ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
اعضای شورای عالی حوزه علمیه خراسان
همه ابعاد شخصیتی امام راحل را باید درک کرد

عضو شورای عالی حوزه علمیه خراسان با تاکید بر اینکه باید همه ابعاد شخصیتی امام خمینی(ره) بررسی شود تا به نتیجه دلخواه برسیم، تصریح کرد: البته فهم همه خصوصیت های ایشان کار عده خاصی از افراد است و تمام مردم نمی توانند آن را درک کنند.

۱۳۹۹/۰۳/۱۳
بیانیه شورای عالی و مدیریت حوزه علمیه خراسان به مناسبت ارتحال ملکوتی امام خمینی قدس سره الشریف و پانزدهم خرداد

شورای عالی و مدیریت حوزه علمیه خراسان به مناسبت ارتحال ملکوتی امام خمینی قدس سره الشریف و پانزدهم خرداد بیانیه ای صادر کردند.

۱۳۹۹/۰۳/۱۲
بیانیه شورای عالی و مدیریت حوزه علمیه خراسان درباره روز قدس

حوزه علمیه خراسان، در تداوم مبارزات اسلامی به مبارزه بی امان فکری و ایدئولوژیکی خویش ادامه می دهد و سر در خط فرمان قائد بزرگ خویش حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای تا پایان زمان شیطانی و دفن اهریمن به پیش خواهد تاخت.

۱۳۹۹/۰۳/۰۱
پیام تبریک دبیر شورای عالی و مدیر حوزه علمیه خراسان به رئیس سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی

دبیر شورای عالی و مدیر حوزه علمیه خراسان با صدور پیامی انتصاب حجت الاسلام و المسلمین مهدوی مهر را به عنوان ریاست سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی، تبریک گفتند.

۱۳۹۹/۰۲/۳۰
ورود به جبهه‌ی دین، سعادتی دنیوی و اخروی دارد

دبیر شورای عالی حوزه علمیه خراسان، بیان کرد: قرارگرفتن در جبهه ی علمای دین، سعادتی دارد که با هیچ کار دیگری قابل مقایسه نیست.

۱۳۹۹/۰۲/۲۳
توجه به الزامات ستاد ملی مبارزه با کرونا حق شرعی هر فرد است

دبیر شورای عالی حوزه علمیه خراسان، بیان کرد: با توجه به الزامات ستاد ملی مبارزه با کرونا کسی حق شرعی و عقلی ندارد که به عنوان مذهب و دین، بر خلاف این اصول اقدام کند.

۱۳۹۹/۰۲/۲۳
دعوت آیت الله سیدحسن مرتضوی از عموم مردم برای توسل و دعا در آستانه سال جدید

آیت الله سیدحسن مرتضوی، عضو شورای عالی حوزه علمیه خراسان در آستانه سال جدید از عموم مردم دعوت کردند تا با توسل و دعا، گرفتاری و بلا را از کشور دور کنیم.

۱۳۹۸/۱۲/۲۸
حضور مردمی در انتخابات، خاری در چشم کفار است

یکی از علمای بزرگ حوزه علمیه خراسان بیان کرد: حضور مردم شریف ایران درصحنه‌ی انتخابات، همانند خاری در چشم کفار است.

۱۳۹۸/۱۱/۳۰
مدیریت مدرسه از کارهای مهم و خطیر است

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی ابراز کرد: هر کسی ‌که مسئولیت مدرسه یا حوزه علمیه ای را بر عهده دارد، به طور طبیعی مدیر یک پایگاه از پایگاه های امام زمان(عج) است و از این رو در بین همه سمت هایی که برای روحانیت وجود دارد، این سمت خطیرترین و بالاترین است.

۱۳۹۸/۱۱/۲۳
وجود ولایت عامل پیروزی انقلاب و نظام اسلامی است

دبیر شورای عالی حوزه علمیه خراسان گفت: با وجود اینکه تا به امروز حوادث گوناگونی در کشور اتفاق افتاده است، اما شکست نخورده ایم و این به خاطر وجود امامت و ولایت در زندگی مردم می باشد

۱۳۹۸/۱۱/۱۵
مجلس سوگواری حضرت زهرا(س) در بیت آیت الله رضازاده تا پنجشنبه ادامه دارد

مجلس ذکر توسل و مصائب حضرت زهرا سلام الله علیها در بیت حضرت آیت الله رضازاده از یکشنبه 6 بهمن تا پنجشنبه 10 بهمن 98 برگزار می شود.

۱۳۹۸/۱۱/۰۶
حمایت کارکنان مرکز مدیریت حوزه خراسان از اقدام سپاه

تجمع کارکنان مرکز مدیریت این حوزه در حمایت و قدردانی از حرکت موشکی بامداد امروز سپاه پاسداران با حضور نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و مدیر حوزه علمیه خراسان برگزار شد.

۱۳۹۸/۱۰/۱۸
مجلس سوگواری حضرت زهرا(س) در بیت آیت الله مرتضوی از روز سه شنبه

مجلس ذکر توسل و مصائب حضرت زهرا سلام الله علیها در بیت حضرت آیت الله مرتضوی از سه شنبه به مدت 5 روز برگزار می شود.

۱۳۹۸/۱۰/۱۶
ایمان بدون بصیرت راهگشا نخواهد بود

عضو شورای عالی حوزه علمیه خراسان، بیان کرد: ایمان بدون بصیرت راهگشا نخواهد بود و معلوم نیست چنین ایمانی عاقبت بخیری و سعادت را برای انسان به همراه داشته باشد یا خیر,

۱۳۹۸/۱۰/۰۹
دشمن در برابر مقاومت، خلع سلاح است

دبیر شورای عالی حوزه علمیه خراسان با تأکید بر اینکه دشمن در برابر مقاومت سلاحی ندارد و خلع سلاح است، تصریح کرد: مقاومت در ایران و جهان از جمله لبنان موفق خواهد شد که استکبار را به معنای واقعی از صحنه خارج کند.

۱۳۹۸/۰۹/۲۷
بالا