ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
روابط عمومی
بصیرت و تبعیت از ولایت، سدی در برابر دشمنان

مدیر حوزه علمیه خراسان در پیامی، با اشاره به سالروز شهادت آیت الله هاشمی نژاد، بر تقویت بصیرت و دشمن شناسی تاکید کرد.

۱۳۹۹/۰۷/۰۶
نقش روحانیت در جبهه مهم و موثر بود (19)

استاد دروس خارج حوزه علمیه خراسان تاکید کرد: جبهه میدانی برای جهاد و دفاع از اسلام و معارف آموزی رزمندگان بود که روحانیون نقش مهم و موثری در آن داشتند.

۱۳۹۹/۰۷/۰۵
ارتحال آیت الله ممدوحی

آیت الله ممدوحی، از اساتید و علمای حوزه علمیه دار فانی را وداع گفت.

۱۳۹۹/۰۷/۰۲
شهیدان روحانی اسناد زنده افتخار روحانیت هستند / دفاع مقدس، انقلاب را بیمه کرد (8)

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: شکرانه نعمت حاکمیت دین در این کشور را با دفاع جانانه از نظام اسلامی و ستون فقرات آن یعنی ولی فقیه انجام می‌دهند.

۱۳۹۹/۰۷/۰۲
داستان کربلا ی ایران (2)

حوزه علمیه خراسان با تمجید از ایثارگران دوران دفاع مقدس و با یاد و نام شهدای بزرگ این عرصه مهم انقلاب اسلامی به ویژه ایثارگران، جانبازان و شهدای حوزوی، رشادت و ایثار خانواده های این عزیزان را ارج نهاده و بر ادامه راه و مسیر نورانی شان تاکید دارد.

۱۳۹۹/۰۷/۰۲
جهاد مقدس (1)

بهره گیری از اندیشه و توان جوانان مومن و انقلابی، به عنوان سرمایه‌های بی‌بدیل نظام مقدس جمهوری اسلامی که امروز از درگاه مجاهدت های مدافعان خدوم سلامت کشور به تصویر کشیده می شود، جلوه های همان ایثار مبتنی بر اخلاص و توکل است.

۱۳۹۹/۰۷/۰۲
رونمایی از 6 جلد کتاب خاطرات شهدای دانشگاه رضوی

خادم شهدای بسیج دانشگاه علوم اسلامی رضوی از رونمایی 6 جلد از کتاب‌های چاپ شده خاطرات شهدای این دانشگاه در منزل خانواده این شهدای والا مقام هم‌زمان با آغاز هفته دفاع مقدس خبر داد.

۱۳۹۹/۰۶/۳۱
5 نشانه مومن از لسان امام سجاد(ع)

حضرت زین العابدین(ع) می فرمایند: نشانه های مومن پنج چیزاست؛ گناه نکردن در تنهایی،صدقه دادن هنگام تنگ دستی،صبر درمصایب و ناگواریها، برد باری هنگام عصبانیت، راست گویی هنگام ترس.

۱۳۹۹/۰۶/۲۴
استقبال آیت الله اشرفی شاهرودی از نخستین المپیاد علمی فقه و اصول

استاد دروس خارج حوزه علمیه خراسان با اشاره به اهمیت برگزاری المپیاد علمی فقه و اصول در حوزه علمیه، بیان کرد: ایجاد فضای تربیت علمی و پرورش طلاب مستعد با هر کیفیتی که طلاب را مشغول به مباحث علمی کند، خوب است.

۱۳۹۹/۰۶/۲۳
المپیادها، تست علمی در پهنه ی وسیع هستند

مسئول مرکز نخبگان و استعدادهای برتر حوزه علمیه خراسان، بیان کرد: المپیادهای علمی، نماد پویایی، سرزندگی و نشاط علمی در حوزه علمیه هستند و باید با دغدغه‌ای مضاعف رقم بخورند.

۱۳۹۹/۰۶/۱۹
آغاز دروس خارج حوزه علمیه خراسان از یکشنبه

دروس خارج حوزه علمیه خراسان از یکشنبه 16 شهریور 99 با رعایت شیوه نامه های بهداشتی آغاز می شود.

۱۳۹۹/۰۶/۱۳
ورود به زندان ها برای تحقق رسالت " طبیب دوار بطبه" است

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان، گفت: روحانیون براساس رسالت " طبیب دوار بطبه" که دارند، باید هرجا که مردم و نفوس هست، نقش تاثیرگذاری داشته باشند، لذا با توجه به اینکه گروهی از مردم در حبس و تشنه‌ی شنیدن مسائل دینی می باشند، در این عرصه نیز، ورود پیدا کردیم.

۱۳۹۹/۰۶/۱۰
ضرورت توجه نهادهای فرهنگی به زندان مرکزی مشهد

رئیس اداره فرهنگی تربیتی زندان مركزی مشهد، اعلام کرد: هر اتاق در زندان، ظرفیتی برای برگزاری حلقات معرفتی است، لذا برای حضور و همکاری مبلغان هیچ محدودیتی نداریم.

۱۳۹۹/۰۶/۰۵
زندان ها به لطف تعظیم شعائر دینی توسط مبلغان، آرام است

رئیس اداره های فرهنگی تربیتی زندان های استان خراسان، بیان کرد: حضور و نقش روحانیت و مبلغان دینی در ساخت شخصیت و ارتقا مهارت های مثبت زندگی زندانیان، تاثیر گذار است که باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

۱۳۹۹/۰۶/۰۵
حسينيه مجازي(4) ؛ حر، نمونه آزادگی و بندگی

آزادمردی و آزادگی مرامی است که در درس های عاشورا به آن می رسیم و در می یابیم که برای عبور از بندگی شیطان و ابلیس باید اول در مسیر آزادگی و رهایی قدم گذاشت.

۱۳۹۹/۰۶/۰۳
بالا