ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
معاونت پژوهش
نمايه سازي نشريات معاونت پژوهش در مگيران

مسئول اداره نشر و توليدات علمي معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان، اعلام کرد: تمامی نشريات علمي تخصصي معاونت پژوهش این حوزه براساس تفاهم صورت گرفته در «بانك اطلاعات نشريات كشور» مگيران، نمايه مي شود.

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
برگزاری دوره تربیت مربی پژوهشی در مدرسه علمیه عالی نواب

واحد پژوهش مدرسه علمیه عالی نواب، دوره تربیت مربی پژوهشی با محوریت روش نگارش مقاله علمی پژوهشی را با همکاری معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان برگزار می کند.

۱۳۹۹/۰۷/۰۶
نمايه سازي نشريه «تاريخ و سيره اهل بيت(ع)» در پايگاه مجلات تخصصي نور مگز

دو فصلنامه علمي تخصصي « تاريخ و سيره اهل بيت(ع)» در راستاي فعاليت هاي تحوّلي این حوزه، به همت اداره نشر و توليدات علمي معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان در پایگاه مجلات تخصصی علوم اسلامی نور (نور مگز) نمايه سازي شد.

۱۳۹۹/۰۷/۰۵
نمايه سازي نشريه «آموزه هاي قرآن و عترت» در پايگاه مجلات تخصصي نور مگز

دو فصلنامه علمي تخصصي « آموزه هاي قرآن و عترت » در راستاي فعاليت هاي تحوّلي این حوزه، به همت اداره نشر و توليدات علمي معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان در پایگاه مجلات تخصصی علوم اسلامی نور (نور مگز) نمايه سازي شد.

۱۳۹۹/۰۷/۰۳
رونمایی از تازه های نشر انتشارات معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان

طی مراسمی از تازه های نشر انتشارات معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان توسط آیت الله عاملی، مدیر این حوزه و با حضور نویسندگان آنها، در مرکز مدیریت رونمایی شد.

۱۳۹۹/۰۷/۰۱
جهت دهی موضوعات پایان نامه ها، تحولی علمی پژوهشی در حوزه است

معاون پژوهش حوزه علمیه خراسان، گفت: بحث حمایت از رساله و پایان نامه و جهت دهی صحیح موضوعات آنها به نیازهای روز، به عنوان یکی از دغدغه های مدیر حوزه نسبت به معاونت پژوهش حوزه است که، به اجرا در آمد.

۱۳۹۹/۰۷/۰۱
پنجاه و دومین نشست «کلمه سواء» چهارشنبه برگزار می شود

پنجاه و دومین نشست از سلسله نشست های «کلمه سواء» چهارشنبه 2 مهرماه ماه ساعت 18:30 برگزار می شود.

۱۳۹۹/۰۷/۰۱
مساله محور بودن موضوع کتاب ها، تحول پژوهشی در حوزه است

مدیر حوزه علمیه خراسان، با بیان اینکه مساله محور بودن موضوعات کتاب ها، نشان‌دهنده‌ی تحول پژوهشی در این حوزه است، تاکید کرد: البته مطالب مطرح شده نباید در قالب کتاب خلاصه شوند، بلکه این مسائل و موضوعات باید در بخش های مختلف حوزه به کار گرفته شده و از آنها بهره برداری مثبت صورت گیرد.

۱۳۹۹/۰۷/۰۱
برگزاری جلسه افتتاحیه ترم جدید دومین دوره پودمانی اقتصاد

جلسه جمع‌بندی دوره تثبیتی و افتتاحیه ترم مهرماه دوره دوم پودمانی اقتصاد، روز پنج‌شنبه ٢٧ شهریورماه ١٣٩٩ در مدرسه علمیه سلیمانیه برگزار شد.

۱۳۹۹/۰۶/۳۱
بازدید مسئولان کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی از کتابخانه تخصصی هیئت اندیشه‌ورز اقتصاد

هیئتی از مسئولان کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی با بازدید از مجموعه کتابخانه تخصصی اقتصاد اسلامی هیئت اندیشه‌ورز اقتصاد و الگوی پیشرفت اسلامی حوزه علمیه خراسان از نزدیک با ظرفیت‌های علمی و پژوهشی این هیئت آشنا شدند.

۱۳۹۹/۰۶/۳۱
ثبت نام شرکت در کارگاه «مولفه های تربیت اقتصادی»

کارگاه «مولفه های تربیت اقتصادی» به صورت حضوری و نیز از طریق سامانه LMS حوزه علمیه خراسان در بستر مجازی پنجشنبه این هفته برگزار می شود.

۱۳۹۹/۰۶/۲۹
نمايه سازي نشريه «جستارهاي ادب عربي» در پايگاه مجلات تخصصي نور مگز

دو فصلنامه علمي تخصصي «جستارهاي ادب عربي» در راستاي فعاليت هاي تحولي این حوزه، به همت اداره نشر و توليدات علمي معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان در پایگاه مجلات تخصصی علوم اسلامی نور (نور مگز) نمايه سازي شد.

۱۳۹۹/۰۶/۲۹
کتاب نحو کاربردی متوسطه با آغاز تحول در حوزه خراسان به ثمر نشست

نویسنده کتاب نحو کاربردی متوسطه گفت: از زمانی که بحث تحول در همه شئون حوزه با آغاز مدیریت آیت الله عاملی شروع شد، کار جدی تدوین و ارائه این اثر نیز آغاز گردید.

۱۳۹۹/۰۶/۲۷
کتاب درسی آموزش روخواني مبين رونمایی شد

نویسنده کتاب روخواني قرآن كريم مبين گفت: این کتاب، موجب آموزش بهتر روخوانی و روانخوانی و تجوید می‌گردد و بیان ساده و قابل فهم از ویژگی‌های آن است.

۱۳۹۹/۰۶/۲۷
پنجاه و یکمین نشست از سلسله نشست های «کلمه سواء» عصر امروز برگزار می شود

پنجاه و یکمین نشست از سلسله نشست های «کلمه سواء» چهارشنبه 26 شهریور ماه ساعت 6 عصر برگزار می شود.

۱۳۹۹/۰۶/۲۶
بالا