معاونت پژوهش
نمایشگاه کتب حوزوی، مشوق گرایش های ذهن پژوهشگران است

استاد حوزه علمیه خراسان گفت: برپایی نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی و معارف اسلامی انگیزه و مشوق خوبی برای طلاب و اساتید بوده و سبب می شود تا در ذهن و وجود آنان روحیه های پژوهشی تقویت شوند.

۹۸/۰۶/۲۶
حضور نشر دیجیتال در پنجمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی

مسئول نشر دیجیتال پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی از حضور نشر دیجیتال(کتابخوان پژوهان) در پنجمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی خبر داد و گفت: در حال حاضر حدود 5 هزار عنوان کتاب از بیش از 100 ناشر در دسته های کتاب و مجله، فصلنامه و مجموعه مقالات در این کتابخوان وجود دارد.

۹۸/۰۶/۲۶
حضور متفاوت و تازه پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در پنجمین نمایشگاه کتب حوزوی

مسئول غرفه پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی از عرضه دو کتاب آیت الله سید ابراهیم رئیسی، با عناوین «تعارض اصل و ظاهر در فقه و قانون» و «ارث بی وارث» در غرفه پژوهشگاه فرهنگ و علوم اسلامی پنجمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی خبر داد.

۹۸/۰۶/۲۶
طلاب باید بدانند در چه زمینه ای قلم فرسایی کنند

استاد سطوح عالی حوزه علمیه خراسان گفت: امروز طلاب و حوزویان حتما باید بدانند در چه زمینه هایی نیاز به قلم فرسایی ویژه برای بصیرت افزایی وجود دارد.

۹۸/۰۶/۲۵
تجلی استعدادهای پژوهشی در بستر منشورات علمی و تخصصی

فصلنامه ها و نشریات معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان بستر بسیار ایده آل و مناسبی برای طلاب و پژوهشگران است تا بتوانند در کنار راهنمایی و مشاوره اساتید، به رشد علمی و شکوفایی مطلوب دست پیدا کنند.

۹۸/۰۶/۲۵
توجه حوزه علمیه خراسان به برگزاری نمایشگاه تخصصی کتاب

برگزاری نمایشگاه کتاب تخصصی فرصتی است که برای پنجمین سال پیاپی در مشهد و از سوی حوزه علمیه خراسان برنامه ریزی و اجرا می شود تا علاوه بر تسریع در خرید کتاب های مورد نیاز، فضایی برای معرفی انتشارات مطرح داخلی و بین المللی و همچنین تازه های نشر با توجه به دغدغه های فکری جامعه، مهیا گردد.

۹۸/۰۶/۲۴
پنجمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی و معارف اسلامی آغاز به کار کرد

معاون پژوهش حوزه علمیه خراسان ضمن تاکید بر ضرورت ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی حوزه علمیه خراسان، به رشد کمی و کیفی در ابعاد پنجمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی و معارف اسلامی اشاره کرد.

۹۸/۰۶/۲۴
دانایی، شاخص پیشرفت جامعه اسلامی است

معاون پژوهش حوزه علمیه خراسان بیان کرد: در دنیای امروز، دانایی یکی از محور‌ها و شاخص‌های اصلی پیشرفت و تعالی هر جامعه به شمار می‌رود.

۹۸/۰۶/۲۱
فرصتی برای محققان در مرکز پژوهش خواهران

طلاب و پژوهشگران خواهر برای انتخاب موضوع، انجام تحقیقات، معرفی و نقد و بررسی آثار مکتوب خود می توانند از مرکز پژوهش های خواهران حوزه علمیه خراسان بهره مند شوند.

۹۸/۰۶/۲۱
هفتادونهمین دوره كارگاه اصول و فنون پایان‌نامه‌نویسی برگزار می‌شود

هفتادونهمين دوره كارگاه پایان‌نامه‌نویسی ویژه طلاب برادر سطح سه برگزار می‌شود.

۹۸/۰۶/۱۴
بالا