ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
معاونت تبلیغ
ثبت نام دوره تربیت مبلغ زندان

اولین دوره عمومی تربیت مبلغ زندان ویژه طلاب برادر مشهد برگزار می شود.

۱۳۹۹/۰۷/۰۵
تقدیر از تلاش های حوزه علمیه خراسان در همکاری با هوانیروز

مسئول عقیدتی سیاسی پایگاه پنجم رزمی هوانیروز مشهد از همکاری و حضور مبلغان حوزه علمیه خراسان با این پایگاه در قالب حلقه های معرفت تقدیر کرد.

۱۳۹۹/۰۷/۰۳
مدیون رشادت‌های دوران دفاع مقدسیم (12)

فرمانده پایگاه پنجم رزمی هوانیروز مشهد اظهار کرد: امنیت امروز کشورمان به خاطر ایستادگی رزمندگان در برابر رژیم بعثت است و ما مدیون رشادت‌ها و ایثارگری‌های آن دوران هستیم.

۱۳۹۹/۰۷/۰۳
دفاع مقدس، یادآور حادثه‌ی عاشورا است (11)

مدیر مدرسه علمیه حضرت نرجس(س) مشهد، گفت: یادآوری دفاع مقدس، یادآوری ارزش‌ها و تربیت شخصیت‌هایی است که برای ما حادثه عاشورا و اصحاب امام حسین(ع) را عینیت بخشید.

۱۳۹۹/۰۷/۰۳
آغاز فعالیت و فراخوان جشنواره مهر

جشنواره مهر با اعلام فراخوان آثار، از اول ماه جاری کار خود را آغاز کرده و تا پنجم آبان 99 ادامه دارد.

۱۳۹۹/۰۷/۰۱
سی یکمین کار گاه تلبس برگزار شد

سی و یکمین کارگاه تلبس به همت معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان برگزار شد.

۱۳۹۹/۰۶/۳۱
توجه ویژه به تخصصی شدن گروه های جهادی طلاب

مدیر برنامه ریزی تبلیغی معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان، تاکید کرد: تخصصی کردن گروههای جهادی، کارآمدی و تاثیر حضور مبلغان توانمند در جامعه را، ملموس می کند.

۱۳۹۹/۰۶/۳۰
نمایه تبلیغ مدرسه علمیه امام خمینی(ره) شهرستان قوچان

واحد تبلیغ مدرسه علمیه امام خمینی(ره) شهرستان قوچان در راستای بازتاب فعالیت‌های دینی در جامعه، علاوه بر تربیت مبلغان توانمند، فعالیت‌های برون حوزوی را در عرصه‌ها و مناسبت‌های مختلف در سال 98، اجرا کرده است.

۱۳۹۹/۰۶/۲۰
معاونت تبليغ، موتور محرک حوزه و تبلیغ مطلوب است

مسئول جهادي تبليغي مدرسه علميه نرجس(س) تربت جام، گفت: يكي از موتورهاي اصلي حركت به سوي حوزه و تبليغ مطلوب، معاونت تبليغ حوزه علمیه خراسان است كه بايد نقطه‌ی اميد طلاب انقلابي، روشن بين و روشن فكر جهادي شود.

۱۳۹۹/۰۶/۲۰
نمایه تبلیغ یک دهه فعالیت گروه تبلیغی جهادی سیدالشهدا(ع) خواهران

گروه تبلیغی جهادی سیدالشهدا(ع) تحت حمایت قرارگاه جهادی سردار شهید سلیمانی معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان و در راستای بازتاب فعالیت‌های دینی در جامعه، علاوه بر تربیت مبلغان توانمند، فعالیت‌های گسترده ای در عرصه‌ها و مناسبت‌های مختلف، اجرا کرده است.

۱۳۹۹/۰۶/۱۹
نمایه تبلیغ مدرسه علمیه جعفریه قاین

واحد تبلیغ مدرسه علمیه جعفریه قاین در راستای بازتاب فعالیت‌های دینی در جامعه، علاوه بر تربیت مبلغان توانمند، فعالیت‌های برون حوزوی را در عرصه‌ها و مناسبت‌های مختلف در سال 98، اجرا کرده است.

۱۳۹۹/۰۶/۱۷
نمایه تبلیغ مدرسه علميه ثامن الائمه(ع) حاجي آباد

واحد تبلیغ مدرسه علمیه ثامن الائمه(ع) حاجي آباد در راستای بازتاب فعالیت‌های دینی در جامعه، علاوه بر تربیت مبلغان توانمند، فعالیت‌های برون حوزوی را در عرصه‌ها و مناسبت‌های مختلف در سال 98، اجرا کرده است.

۱۳۹۹/۰۶/۱۵
نمایه تبلیغ مدرسه علمیه حضرت خدیجه(س) مشهد

واحد تبلیغ مدرسه علمیه حضرت خدیجه(س) مشهد در راستای بازتاب فعالیت‌های دینی در جامعه، علاوه بر تربیت مبلغان توانمند، فعالیت‌های برون حوزوی را در عرصه‌ها و مناسبت‌های مختلف در سال 98، اجرا کرده است.

۱۳۹۹/۰۶/۱۲
ورود به زندان ها برای تحقق رسالت " طبیب دوار بطبه" است

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان، گفت: روحانیون براساس رسالت " طبیب دوار بطبه" که دارند، باید هرجا که مردم و نفوس هست، نقش تاثیرگذاری داشته باشند، لذا با توجه به اینکه گروهی از مردم در حبس و تشنه‌ی شنیدن مسائل دینی می باشند، در این عرصه نیز، ورود پیدا کردیم.

۱۳۹۹/۰۶/۱۰
حقيقت تبليغ، رساندن پيام ها و دستورات حيات بخش خداوند به مردم است

در تشریح مدرسه تابستانه تبلیغ بیان شد؛ موضوع مدرسه تبليغ يكي از طرح هاي بسيار مفيد، ارزشمند و مهم است كه طلاب با گذراندن دوره هاي مختلف و كسب توانمندي و اطلاعات لازم، به تبليغ عالمانه مي پردازند.

۱۳۹۹/۰۶/۰۶
بالا