ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
معاونت تبلیغ
نمایه تبلیغ مدرسه علمیه حضرت نرجس(س) تربت‌جام

واحد تبلیغ مدرسه علمیه حضرت نرجس(س) تربت‌جام در راستای بازتاب فعالیت‌های دینی در جامعه، علاوه بر تربیت مبلغان توانمند، فعالیت‌های برون حوزوی را در عرصه‌ها و مناسبت‌های مختلف در سال 98، اجرا کرده است.

۱۳۹۹/۰۴/۱۶
استقبال طلاب سراسر کشور از مدرسه‌ تابستانه‌ تبلیغ

معاونت تبليغ حوزه علمیه خراسان تصميم به برگزاري مدرسه تابستانه تبليغ با ارائه 19 سرفصل آموزشي در عرصه‌ی توانمند سازي مبلغين، به صورت حضوری و مجازي براي طلاب گرامي سراسر كشور گرفته که با استقبال بی نظیری مواجه شده است.

۱۳۹۹/۰۴/۱۴
برگزاری دومین نشست فرماندهان گروه‌های جهادي طلاب مشهد

دومين نشست ماهانه فرماندهان گروه‌های جهادي طلاب مشهد به همت قرارگاه مركزي جهادي طلاب سردار شهيد سليماني معاونت تبليغ حوزه علمیه خراسان، در مدرسه علمیه فاضليه برگزار شد.

۱۳۹۹/۰۴/۱۱
نمایه تبلیغ مدرسه علمیه بقیه‌الله(عج) مشهد

واحد تبلیغ مدرسه علمیه بقیه‌الله(عج) مشهد در راستای بازتاب فعالیت‌های دینی در جامعه، علاوه بر تربیت مبلغان توانمند، فعالیت‌های برون حوزوی را در عرصه‌ها و مناسبت‌های مختلف در سال 98، اجرا کرده است.

۱۳۹۹/۰۴/۱۱
مراکز نیکوکاری در مدارس علمیه راه اندازی می شوند

جلسه مشترک معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان با کمیته امداد امام خمینی(ره) در خصوص ایجاد مراکز نیکوکاری در مدارس علمیه با حضور مدیران مدارس علمیه خواهران مشهد در مرکز مدیریت برگزار شد.

۱۳۹۹/۰۴/۰۸
نام نویسی دوره های مدرسه تابستانه حوزه علمیه خراسان

ثبت نام دوره های مدرسه تابستانه حوزه علمیه خراسان برای برادران و خواهران طلبه تا 25 تیر ادامه دارد.

۱۳۹۹/۰۴/۰۷
نمایه تبلیغ مدرسه علمیه حاج شیخ کاشمر

واحد تبلیغ مدرسه علمیه حاج شیخ کاشمر در راستای بازتاب فعالیت‌های دینی در جامعه، علاوه بر تربیت مبلغان توانمند، فعالیت‌های برون حوزوی را در عرصه‌ها و مناسبت‌های مختلف در سال 98، اجرا کرده است.

۱۳۹۹/۰۴/۰۵
برگزاری نشست مشترک معاونت تبلیغ حوزه خراسان و هوانیروز شمال شرق

نشست مشترک معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان و هوانیروز شمال شرق کشور برگزار شد.

۱۳۹۹/۰۴/۰۳
خدمات حوزه علمیه خراسان به مناطق سیستان و بلوچستان ادامه دارد

راه‌اندازی تاسیسات آبرسانی قطره ای به مساحت ۴۰ هکتار زمین کشاورزی و ترمیم کانال آبرسانی بعد از 15 سال توقف پروژه در کنار فعالیت های تبلیغی از کارهایی است که در روند خدمت اجتماعی حوزه علمیه خراسان اجرا شده است.

۱۳۹۹/۰۴/۰۳
نمایه تبلیغ مدرسه علمیه شهید شفیعی مشهد

واحد تبلیغ مدرسه علمیه شهید شفیعی مشهد در راستای بازتاب فعالیت‌های دینی در جامعه، علاوه بر تربیت مبلغان توانمند، فعالیت‌های برون حوزوی را در عرصه‌ها و مناسبت‌های مختلف در سال 98، اجرا کرده است.

۱۳۹۹/۰۴/۰۱
ادامه‌ی همدلی و مواسات جهادگران طلبه

جهادگران مدرسه علميه شهيد شفيعي مشهد در راستاي فرمايشات مقام معظم رهبري مبني بر برگزاري رزمايش مواسات و همدلي، با جمع آوری مبلغ بیش از 25 میلیون تومان در این طرح مشارکت کردند.

۱۳۹۹/۰۳/۳۱
جهاد ادامه داد...

جهادگران مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) تايباد در راستای همکاری با حامیان طرح همدلی و مواسات و لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب، اقدام به تهیه و توزیع بسته های حمایتی برای کمک به خانواده های کم برخودار کردند.

۱۳۹۹/۰۳/۳۱
نمایه تبلیغ مدرسه علمیه حضرت نرجس(س) سبزوار

واحد تبلیغ مدرسه علمیه حضرت نرجس(س) سبزوار در راستای بازتاب فعالیت‌های دینی در جامعه، علاوه بر تربیت مبلغان توانمند، فعالیت‌های برون حوزوی را در عرصه‌ها و مناسبت‌های مختلف در سال 98، اجرا کرده است.

۱۳۹۹/۰۳/۲۲
بایسته‌های ملبّس شدن

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان اعلام کرد: تلبس به لباس روحانیت نشان دهنده ی انگیزه طلبه برای ارائه خدمت اجتماعی و دینی به مردم است.

۱۳۹۹/۰۳/۱۸
اهدا بیش از سه میلیارد کمک نقدی در رزمایش مواسات

مدارس حوزه علمیه خراسان به صورت مستقل و با همکاری و مشارکت خیرین و سازمان های مردم نهاد، در رزمایش مواسات و همدلی، بیش از سه میلیارد تومان کمک نقدی را به خانواده های کم برخوردار اهدا کردند.

۱۳۹۹/۰۳/۱۷
بالا