ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
دفتر طرح و برنامه و فناوري اطلاعات
برنامه حوزه خراسان برای پشتوانه نظری خط مقاومت

مشاور مدیر و عضو شورای برنامه ریزی حوزه علمیه خراسان گفت: یکی از کارهایی که به برکت حمایت های مدیریت معظم صورت پذیرفته است برنامه ریزی برای دروس فقه، اخلاق و حکمت مقاومت است که حوزه خراسان را به مرجع مشخصی برای تامین پشتوانه نظری خط مقاومت در سوریه، لبنان، فلسطین و یمن تبدیل خواهد کرد.

۱۳۹۹/۰۴/۰۳
پشتیبانی و اجرای بیش از 300 دور ه ی آموزشی در سامانه‌ی LMS

مسئول دفتر فناوری و اطلاعات حوزه علمیه خراسان از برگزاری آموزش های مجازی دروس تحصیلی، مباحث فرهنگی، تبلیغی، پژوهشی، مسابقات و ... در سامانه جامع فراگیر الکترونیک دانا (LMS) این حوزه خبر داد.

۱۳۹۹/۰۲/۲۳
ویدئوهای آموزشی کار با سامانه LMS

دفتر فناوری و اطلاعات حوزه علمیه خراسان در راستای دسترسی راحت تر و پاسخ به سوالات کاربران، ویدئوهای آموزشی کار با سامانه LMS را تولید و ارائه کرده است.

۱۳۹۹/۰۲/۲۰
گفتگو با مدیر طرح و برنامه و فناوری حوزه

مدیر طرح و برنامه و فناوری حوزه علمیه خراسان، تاکید کرد: "منشور نقد حوزه خراسان" اعلامی از سوی مدیر محترم حوزه، اتمام حجت با همه کسانی است که می خواهند وارد مقوله نقد شوند.

۱۳۹۹/۰۱/۱۷
استمرار فعالیت های آموزشی در حوزه علمیه خراسان به صورت مجازی

مدیر دفتر طرح و برنامه و فناوری حوزه علمیه خراسان گفت: دروس و مدارس حوزه علمیه خراسان تا تاریخ 17 اسفندماه تعطیل است، اما با توجه به زیرساخت های کامل و بروز فناوری های موجود در این حوزه امکان برگزاری کلاس ها برای عموم طلاب به صورت مجازی فراهم می باشد.

۱۳۹۸/۱۲/۱۶
فراخوان تولید محتوا با موضوع انتخاب اصلح

اولین مسابقه تولید و توزیع محتوا در فضای مجازی به همت جبهه مقاومت سایبری حوزه علمیه خراسان آغاز شده است.

۱۳۹۸/۱۱/۲۳
انقلاب اسلامی ایران، دین اسلام را در دنیا احیا کرد

تولیت آستان قدس رضوی بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران تفکر رنسانس غرب را به چالش کشید و دین و اسلام را در دنیا احیا کرد.

۱۳۹۸/۱۱/۲۳
پیوستن بیش از 70 مدرسه علمیه به جبهه مقاومت سایبری حوزه علمیه خراسان

تاکنون 72 مدیر فعال کانال های مدارس حوزه علمیه خراسان جهت همکاری با جبهه مقاومت سایبری اعلام آمادگی نموده‌اند و در دو گروه خواهران و برادران ساماندهی شده اند.

۱۳۹۸/۱۱/۱۵
نمایشگاه آیات مقاومت در مدارس علمیه در حال برگزاری است

در این مجموعه از برخی شهیدان جبهه مقاومت از جمله حاج قاسم سلیمانی، حسین همدانی، محمدباقر حکیم، عماد مغنیه، نمر باقر النمر، سید عباس موسوی، ابومهدی المهندس و سایر بزرگان جبهه مقاومت از جمله سید حسن نصرالله و عیسی قاسم یاد شده است.

۱۳۹۸/۱۱/۱۵
ساماندهی موقوفات حوزه علمیه خراسان در یک سامانه(6)

در گفت و گو با کارشناس برنامه نویسی حوزه علمیه خراسان عنوان شد؛ سامانه موقوفات حوزه علمیه خراسان با هدف ساماندهی بهتر و دقیق تر موقوفات این حوزه تولید شده است.

۱۳۹۸/۱۱/۱۵
وحدت و انسجام حوزه خراسان حاصل دغدغه مدیر حوزه و دبیر شورای عالی است

مدیر دفتر طرح و برنامه و فناوری اطلاعات حوزه علمیه خراسان با اشاره به اینکه وحدت و انسجام به دست آمده در حوزه علمیه خراسان حاصل سعی و تلاش جدی و دغدغه شبانه روزی مدیر محترم حوزه و دبیر محترم شورای عالی است، گفت: چتر حمایت و توجه حوزه خراسان همه ظرفیت های علمی و عملی کارآمد را در چارچوب اصول و ارزشهای انقلاب فرا گرفته است.

۱۳۹۸/۱۱/۱۳
بیانیه جبهه مقاومت سایبری حوزه علمیه خراسان درباره رونمایی از معامله قرن

این طرح "ساده لوحانه " و "فریبکارانه" یک قمار و شرط‌بندی کورکورانه و بسیار خطرناک توسط رئیس جمهور تروریست آمریکا و دولت‌های سرسپرده منطقه است، که محکوم به شکست بوده و به فضل الهی هیچگاه محقق نخواهد شد.

۱۳۹۸/۱۱/۱۰
مزایای سامانه مدارج علمی برای طلاب، اساتید و گروه های علمی (5)

این سامانه با ایجاد ارتباطی استاندارد و آنلاین بین طلبه، اساتید راهنما و مشاور، واحد حراست، واحد پژوهش و گروه های علمی، روند نوشتن پایان نامه و مدیریت مراحل اداری آن را برای طلاب، اساتید و کارکنان مرکز، تسهیل می نماید.

۱۳۹۸/۱۱/۰۷
تجدید میثاق با ولایت/ نامه طلاب مدرسه آیت الله العظمی خویی(ره) به امام خامنه ای(مدظله العالی)

طلاب، اساتید و مسئولین مدرسه آیت الله العظمی خویی(ره) به تأسّی از مدیر انقلابی و بصیر حوزه علمیه خراسان، آیت الله سید مصباح عاملی در ابراز همدردی و وفاداری به مقام عظمای ولایت، طی نامه ای به معظم له ضمن تجدید میثاق با ایشان، حمایت خود از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را اعلام کردند.

۱۳۹۸/۱۱/۰۷
پایگاه دانشی کلام در حوزه علمیه خراسان آغاز به کار نمود

قرارگاه علوم عقلی حوزه علمیه خراسان از این پس فعالیت های خود را در قالب سه پایگاه دانشی ادامه می دهد.

۱۳۹۸/۱۱/۰۷
بالا