ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
معاونت تبلیغ
گزارش عملکرد طلاب جهادگر بردسکن در میدان مبارزه با کرونا

طلاب و اساتید مدرسه علمیه امام صادق(ع) بردسکن در اقدام جهادی تحت عنوان قرارگاه سردار شهید سلیمانی به ارائه خدمت اجتماعی می پردازند.

۱۳۹۹/۰۱/۱۸
فعالیت طلاب جهادگر مدرسه علمیه رضویه در مقابله با کرونا

طلاب خواهر مدرسه علمیه رضویه مشهد تحت راهبری قرارگاه جهادی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان به ارائه خدمت اجتماعی می پردازند.

۱۳۹۹/۰۱/۱۷
خواهران طلبه مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) توس در میدان مقابله با ویروس کرونا

طلاب خواهر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) توس به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا تحت قرارگاه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان این روزها به ارائه خدمت اجتماعی می پردازند.

۱۳۹۹/۰۱/۱۶
مشارکت جهادگران مدرسه علمیه امام صادق(ع) بردسکن در تغسیل و تدفین اموات کرونایی

طلاب و اساتید مدرسه علمیه امام صادق(ع) بردسکن با احساس ضرورت نسبت به امر تغسیل و تدفین اموات کرونایی پا به میدان گذاشتند و تحت قرارگاه شهید سلیمانی معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان به فعالیت می پردازند.

۱۳۹۹/۰۱/۱۵
تجلی جهاد خواهران طلبه مدرسه حضرت معصومه(س) سرخس برای شکست کرونا

خواهران طلبه مدرسه علمیه حضرت معصومه(س) شهرستان سرخس برای شکست کرونا همپای دیگر مدارس تحت نظارت و راهبری قرارگاه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی معاونت تبلیغ حوزه علیه خراسان در عرصه مبارزه با ویروس پای کارند.

۱۳۹۹/۰۱/۱۵
مشارکت طلاب و روحانیون جهادی قوچان در تغسیل و تدفین اموات کرونایی

غسل، کفن، نماز و تدفین اموات کرونایی ومشکوک به کرونا نیز در شهرستان قوچان بصورت کاملا شرعی به همت جمعی از طلاب خواهر و برادر این شهرستان تحت فعالیت قرارگاه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی صورت می پذیرد.

۱۳۹۹/۰۱/۱۵
اجرای طرح غربالگری تلفنی به همت طلاب مدرسه علمیه امام حسن عسكری(ع)

جمعی از طلاب مدرسه علمیه امام حسن عسکری(ع) تحت راهبری قرارگاه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان در طرح ملی غربالگری تلفنی شرکت کردند.

۱۳۹۹/۰۱/۱۵
مسابقه بین‌المللی نقاشی کودکان ایران با موضوع دست‌های پاک برگزار می شود

فراخوان مسابقه بین‌المللی نقاشی کودکان و نوجوانان ایران با عنوان «دست‌های پاک، نجات‌بخش زندگی» منتشر شد.

۱۳۹۹/۰۱/۱۴
مردم از توسل به اهل البیت (علیهم السلام) و استغفار در این ایام غفلت نورزند

امام جمعه تربت حیدریه با بیان این که در این روزها بهترین شفیعان و وسیله ما برای عرض حاجات به پیشگاه خداوند، اهل البیت(ع)، پیامبر(ص) و حضرت بقیه الله(عج) است، گفت: یقینا با توسل به آنان ملت از این بلیه درخواهند آمد.

۱۳۹۹/۰۱/۱۴
طلاب جهادگر شهرستان تربت حیدریه در کارزار مقابله و پیشگیری از کرونا

اکنون که اراده الهی درهای خدمت به مردم را در این عرصه گشوده است، اساتید و طلاب مدرسه علمیه هراتی شهرستان تربت حیدریه تحت قرارگاه جهادی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان نیز فرصت را مغتنم دانسته و همپای مدارس برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، حضور فعالی دارند.

۱۳۹۹/۰۱/۱۴
ویروس کرونا، تهدید جهانی؛ فرصتی برای بازنگری در سبک زندگی

مدیر هیئت اندیشه ورز دین، سلامت و سبک زندگی ضمن تبیین جلوه های ایثار و فداکاری مدافعان سلامت در این ایام، بر ضرورت مغتنم دانستن فرصت در خانه ماندن، به منظور اصلاح سبک زندگی اسلامی تاکید کرد.

۱۳۹۹/۰۱/۱۴
جهاد طلاب مدرسه علمیه حضرت نرجس (س) در خط مقدم سلامت

خواهران طلبه مدرسه علمیه حضرت نرجس(س) تحت قرارگاه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان سنگرهای مقاومت در برابر ویروس منحوس کرونا را ترک نکرده اند و این بار در اقدامی آتش به اختیار، بار دیگر حماسه بانوان پشت جبهه هشت سال دفاع مقدس را تداعی می کنند.

۱۳۹۹/۰۱/۱۴
همت والای بانوان جهادگر مدرسه علمیه الزهرا(س) گناباد در سنگر سلامت مردم

جمعی از طلاب و اساتید مدرسه علمیه الزهرا(س) شهرستان گناباد با روحیه اخلاص و جهادی، تحت قرارگاه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان همه تلاش خود را جهت خدمت رسانی به مردم در شرایط سخت و دشوار این روزها مثل همیشه بکار بستند و در عرصه خدمت حاضر شدند.

۱۳۹۹/۰۱/۱۳
توصیه آیت الله العظمی وحید خراسانی(مد ظله العالی) به مردم برای رفع کرونا

از آن‌جا که دعای دسته جمعی، مورد تاکید و مقرون به استجابت است، توصیه می‌شود ان‌شاءالله همگان در منازل و در جمع خانوده، رأس ساعت یازده شب نیمه‌ی شعبان، دعای ” الهی عظم البلاء…” را خوانده و بعد از آن یک سوره‌ی حمد، هدیه به حضرت نرجس خاتون(ع)، مادر گرامی حضرت صاحب الزمان(عج)، نمایند.

۱۳۹۹/۰۱/۱۳
خاطره ای از طلبه جهادگر قرارگاه شهید حاج قاسم سلیمانی معاونت تبلیغ حوزه

حجت الاسلام نیازی، طلبه مبرز مدرسه علمیه جعفریه مشهد که این روزها در قالب قرارگاه جهادی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا به ارائه خدمت اجتماعی می پردازد، نوشتاری را تنظیم کرده است که در ادامه می خوانید.

۱۳۹۹/۰۱/۱۳
بالا