چند رسانه ای
آخرین سردار نینوا (روز نهم)

اما امروز روز نهم محرم است، یعنی روزی که به ذکر فضایل و رشادت‌های قمر بنی‌هاشم حضرت ابوالفضل‌العباس علیه السلام در واقعه کربلا پرداخته می شود.

۹۸/۰۶/۱۸
پیام آیت الله العظمی سبحانی به مبلغین محرم

حضرت آیت الله العظمی سبحانی در پیامی به مناسبت فرارسیدن ماه محرم به خطبا و مبلغان توصیه کردند، به تبلیغ عملی اهتمام ورزند.

۹۸/۰۶/۱۰
نماهنگ / در آستان خورشید

در آستانه‌ی فرارسیدن ماه محرم و ایام عزاداری سیدوسالار شهیدان، مراسم غبارروبی ضریح مطهر حرم ثامن‌الحجج حضرت علی بن موسی الرضا علیه‌السلام، با حضور حضرت آیت‌الله العظمي خامنه‌ای در مشهد مقدس برگزار شد.

۹۸/۰۶/۰۹
غبارروبی مضجع مطهر حضرت امام رضا (علیه‌السلام)

در آستانه فرارسیدن ماه محرم، مراسم غبارروبی ضریح مطهر حرم ثامن‌الحجج علیه السلام با حضور حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، جمعی از علما و اقشار مختلف مردم در مشهد مقدس برگزار شد.

۹۸/۰۶/۰۹
نماهنگ - غدیر، قاعده اسلام

حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای: « ماجرای تعیین غدیر، ماجرای تعیین ضابطه و قاعده است. پیغمبر اکرم در ماه‌های آخر عمر، این قاعده را وضع کرد؛ آن قاعده چیست؟ قاعده‌ی امامت؛ قاعده‌ی ولایت.» ۱۳۹۵/۰۶/۳۰

۹۸/۰۵/۲۹
نماهنگ - حج نماد جامعه مطلوب اسلام

به مناسبت فرارسیدن موسم حج ابراهیمی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی پیامی خطاب به حجاج بیت‌الله الحرام صادر نمودند.

۹۸/۰۵/۲۰
نماهنگ - ساعت‌های بهشتی

حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای: «بعدازظهرِ روز عرفه، یکى از آن ساعات بهشت است، اگر ما بتوانیم آن را درک بکنیم.» ۱۳۷۲/۰۳/۰۵

۹۸/۰۵/۱۹
نماهنگ - تاریخچه برائت از مشرکین

مسأله‌ی برائت از مشرکین یکی از واجبات اسلامی است که از زمان ابلاغ آن در سال نهم هجری مورد تأکید پیامبر صلّی‌الله‌علیه‌وآله و ائمه علیهم‌السلام بوده است.

۹۸/۰۵/۱۹
نماهنگ - باقرالعلوم علیه‌السلام

به مناسبت فرارسیدن سالروز شهادت امام باقر علیه‌السلام

۹۸/۰۵/۱۸
نماهنگ - جواد الأوصیاء

نماهنگ سالروز شهادت حضرت امام جواد علیه‌السلام

۹۸/۰۵/۱۱
بالا