ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
دفتر موقوفات و امور حقوقی وقف
وقف منزلی در کاشمر برای حوزه علمیه خراسان

مسئول حوزه مدیریت و دفتر موقوفات و امور حقوقي وقف حوزه علميه خراسان، از وقف يك باب منزل مسكوني برای این حوزه، با نیت اسکان و بهره وری طلاب مدارس علمیه در کاشمر، خبرداد.

۱۳۹۹/۰۷/۰۳
اهدا يك قطعه دستبند طلا به دفترموقوفات حوزه علميه خراسان

مسئول اداره موقوفات دفتر موقوفات و امور حقوقی وقف حوزه علميه خراسان، اعلام کرد: يك قطعه دستبند طلا توسط بانوي محترم نيكوكار به دفتر موقوفات و امور حقوقی وقف این حوزه، اهداء گرديد.

۱۳۹۹/۰۷/۰۲
وقف یک دستگاه آپارتمان به عنوان استادسرا در فاروج

مدیر مدرسه علمیه محمودیه فاروج از وقف یک آپارتمان مسکونی برای اسکان اساتید در این شهر خبر داد.

۱۳۹۹/۰۶/۲۴
مدرسه سازی با رویکرد مردمی

مدیر حوزه علمیه خراسان با اشاره به فعالیت های خوبی که در این حوزه در زمینه ظرفیت سازی و معیشت طلاب برداشته شده، مدرسه سازی را با رویکرد مردمی بودن و انجام رسالت حوزوی خدمت اجتماعی مورد تاکید قرار داد.

۱۳۹۹/۰۶/۲۰
جذب موقوفات در 4 سال گذشته بی نظیر بوده است

استاد دروس خارج حوزه علمیه خراسان گفت: در 4 سال گذشته شورای عالی و مدیریت حوزه علمیه خراسان جذب موقوفات جدید و توفیقات دفتر موقوفات و امور حقوقی وقف این حوزه بی نظیر و کم نظیر بوده است.

۱۳۹۹/۰۵/۲۵
واقف ارجمند، بخشی از سرمایه‌ی خویش را وقف حوزه کرد

واقف ارجمند، حین وقف بخشی از سرمایه‌ی خویش، گفت: وقف برای حوزه‌ی علمیه خواهران، اثر گذاری و بازتاب اجتماعی گسترده تری در جامعه خواهد داشت.

۱۳۹۹/۰۵/۱۶
وقف، قرض‌الحسنه‌ای به خداوند

آیت الله سید عبدالهادی علم الهدی، ساختمان چهار طبقه ای را به عنوان مدرسه علمیه، وقف حوزه علمیه خراسان کرد.

۱۳۹۹/۰۵/۱۰
تکمیل پروژه‌های اقامتی طلاب، نیازمند مشارکت خیرین محترم است

مسئول دفتر موقوفات و امور حقوقی وقف حوزه علمیه خراسان، گفت: جهت تکمیل پروژه‌های اقامتی طلاب حوزه علمیه خراسان، نیازمند مشارکت خیرین محترم هستیم.

۱۳۹۹/۰۴/۲۲
وقف، زیرساختی برای تامین منابع حوزه است

مسئول حوزه مدیریت و ارتباطات و دفتر موقوفات و امور حقوقی وقف حوزه علمیه خراسان، بیان کرد: حضور حوزه و طلاب جهادی در زمان حیات و ممات و حفظ کرامات انسانی در هر وهله‌ای، نیازمند منابع می باشد و زیرساخت همه‌ی این مسائل، به واسطه‌ی وقف امکان پذیر است.

۱۳۹۹/۰۴/۰۵
افتتاح نمایندگی دفتر موقوفات حوزه علمیه خراسان در منطقه ترشیز

مراسم افتتاحیه نمایندگی دفتر موقوفات حوزه علمیه خراسان در منطقه ترشیز، برگزار و حجت‌الاسلام ایوبی به عنوان مسئول این دفتر معرفی شد.

۱۳۹۹/۰۴/۰۵
منزل مسکونی در بردسکن، وقف حوزه شد

مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) بردسکن، اعلام کرد: پس از رایزنی و پیگیری های متعدد، عرصه و اعیان یک باب منزل مسکونی به مساحت 107 متر مربع در شهرستان بردسکن، وقف این مدرسه شد.

۱۳۹۹/۰۴/۰۴
واگذاری دو منزل مسکونی توسط بانوی نیکوکار به حوزه علمیه خراسان

مسئول اداره موقوفات حوزه علمیه خراسان از اهداء و واگذاری دو باب منزل مسکونی توسط بانوی نیکوکار مشهدی به این حوزه خبر داد.

۱۳۹۹/۰۴/۰۳
عرض تسلیت در پی درگذشت مرحوم صاحبکار

دفتر موقوفات و امور حقوقی وقف حوزه علمیه خراسان درگذشت واقف محترم جناب آقای صاحبکار را تسلیت می‌گوید.

۱۳۹۹/۰۳/۱۷
گزارشی از احیای موقوفات حوزه علمیه خراسان در دو سال گذشته

کارشناس امور حقوقی وقف دفتر موقوفات و امور حقوقی وقف حوزه علمیه خراسان از تلاش های انجام شده برای احیای موقوفات این حوزه در دو سال گذشته‌، خبر داد.

۱۳۹۹/۰۳/۰۸
دومین مرحله از طرح رزمایش کمک مومنانه و مواسات اجرا می شود

مسئول اداره موقوفات حوزه علمیه خراسان، خبرداد: در دومین مرحله‌ی رزمایش مواسات این حوزه، بیش از 400 بسته معیشتی که توسط دفتر موقوفات و امور حقوقی وقف این حوزه تهیه شده، از امروز تا 29 اردیبهشت، توزیع می شود.

۱۳۹۹/۰۲/۲۵
بالا