترت برگزار شد.

۱۳۹۸/۰۲/۱۰
برگزاری آخرین نشست گفتمانی انقلاب اسلامی با عنوان " عصر انقلاب " در مشهد

آخرین نشست " عصر انقلاب اسلامی " با رویکرد تبیین گفتمان انقلاب اسلامی و اندیشه های رهبر معظم انقلاب به همت دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری ، معاونت فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان وآستان قدس رضوی، ویژه طلاب، دانشجویان و فعالان فرهنگی مشهد در سالن همایش های آستان قدس رضوی برگزار شد.

۱۳۹۷/۱۲/۲۶
طلاب مراقب مراودات خود باشند

استاد حوزه علمیه خراسان تأکید کرد: خصائص انسانی مسری است و ممکن است در هنگام مراودات، خصائص ناپسند دیگران به ما منتقل شود.

۱۳۹۷/۱۰/۲۳
حوزه علمیه خراسان در برگزاری برنامه برای مدیران مدارس پیشگام است

استاد گروه تاریخ معاصر موسسه امام خمینی(ره) در خصوص برگزاری اجلاس سراسری مدیران مدارس علمیه، گفت: حوزه علمیه خراسان در این زمینه پیشگام است و شعار تحولی این حوزه واقعی است و امیدواریم برای سایر حوزه‌های علمیه کشور هم الگو شود.

۱۳۹۷/۰۸/۲۴
راهپیمایی 13 آبان نشان از آمادگی سطوح مختلف جامعه اسلامی در مقابله با استکبار دارد

نشست معاون آموزش حوزه علمیه خراسان با مسئولان آموزش و مسئولان پایگاه‌های بسیج مدارس علمیه مشهد در آستانه یوم‌الله 13 آبان برگزار شد.

۱۳۹۷/۰۸/۱۲
عده ای در داخل کشور قلم خود را در اختیار استکبار قرار داده اند

عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی گفت: توطئه های دشمن روز به روز پیچیده تر می شود و از طریق شبکه های ماهواره ای و فضای مجازی فعالیت می کنند و عده ای نیز در داخل کشور هستند که قلم خود را در اختیار استکبار قرار داده اند.

۱۳۹۷/۰۷/۲۳
امروز جامعه بیش از گذشته به نگاه فقهی حوزویان نیازمنداست

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه امام صادق (ع) با تاکید بر اینکه حوزه های علمیه با توجه به نیاز امروز، باید مسئله محور عمل کنند، گفت: چرا بعضی مسائل که جزو نیازهای اولیه کشور می‌باشد، بر زمین مانده است؟

۱۳۹۷/۰۷/۱۴
دوره تربیت مدرس معارف انقلاب اسلامی ویژه طلاب سطح 3 و 4

معاون فرهنگی اجتماعی و سیاسی حوزه علمیه خراسان از برگزاری طرح آموزش مدرسان معارف انقلاب اسلامی ویژه طلاب سطح 3 و 4 حوزه علمیه خراسان خبر داد.

۱۳۹۷/۰۶/۲۲
ضرورت ورود حوزه‌های علمیه و طلاب به میدان عمل اقتصادی

عضو هیات علمی و معاون پژوهشی دانشگاه امام صادق(ع)، بیان کرد: امروز باید حوزه‌های علمیه و طلاب وارد میدان شده و اصول و عقاید اقتصادی مردم را همانند عقاید سیاسی و عبادی و ... فعال کنند.

۱۳۹۷/۰۶/۰۹
نشست بصیرتی‌سیاسی «جنگ اقتصادی، آسیب‌ها و فرصت‌ها » برگزار می‌شود

نشست تخصصی بصیرتی‌سیاسی با عنوان « جنگ اقتصادی، آسیب‌ها و فرصت‌ها »، به همت معاونت فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان، چهارشنبه 7شهریور در مدرسه علمیه سلیمانیه برگزار می شود.

۱۳۹۷/۰۶/۰۶
بالا