ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
نماهنگ
نماهنگ | بسیج چگونه تشکیل شد؟

حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای: تشکیل بسیج، مصداق تام و تمام تبدیل تهدید به فرصت بود.

۱۳۹۹/۰۹/۰۱
نماهنگ | فتح سوسنگرد

به مناسبت سالروز فتح سوسنگرد، پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR بخشی از مستند «در لباس سربازی» را که به روایت حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای از آزاد سازی سوسنگرد پرداخته است، بازخوانی می‌کند.

۱۳۹۹/۰۸/۲۷
گزارش خبری | کاریکاتور آزادی

حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای: «اگر یک نفر پیدا شد و علیه صهیونیسم حرف زد -مثل آن آقای فرانسوی که چند جلد کتاب علیه صهیونیستها نوشت و گفت این که می‌گویند یهودیان را در کوره‌های آدم‌سوزی سوزاندند، واقعیت ندارد- طور دیگری با او رفتار می‌کنند! اگر کسی وابسته به سرمایه‌داران نباشد و مراکز قدرت سرمایه‌داری نباشد، نه حرفش زده می‌شود، نه صدایش به گوش کسی می‌رسد و نه آزادی بیان دارد!» ۱۳۷۹/۰۲/۲۳ رهبر معظم انقلاب اسلامی پس از اظهارات امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه در تأیید کاریکاتور توهین‌آمیز به پیامبر اسلام صلوات‌الله‌علیه‌وآله که باعث خشم مسلمانان در سرتاسر جهان شد، در پیامی خطاب به جوانان فرانسوی این اقدام توهین آمیز را محکوم کردند و از جوانان فرانسوی خواستند تا از رئیس جمهور خود بپرسند: «چرا تردید در هولوکاست جرم است؟ و اگر کسی چیزی در این‌باره نوشت باید به زندان برود، اما اهانت به پیامبر آزاد است؟».

۱۳۹۹/۰۸/۱۴
صوتی / ربیع‌الاول؛ ماه حیات و زندگی

سخنان حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای که در این صوت می‌شنوید: 🔹بعضی از اهل معرفت و اهل سلوک معنوی معتقدند که ماه ربیع‌الاول، به معنای حقیقی کلمه، ربیع حیات است، ربیع زندگی است؛ زیرا در این ماه، وجود مقدس پیامبر گرامی و همچنین فرزند بزرگوارش حضرت ابی‌عبداللّه جعفربن‌محمدالصّادق ولادت یافته‌اند و ولادت پیغمبر سرآغاز همه‌ی برکاتی است که خدای متعال برای بشریت مقدر فرموده است...

۱۳۹۹/۰۷/۲۷
نماهنگ | امام رضا علیه‌السلام ولی نعمت ملت ایران

به مناسبت فرارسیدن سالروز شهادت حضرت علی‌بن موسی الرضا علیه‌السلام

۱۳۹۹/۰۷/۲۵
نماهنگ | سرمشق نیکو

بیست و هشتم صفر، سالروز رحلت جانسوز پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (صلی‌الله‌علیه‌وآله‌‌وسلم) است. پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR به همین مناسبت، نماهنگ «سرمشق نیکو» را بر اساس بخشی از بیانات رهبر معظم انقلاب درباره‌ی الگو بودن این شخصیت یکتا و بی‌نظیر برای مسلمانان منتشر می‌کند.

۱۳۹۹/۰۷/۲۴
مستند | در لباس سربازی قسمت سوم

«در لباس سربازی» روایتی ویژه از حضور رهبر معظم انقلاب در جبهه‌ها از نخستین روزهای آغاز جنگ تحمیلی تا ترور ایشان در تیرماه سال ۶۰ است. در این مستند، برخی تصاویر، فیلم‌ها، اسناد و همچنین خاطرات شفاهی خودگفته‌ی آیت‌الله العظمی خامنه‌ای از دوران دفاع مقدس برای نخستین بار منتشر شده است.

۱۳۹۹/۰۷/۱۴
مستند | در لباس سربازی قسمت دوم

«در لباس سربازی» روایتی ویژه از حضور رهبر معظم انقلاب در جبهه‌ها از نخستین روزهای آغاز جنگ تحمیلی تا ترور ایشان در تیرماه سال ۶۰ است. در این مستند، برخی تصاویر، فیلم‌ها، اسناد و همچنین خاطرات شفاهی خودگفته‌ی آیت‌الله العظمی خامنه‌ای از دوران دفاع مقدس برای نخستین بار منتشر شده است.

۱۳۹۹/۰۷/۱۳
مستند | در لباس سربازی / قسمت اول

«در لباس سربازی» روایتی ویژه از حضور رهبر انقلاب در جبهه‌ها از نخستین روزهای آغاز جنگ تحمیلی تا ترور ایشان در تیرماه سال ۶۰ است. در این مستند، برخی تصاویر، فیلم‌ها، اسناد و همچنین خاطرات شفاهی خودگفته‌ی آیت‌الله خامنه‌ای از دوران دفاع مقدس برای نخستین بار منتشر شده است.

۱۳۹۹/۰۷/۱۲
نماهنگ / تمامی ایمان در برابر تمامی کفر

نماهنگ تمامی ایمان در برابر تمامی کفر

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
فیلم حضور مبلغین حوزه علمیه خراسان در هوانیروز مشهد

حضور مبلغین معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان در هوانیروز مشهد مقدس

۱۳۹۹/۰۷/۰۶
نماهنگ | زندگی پیروزمندانه

کلیپ تاریخی از خطبه‌های حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای در اولین نماز جمعه پس از آغاز دفاع مقدس

۱۳۹۹/۰۷/۰۵
نماهنگ / مربع‌های قرمز

در مراسم نهمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت در آستانه‌ی چهلمین سالگرد آغاز دفاع مقدس در گلزار شهدای بهشت زهرای تهران برگزار شد، تقریظ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بر کتاب «مربع‌های قرمز» منتشر شد. پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR به همین مناسبت، در این مستند کوتاه به گفتگو با آقای حسین یکتا راوی کتاب مربع‌های قرمز و سرکار خانم زینب عرفانیان نویسنده کتاب پرداخته‌است.

۱۳۹۹/۰۶/۳۰
نماهنگ | جاوید محمد صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌و‌سلّم

پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR براساس شعری که آقای محمدحسن مهدویانی در دیدار سال ۱۳۹۲ جمعی از شاعران با رهبر معظم انقلاب درباره محکومیت توهین به پیامبر اسلام صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌و‌سلّم خواندند، نماهنگ «جاوید محمد(ص)» را منتشر میکند.

۱۳۹۹/۰۶/۲۴
نماهنگ | اینها خیانت کردند

حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای: «این خیانتی که متأسّفانه دولت امارات متّحده‌ی عربی کرد؛(۹) هم به دنیای اسلام خیانت کرد، هم به دنیای عرب خیانت کرد، هم به کشورهای منطقه خیانت کرد، هم به مسئله‌ی مهمّ فلسطین خیانت کرد. این کاری که اماراتی‌ها کردند، یک لکّه‌ی ننگی است؛ البتّه این از بین خواهد رفت، یعنی این حالت دیری نخواهد پایید ان‌شاءالله، لکن این لکّه‌ی ننگ بر پیشانی کسانی که این اقدام را امروز انجام دادند خواهد ماند. اینها خیانت کردند، کار بسیار بدی کردند، پای صهیونیست‌ها را در منطقه باز کردند. مسئله‌ی فلسطین با این اهمّیّت، [یعنی] غصب یک کشور، آواره کردن یک ملّت، چیز کوچکی است؟ [اینها] به بوته‌ی فراموشی سپردند و عادی‌سازی کردند...

۱۳۹۹/۰۶/۲۰
بالا