ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
روابط عمومی
مرجعیت علمی به برکت همجواری با عالم آل محمد(ص)

تحصیل علوم دینی در جوار عالم آل محمد(ص) بی شک از جایگاه والاتری برخوردار است و بهره بردن از فضای با برکت و تنفس در این هوای همسایگی آن حضرت با بهره مندی از آموزه های دینی، بس گرانبهاست.

۱۳۹۹/۰۴/۱۲
شهید مظلوم

ایشان در عین آن متانت و ابهتی که داشت به لحاظ آن مقام و شخصیت در عین حال، حالت تواضع و برخورد بسیار مؤدبانه ای پر از احساس و عاطفه همراه با روان شناسی اصیل ژرف اسلامی داشتند.

۱۳۹۹/۰۴/۰۷
بانوی بهشتی

امام هشتم در حق خواهر گرانقدرشان فرمودند: «من زارها عارفاً بحقها، وجبت له الجنه» یعنی آن کسی که فاطمه(س) را زیارت کند و شناختی نسبت به مقام و جایگاه و سهم مؤثر او داشته باشد، چنین زیارتی موجب ورود به بهشت خواهد بود.

۱۳۹۹/۰۴/۰۳
تسلیت حوزه علمیه خراسان در پی درگذشت داماد آیت الله مرتضوی

آیت الله شیخ محی الدین آموزگار، داماد ارشد آیت الله سید حسن مرتضوی دارفانی را وداع گفت.

۱۳۹۹/۰۳/۲۹
در مکتب جعفری / مهربانی و همدلی

پیشوایان معصوم علیهم السلام به عنوان الگوهای رفتاری و گفتاری در همه عرصه‌های مختلف زندگی با کردار خویش روش و شیوه زندگی را به ما یاد داده اند...

۱۳۹۹/۰۳/۲۷
شیر خدا

ارزش های اخلاقی بنی هاشم، عزتِ نفس، شهامت و بخشندگی این دودمان در شخصیت حضرت حمزه تأثیر داشت و به همین دلیل، در دوران جاهلیت و حاکمیت افکار شرک آلود بر مردم حجاز، به آیین حضرت ابراهیم وفادار ماند...

۱۳۹۹/۰۳/۱۸
آبروی ری

جناب عبدالعظیم با اینکه اهل ری نیست، اما حقّاً و انصافاً به ری و تاریخ ری آبرو داد و حقّ عظیمی به گردن همه‌ تهرانی‏ ها و اهل ری دارد.

۱۳۹۹/۰۳/۱۸
گزارشی از تولیدات رسانه‌ای حوزه خراسان در ماه رمضان

مسئول روابط عمومی حوزه علمیه خراسان اعلام کرد: برنامه های متنوع معارفی و آموزشی مبلغان به صورت روزانه در استودیوی روابط عمومي حوزه علمیه خراسان ضبط و در فضای مجازی و سامانه ی دانا(LMS) پخش شد.

۱۳۹۹/۰۳/۱۷
بررسی اندیشه تمدن سازی امام راحل از منظر زیارت

مشاور مدیر حوزه علمیه خراسان در پذیرش و امور مدارس پیش حوزوی توصیه کرد: اندیشه های امام در جامعه و به ویژه در میان جوانان رواج یابد تا بتوانیم ابعاد راهبردی زیارت در نگاه امام راحل را در همبستگی و اتحاد امت اسلام و تمدن سازی جامعه اسلامی و دفاع از مظلوم در زندگی خود پیاده و جاری کنیم.

۱۳۹۹/۰۳/۱۳
امام راحل جنبه عقلانیت دین را به دنیا نشان داد

نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی گفت: بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی جنبه عقلانیت دین را به دنیا نشان داد و ثابت کرد دین ما خلاف عقل و علم نیست.

۱۳۹۹/۰۳/۱۳
تخر یب و غارت، شیوه وهابیت

8 شوال روزی است که قبور ائمه بقیع (ع) و قبر حضرت حمزه در احد به دست و هابیون تخریب شد.

۱۳۹۹/۰۳/۱۱
آغاز مجدد دروس خارج حوزه علمیه خراسان به صورت حضوری از امروز

مسئول روابط عمومی حوزه علمیه خراسان گفت: دروس خارج این حوزه از امروز 10 خرداد 99 با حضور اساتید به صورت حضوری مجددا با رعایت شیوه نامه های بهداشتی آغاز شد.

۱۳۹۹/۰۳/۱۰
فصل چیدن میوه های ماه بندگی

عید فطر فصلی برای دریافت اجر یک ماه بندگی و چیدن میوه های رمضانی است.

۱۳۹۹/۰۳/۰۴
اعمال روز عید سعید فطر

اعمالی برای روز عید سعید فطر در کتاب شریف مفاتیح الجنان، وارد شده که سفارش بسیاری به انجام آن شده است.

۱۳۹۹/۰۳/۰۴
روز قدس، هنگامه حق علیه باطل

امت اسلامی در این شرایط حساس که با ویروس منحوسی به نام اسرائیل روبرو شده اند، می بایست در راه سربلندی و موفقیت با همدلی و مقاومت، جهاد استکبارستیزانه خود را ادامه دهند.

۱۳۹۹/۰۳/۰۱
بالا