ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
مدیریت حوزه علمیه خراسان
بیانیه شورای عالی و مدیریت حوزه علمیه خراسان درباره روز قدس

حوزه علمیه خراسان، در تداوم مبارزات اسلامی به مبارزه بی امان فکری و ایدئولوژیکی خویش ادامه می دهد و سر در خط فرمان قائد بزرگ خویش حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای تا پایان زمان شیطانی و دفن اهریمن به پیش خواهد تاخت.

۱۳۹۹/۰۳/۰۱
بازخوانی بیانات مدیر حوزه علمیه خراسان در رابطه با روز جهانی قدس

مدیر حوزه علمیه خراسان بر این اعتقاد تاکید دارد که هیچ تردیدی به خود راه ندهیم که همین مسیر پیش روي ما و حرکت مردمی و جهانی، بهترین راه برای رسیدن به آزادی قدس شریف و محو اسرائیل از روی زمین است.

۱۳۹۹/۰۲/۳۱
پیام تبریک دبیر شورای عالی و مدیر حوزه علمیه خراسان به رئیس سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی

دبیر شورای عالی و مدیر حوزه علمیه خراسان با صدور پیامی انتصاب حجت الاسلام و المسلمین مهدوی مهر را به عنوان ریاست سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی، تبریک گفتند.

۱۳۹۹/۰۲/۳۰
حوزویان، ایده پردازان نظام اسلامی هستند

مدیر حوزه علمیه خراسان اظهار کرد: حوزویان می بایست در همه بخش‌های فرهنگی و اقتصادی در کنار توجه به معنویت جامعه، تلاش کنند و به آنان ایده متناسب با نگاه دینی ارائه دهند.

۱۳۹۹/۰۲/۲۲
پیام تبریک و تقدیر مدیر حوزه علمیه خراسان خطاب به اساتید گرانقدر

مدیر حوزه علمیه خراسان در پیامی با گرامیداشت یاد علامه شهید، استاد مرتضی مطهری، فرارسیدن هفته بزرگداشت مقام معلم و استاد را تبریک گفته و آورده است: اساتید متعهّد و مسئولیت‌پذیر حوزه علمیه خراسان با شیوه‌های نوین آموزشی، ظرفیت و انعطاف حوزه را از قوه به فعل بدل کردید و نشان دادید که مسیر جریان علم و معرفت در این حوزه، توقف ناپذیر است.

۱۳۹۹/۰۲/۱۵
طلاب جهادگر در خدمت اجتماعی بی نظیر هستند.

مدیر حوزه علمیه خراسان، همراهی طلاب جهادگر در خدمت اجتماعی مقابله با کرونا و رزمایش همدلی و کمک مومنانه را حرکت خوبی دانست که جای تقدیر دارد.

۱۳۹۹/۰۲/۱۰
تقدیر مدیر حوزه علمیه خراسان از معاونت تبلیغ

مدیر حوزه علمیه خراسان در مراسم رونمایی از نرم افزار اندرویدی "ضیافت" از تلاش های معاونت تبلیغ و فعالیت های همکاران و جهادگران این حوزه، تقدیر کرد.

۱۳۹۹/۰۲/۰۶
قرآن، کلید واژه‌ی رمضان است

مدیر حوزه علمیه خراسان، بیان کرد: قرآن کتابی جامع که از همه ی شئون فردی، اجتماعی، معنوی، سیاسی، دنیوی، اخروی و ...، برای رسیدن انسان به کمال، برنامه دارد، لذا کلیدواژه این ماه، قرآن است.

۱۳۹۹/۰۲/۰۶
تسلیت آیت الله سید مصباح عاملی به حجت الاسلام والمسلمین حاج شيخ احمد آقاي مروی

مدیر حوزه علمیه خراسان در پیامی درگذشت همشیره مکرمه تولیت آستان قدس رضوی را تسلیت گفت.

۱۳۹۹/۰۱/۲۲
حوزه انقلابی، تلاش بی وقفه و خدمت صادقانه

مدیر حوزه علمیه خراسان ضمن تقدیر از تلاش مدافعان سلامت، اعلام کرد که دروس این حوزه از روز یکشنبه مورخ دهم فروردین ۹۹ برابر با چهارم شعبان المعظم 1441 ه.ق به صورت مجازی ادامه می یابد.

۱۳۹۹/۰۱/۰۸
همه سلایق گوناگون حوزوی می توانند با رعایت اصول انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف حوزه مشارکت کنند.

مدیر حوزه علمیه خراسان خاطر نشان کرد: همه سلایق فکری و سیاسی می توانند با حفظ هویت حوزوی و رعایت خطوط اصلی انقلاب، نظام، امام و رهبری در عرصه های مختلف حوزه فعالیت کنند.

۱۳۹۸/۱۲/۲۴
مشاور مدیر حوزه علمیه خراسان در امور بسیج اساتید معرفی شد

مدیر حوزه علمیه خراسان ، حجت الاسلام و المسلمین مهدوی ارفع را به عنوان مشاور خود در امور بسیج اساتید این حوزه منصوب کرد.

۱۳۹۸/۱۲/۲۴
معاون جدید آموزش منصوب شد

مدیر حوزه علمیه خراسان معاون جدید آموزش این حوزه را منصوب کرد.

۱۳۹۸/۱۲/۲۴
مسئول جدید حوزه مدیریت منصوب شد

حجت الاسلام و المسلمین سید ابوالفضل کاظمی به عنوان مسئول جدید حوزه مدیریت و ارتباطات حوزه علمیه خراسان منصوب شد.

۱۳۹۸/۱۲/۲۴
عدم حضور در انتخابات، فرار از مسئولیت است

مدیر حوزه علمیه خراسان بیان کرد: همه‌ی مردم در اداره‌ی جامعه وظیفه‌ دارند لذا عدم حضور درصحنه‌ی انتخابات، فرار از مسئولیت و اختیار انزوا است.

۱۳۹۸/۱۱/۳۰
بالا